Telefon hackleme, android dünyanın en popüler işletim sistemidir ve kullanıcı tabanı aynı zamanda birçok etik hackleme meraklısından oluşur.

Telefon Hackleme

Bu aynı zamanda farklı geliştiricilere Android için yararlı etik bilgisayar korsanlığı uygulamaları oluşturma konusunda ilham verdi ve bir çok Android Telefon Hackleme programları piyasaya çıktı. Android’i hacklemek çok kolay değildir, tek gereken biraz anlayış, biraz zaman veya özel bir casus programı yüklenmesidir. Sizler için derlediğimiz bu makalemizde Ücretsiz En İyi 14 Android Telefon Hackleme Programları’ndan bahsedeceğiz.

İşte Android Telefonları Hackleme Programları:

 • AndroRAT
 • Hackode
 • zANTI
 • FaceNiff
 • Shark for Root
 • Droidsheep
 • USB Cleaver
 • DroidBox
 • Nmap
 • cSploit for Android
 • SSHDroid
 • Wi-Fi Kill
 • Kali Linux NetHunter
 • Fing

Sorumluluk Reddi: Lütfen Siber Basın sitesinin bu listeyi sadece eğitim amaçlı yayınladığını unutmayın. Etik olmayan amaçlarla herhangi bir programın kullanımını desteklemiyoruz.

Android Telefonlar İçin En İyi 14 Hacking Uygulamaları

İşte sizler için listediğimiz android telefon hackleme programları programlarından bazıları. İşte o telefon hackleme programları:

1. mSpy Android Telefon Takip: Kayıp Telefonunuzu Bulmanın En İyi Yolu


Google Androis OS dünyadaki en popüler ve mobil cihazlarda en çok kullanılan işletme sistemlerinden biridir. Pazarın %80’inden fazlasına hakimdir. Bununla beraber, çocuklarınızı veya işinizi koruyabileceğiniz birkaç ücretsiz casusluk uygulaması dışında size hiç bir ebeveyn kontrol veya Android takip programı hizmeti sunmaz. Ancak, güvenilir bir Android telefon takip programına sahip olmak için farklı nedenleriniz vardır. Kendinize şu soruları sorun:

 • Çocuklarınızın şu anda nerede olduklarını bilmek istiyor musunuz?
 • Küçük çocuklarınızın kimlerle arkadaşlık ettiğini bilmek istiyor musunuz?
 • Asistanınızın kurumsal bilgilerinizi başkalarıyla paylaşıp paylaşmadığını bilmek istiyor musunuz?
 • Çalışanlarınızın üretkenliğini arttırmakla ilgileniyor musunuz?

Bunlar ve benzeri sorunları düşününce, bir Android casus program mSpy kullanmanın ne denli akıllıca olacağını anlayacaksınız!

mSpy Android takip programı hakkında neler bilmelisiniz

 1. mSpy telefon takip programı Android nedir? mSpy başka birinin cep telefonunu uzaktan takip edebilmenizi sağlayan ileri teknoloji bir Android casus yazılım uygulamasıdır. Örneğin, anne babalar çocuklarını internetteki tehlikelere karşı koruma amacıyla, işyeri sahipleri çalışanlarının mesai saatleri içerisindeki aktivitelerini takip etmek için bu yazılımı kullanır. Dahası, çok yönlü bir uygulama olan Android kontrol programı, kullanımı ve kurulumu kolaydır ve hedef cihazı takibe başlaması için sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar.
 2. Bu Android spy uygulaması hangi özellikleri sunar? Mevcut özellikler listesi en zor müşteriyi bile cezbedebilir. GPS konum ve arama kayıtlarından websitesi engelleme ve anlık mesajlaşma takibine kadar mSpy problemlerinize birebir çözüm sunar.
 3. Android takip programına kim ihtiyaç duyabilir? Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Android casus yazılım uygulamalarına ihtiyaç duyabilecek iki büyük grup vardır. İlki çocuklarını hem çevrimiçi hem de çevrimdışı korumak isteyen anne babalar. Bu gruptaki ebeveynler, çocukların gerçek konumlarını görebilir, uygunsuz içerikli websitelerini ve uygulamaları engelleyebilir, SMS ve anlık mesajlaşmalarını okuyabilir, hedef cihaza gelen giden tüm fotoğraf, videoyu görebilir ve bunun gibi daha pek çok kullanışlı aktiviteyi yapabilir.Android casus program uygulamalarını yasal olarak kullanabilen diğer bir grup da işverenlerdir. Örneğin, şirket telefonlarının amacına uygun kullanılıp kullanılmadığına, çalışanların verimliliği ve üretkenliğini izlemek için ve hatta endüstriyel casusluk ve veri sızıntısını engellemek için mSpy telefon takip programı Android mükemmel bir uygulamadır!Lütfen herhangi bir Android casus programı bir hedef cihaza kurmadan önce sahibini amaçlarınız ile ilgili bilgilendirin. Diğer bir deyişle, çocuklarınız veya çalışma saatleri içerisinde çalışanlarınız tarafından kullanılan sadece size ait olan cihazları, takip edebilirsiniz.
 4. Android akıllı telefonlar ve tabletler için neler gerekir? Siz bir mSpy Android casus program kullanmaya karar verdiğinizde, hedef cihazla uyumlu olup olmadığından emin olun. Aşağıdakilere dikkat edin:
  • Heder telefon veya tablet Android 4+ sahip olmalı;
  • Takip uygulamasını hedef cihaza indirmek için fiziksel erişiminiz olmalı;
  • Takip edilen telefon veya tabletin internete bağlı olmalı;

  Diğer özelliklerinin yanı sıra, anlık mesajlaşma uygulamalarını takip etme (Facebook Messenger, Viber, Skype, Snapchat, vb.) hedef cihazda root işlemi gerektirir.

  Casus programlar Android uygulaması yüklendikten sonra, izlenen cihaza tekrar fiziksel erişiminize gerek kalmaz. Tüm mesajlar, aramalar, internet geçmişi ve hedef telefon veya tabletteki diğer veriler sizin çevrimiçi Kontrol Panelinize gönderilecektir böylelikle siz dilediğiniz yerden istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey internete bağlı bir cihazdır.

mSpy veya ücretsiz Android casus uygulamaları

Deneyimle sabit, Android için güvenilir bir telefon takip uygulaması aramaya başladığınızda, internette çok fazla ücretsiz casus programlar Android için bulacaksınız. Ancak, bunların hiç birisi size sahip olmayı dilediğiniz tüm özellikleri sağlamayacaktır.

Ücretsiz Android kontrol programı ile en fazla yapabilecekleriniz çocuğunuzun internet kullanımını izlemesi ve buna bir kısım sınırlamalar getirebilmesi ve varolan uygulamalar üzerinde kısmı engellemeler yapabilmesi olacaktır. Bu özellikler özellikle küçük yaştaki çocuklarınız için yeterli olabilse dahi, ücretsiz Android takip programları daha büyük yaştaki çocuklar veya çalışanlarınız için bir şey yapamazlar. Bu nedenle daha gelişmiş özellikler ve takip fırsatları için mSpy Android takip programı en ideal çözümdür! Dahası, harika bir biçimde etkin ve işlevsel olmasının yanı sıra, her müşteriyi memnun edecek uygun fiyatlara sahiptir! Sonuç olarak, hedef cihaza seçtiğiniz Android casus yazılım yüklemeden önce, sahip olmayı dilediğiniz tüm özelliklerin olup olmadığına emin olun. Bunu yapmak size zamandan ve emekten kazandıracaktır!

Nereden başlanmalı?

Güçlü bir Android casus yazılım kullanmak düşünülenin aksine hiç zor değildir! ABC kadar kolaydır! Hedef cihazı takibe şu üç kolay adımı takip ederek başlayabilirsiniz:

 • Uygulamayı satın alma;
 • Uygulamayı kurma;
 • Uygulamayı kullanmaya başlama.

Dahası, hala şüpheniz varsa, hemen 7 günlük ücretsiz deneme sürümümüzü kullanarak başlayabilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, kurulum süreci sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Bu da ilgili ebeveynler ve endişeli işverenler için çok mu? Kesinlikle hayır! Öyleyse ne için bekliyorsunuz?

mSpy Android Telefon Takip  / İndirme bağlantısını burada – mSPY indirin

2. AndroRAT

AndroRAT, Android ve RAT (Uzaktan Yönetim Araçları) anlamına gelir. Bu en iyi ücretsiz bilgisayar korsanlığı aracı, uzun zaman önce bir istemci / sunucu uygulaması olarak yayınlandı. Uygulama, size Android sisteminin kontrolünü uzaktan vermeyi ve ondan bilgi almayı amaçlamaktadır. Bu Android uygulaması, önyüklemeden hemen sonra bir hizmet olarak çalışır. Bu nedenle, bir kullanıcının hizmetle etkileşime girmesine gerek yoktur. Uygulama, sunucu bağlantısını bir arama veya SMS ile tetikleme yeteneği sağlar.

Bu kullanışlı Android korsanlık uygulamasındaki özellikler arasında kişiler, arama günlükleri, mesajlar ve konum gibi bilgilerin toplanması yer alır. Uygulama ayrıca, alınan mesajı ve telefonun durumunu uzaktan izlemenize, telefon görüşmesi yapmanıza ve metin göndermenize, kameradan fotoğraf çekmenize, varsayılan tarayıcıda URL açmanıza vb. Olanak tanır.

Bu bilgisayar korsanlığı uygulamasının APK / İndirme bağlantısını burada – AndroRAT

3. Hackode

2019 için en çok hacklenen Android uygulamaları listemizdeki ikinci giriş Hackode. Temelde etik bilgisayar korsanları, BT uzmanları ve sızma testçileri için birden fazla araçtan oluşan bir uygulama. Uygulamada, uygulamada bulunan üç modül vardır – Keşif, Tarama, Güvenlik Akışı -.

Bu uygulama ile Google hacking, SQL Injection, MySQL Server, Whois, Scanning, DNS search, IP, MX Records, DNS Dif, Security RSS Feed, Exploits, vb. Gibi işlevler elde edersiniz. Başlamak için harika bir Android hack uygulaması ve özel bilgilerinizin işlemesini istemez.

Hackode için APK / İndirme bağlantısını burada – Hackode

4. zANTI

zANTI, Zimperium’un tanınmış bir Android hackleme paketidir. Bu yazılım paketi, sızma testi amacıyla yaygın olarak kullanılan birden fazla araçla birlikte gelir. Bu mobil sızma testi araç seti, güvenlik araştırmacılarının bir ağı kolayca taramasına olanak tanır. Bu araç seti, BT yöneticilerinin birden çok kötü amaçlı tekniği tespit etmek için gelişmiş bir bilgisayar korsanlığı ortamını simüle etmesine olanak tanır.

zANTI, Android cihazınıza Backtrack’in gücünü getiren bir uygulama olarak adlandırılabilir. ZANTI’ye giriş yaptığınız anda, cihazlardaki ARP önbellek zehirlenmesi sayesinde, tüm ağı haritalandırır ve ziyaret edilen web sitelerini çerezleriyle birlikte koklar.

Uygulamadaki çeşitli modüller ağ haritalama, bağlantı noktası keşfi, koklama, paket işleme, DoS, MITM ve daha fazlasıdır.

Uygulamanın APK / İndirme bağlantısını burada – zANTI

5. FaceNiff

FaceNiff, WiFi ağ trafiğinizi engellemenizi ve koklamanızı sağlayan en iyi Android korsanlık uygulamasıdır. Bu araç, Android cihazınızı kullanarak insanların Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya web sitelerine girmek için yaygın olarak kullanılır. Bilgisayar korsanlarının favorisi olan bu araç, Wi-Fi ağındaki çerezleri çalar ve bir saldırgana kurbanın hesabına yetkisiz erişim sağlar.

FaceNiff, masaüstünde Firefox hacklemesi için Firesheep yazan aynı geliştirici olan Bartosz Ponurkiewicz tarafından geliştirilmiştir.

FaceNiff için APK / İndirme bağlantısını buradan bulun – FaceNiff

6. Shark for Root

Shark for Root, güvenlik uzmanları ve bilgisayar korsanları için gelişmiş bir araçtır. Bu araç bir trafik kesicisi olarak çalışır ve Wi-Fi, 3G ve FroYo bağlantılı modda çalışır. Köklü Android cihazlar için bu ücretsiz korsanlık uygulaması için tcpdump komutunu da kullanabilirsiniz.

Bu gelişmiş güvenlik uygulamasının APK / İndirme bağlantısını burada bulun – Shark For Root

7. USB Cleaver

USB Cleaver, bir Android akıllı telefonu bir bilgisayara bağlayarak ve dosyayı sdcard’ın kökünden çalıştırarak kullanabileceğiniz gelişmiş bir bilgisayar korsanlığı uygulamasıdır. Bu aracı kullanarak, bir güvenlik araştırmacısı Windows 2000 veya üzeri bilgisayarlardaki güvenlik açıklarını hedefleyebilir ve tespit edebilir. Ayrıca, hackleme APK’sini sessizce çalıştırabilir ve her türlü ağ etkinliğini gizleyebilir.

Sonuç olarak, sistem bilgileri, tarayıcı şifreleri, Wifi şifreleri vb. Gibi bilgileri yakalamak için yükleri dağıtabilir ve verileri sdcard’da depolanan bir dosyada depolayabilirsiniz.

Burada XDA Developers’da indirme APK’sını bulun

8. Droidsheep

Droidsheep, Wi-Fi ağlarıyla oynamak isteyen güvenlik analistleri için geliştirilmiş etkili bir hackleme uygulamasıdır. Uygulama, bir ağ üzerinden web oturumu profillerini ele geçirme yeteneğine sahiptir ve hemen hemen tüm hizmetler ve web siteleriyle çalışır.

Droidsheep uygulamasını çalıştırdığınızda, tüm Wi-Fi ağ trafiğini izleyen ve engelleyen ve aktif oturumların profillerini alan bir yönlendirici görevi görür. Bu uygulama ile Facebook, LinkedIn, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarını koklayabilirsiniz.

Uygulamanın başka bir sürümü olan DroidSheep Guard, ağlarda ARP-Snoofing’i, yani FaceNiff, Droidsheep ve diğer yazılımların saldırılarını tespit etmeye yardımcı olur.

Droidsheep uygulaması için APK / İndirme bağlantısını burada bulun – Droidsheep

9. DroidBox

DroidBox, Android uygulamalarının dinamik analizini sunan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak APK paketi için hash değerleri, ağ trafiği, SMS ve telefon görüşmeleri, farklı kanallardan bilgi sızıntıları vb. Hakkında çok çeşitli sonuçlar alınabilir.

Bu en iyi Android korsanlığı uygulaması, size bir Android uygulama paketinin davranışını görselleştirme yeteneği de verir.

Bu ücretsiz telefon korsanlığı uygulamasının APK / İndirme bağlantısını buradan indirin – DroidBox

10. Nmap

Masaüstü bilgisayarlar için en popüler ağ tarama uygulamalarından biri Android işletim sisteminde de kullanılabilir. Nmap hem rootlu olmayan hem de rootlu telefonlarda çalışır. Yeni başlayan bir Android bilgisayar korsanıysanız, bu bilgisayar korsanlığı uygulaması mutlaka sahip olunması gereken bir uygulamadır.

Bu bilgisayar korsanlığı uygulamasının Nmap APK / İndirme bağlantısı – Nmap

11. Android için cSploit

cSploit, profesyonel bir güvenlik uzmanı için en gelişmiş ve çok yönlü araç setini sunduğunu iddia ediyor. Bu açık kaynaklı bilgisayar korsanlığı uygulamasını kullanarak, yerel ağı haritalayabilir, açık kaynakları tarayabilir, ana bilgisayar işletim sistemleri hakkında bilgi toplayabilir, MITM saldırıları gerçekleştirebilir, parolaları koklayabilir, vb. Araç seti ayrıca ana bilgisayarları güvenlik açıklarına karşı taramak ve gerçekleştirmek için Metasploit çerçeve RPCd içerir. penetrasyon testi.

GitHub’dan Android için cSploit’i edinin

12. SSHDroid

SSHDroid, Android cihazınızı bir PC’ye bağlamanıza ve ‘terminal’ ve ‘adb kabuğu’ gibi komutları çalıştırmanıza ve dosyaları düzenlemenize olanak tanıyan, Android için geliştirilmiş bir SSH sunucusu uygulamasıdır. Daha sonra uzaktaki bir makineye bağlanırken ekstra güvenlik sağlar.

Uygulama, paylaşılan anahtar kimlik doğrulaması, WiFi otomatik başlatma beyaz listesi, genişletilmiş bildirim kontrolü gibi özellikler sağlar.

Bu bilgisayar korsanlığı uygulaması için APK / İndirme bağlantısını burada – SSHDroid

13. Wi-Fi Kill

Wi-Fi Kill, köklü Android cihazlar için harika bir bilgisayar korsanlığı aracıdır. Bu aracı kullanarak, ağınıza bağlı olan bir cihazın internet bağlantısı devre dışı bırakılabilir. Gerçekte, bir cihaza giden paket verilerini engeller. Basit arayüzü sayesinde, herhangi bir acemi kullanıcı bu Android hack uygulamasını kullanabilir. Aşağıda verilen bağlantıyı kullanarak bu aracın apk’sini bulun:

Wi-Fi kill uygulamasının APK / İndirme bağlantısını burada bulun – WiFi Kill

14. Kali Linux NetHunter

Kali Linux NetHunter, Android destekli Nexus cihazları ve OnePlus One için ilk açık kaynaklı sızma testi platformudur. Kablosuz 802.11 çerçeve enjeksiyonu, HID klavye, 1 tıklama MANA Kötü Erişim Noktası kurulumları, BadUSB MITM saldırılarını destekler. vb.

Kali Linux NetHunter bağlantısını buradan indirin – Kali Linux NetHunter

15. Fing Ağ Tarayıcısı

Android için bu popüler ağ tarayıcı uygulaması, bilgisayar korsanları ve güvenlik uzmanları tarafından hangi cihazların internete bağlı olduğunu keşfetmek, cihazları haritalamak, güvenlik risklerini bulmak, davetsiz misafirleri bulmak, ağ sorunlarını çözmek vb. İçin kullanılır. Bir düzineden fazla ücretsiz ağ aracıyla birlikte gelir. işinizi kolaylaştırmak için.

APK / İndirme bağlantısı – Fing

Sms İle Telefon Hackleme

Bu programlar aracılığı ile sms ile telefon hackleme mümkün olabilir programları denemeniz de fayda var.

Telefon Hackleme Programları Hakkında

Öncelikle telefon hackleme yasadışıdır hack yaparken bunları da düşünmeniz gerekmektedir. Bu programlar örnek olarak sizlere anlatılmıştır. Android telefon hackleme programları faydalı buldunuz mu? Yorumlarınızı bekliyoruz. Bir başka makalemiz olan Bilgisayar Hackleme Programları makalemize de göz atabilirsiniz.

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

12 yorum

 1. Merhaba benim.ozelimi konuştuğum kişiler gelip akranlarına vermişler ve fotoğraf attığım kişi bana kendini bekar gibi tanıtıp evli çıktı bir ay kadar benimle konuşup sesimi görüntülerimi almış ne yapmalıyım Yutub a da açık fotoğraflarimi koymuşlar kapalı fotoğraflarimla ne yapmaiyi .rezil oldum herkese alay ediyorlar tüm özelimi öğrendiler

 2. Sayın Siber Basın Bilgileriniz İçin Çok Teşekürler Benimde Plyodterden
  Bir Uygulama İndirdim Oyun Oyuna
  Kartimdan Yükleme Falan Yaptım
  Bir Seferindede Yanlışlıkla Yükledim
  Uygulamaya E Posta Çektim Paramı İyade Etmeleri İçin Ama Donus Yapmadılar Şuan O Uygulamayı Hacklemekek İstiyorum Yardımcı Olurmusunuz Lutfen Şimdiden Çok Tesekur Ederim

  • Siber Basın on

   Bankanız aracılığı ile yanlışlıkla ödeme yapıldığını belirtin bankanız parayı iade etmek zorundadır.

 3. Merhabalar , ben de bir dolandırıcılık mağduruyum .. emailim yoluyla bana ulaşabilirseniz çok sevinirim.. detayları anlatırım .. şimdiden teşekkür ediyorum

Leave A Reply

Exit mobile version