Şaşırtıcı bir şekilde, 600 milyon dolarlık devasa kripto soygunun arkasındaki bilgisayar korsanına, çaldığı kripto para birimi platformu tarafından üst düzey bir danışmanlık pozisyonu teklif edildi.

Poly Ağı, o cryptocurrency platformu uğradığı tüm zamanların en büyük cryptocurrency soygun olmak ne düşünülmektedir şimdilik bir 500.000 $ ödül olarak, hem de firma için arkasında hacker güvenlik baş danışmanı pozisyonunu sunuyor çalıntı çoğu dönen kripto (33 milyon dolar hariç tümü iade edildi).

17 Ağustos’ta merkezi olmayan finans platformu tarafından yayınlanan şaşırtıcı bir açıklamada Poly Network, hacker’ı firmanın güvenliğiyle ilgili “endişelerini paylaştığı” için övdü ve onları güvenlik sistemlerini yükseltme konusunda şirketle “aktif olarak işbirliği yapmaya” davet etti.

Ayrıca, teşekkürlerimizi sunmak ve Bay White Hat’ı Poly Network ile birlikte blockchain dünyasındaki güvenlik gelişimine katkıda bulunmaya devam etmeye teşvik etmek için, Bay White Hat’ı Poly Network’ün Baş Güvenlik Danışmanı olmaya içtenlikle davet ediyoruz. – Poly

Platformun Bay Beyaz Şapka olarak adlandırdığı gizemli bilgisayar korsanı, ilk 500.000 dolarlık ödülü kabul etmese de, platform parasal teklifin hala geçerli olduğunu açıkça belirtti. “Bay Beyaz Şapka’nın düşüncelerine tamamen saygı duyuyoruz ve minnettarlığımızı ifade etmek için, bu 500.000 dolarlık ödülü, siber güvenlik ve daha fazlasını desteklemek için kendi takdirine bağlı olarak kullanması için Bay Beyaz Şapka tarafından onaylanan bir cüzdan adresine yine de aktaracağız. projeler ve bireyler.”dedi firma bir açıklamada.

600 Milyon Dolar Çalan Hacker’a Kripto Platformundan Teklif Lütfen Baş Güvenlik Danışmanımız Olun!

Şirket ayrıca, Bay White Hat’i soygundan “yasal olarak sorumlu” tutmayacağına söz verdi ve “Poly Network’ün gelecekteki gelişiminde Bay White Hat gibi daha fazla uzmanın yer alacağına güveniyor.”

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version