Android vpn uygulamaları konusunda sizler için hazırladığımız bu makalemizde En İyi Android vpn uygulamaları sizler için derleyeceğiz. VPN’e  programına sahip olmak bu günlerde o kadar yaygın hale geldi ki, ve artık telefonlara kadar giren Vpn uygulamaları Android telefonunuzdan veya tabletinizden de erişebilmek artık şaşırtıcı değil.

Neyse ki, piyasadaki en iyi sağlayıcıların hemen hemen hepsinde, yükleyebileceğiniz özel Android VPN uygulamaları var, özellikle mobil kullanım düşünülerek tasarlanmış bu uygulamalar dikkat çekiyor.

Android VPN Uygulaması

Web’i güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmanın yanı sıra  özellikle halka açık Wi-Fi veya hücresel kullanıyorsanız, VPN’ler coğrafi olarak kısıtlanmış uygulamalara erişmenize, normalde engellenebilecek içeriği yayınlamanıza (yabancı Netflix kataloglarından denizaşırı spor etkinlikleri) ve çok daha fazlasına olanak sağlıyor.

Karşılaşacağınız sorun şu ki  Play Store arama butonuna VPN yazdığınızda, dikkatinizi çekmek için yarışan yüzlerce Android VPN’i ortaya çıkarmasıdır. Peki doğru olanı nasıl seçersiniz? Aşağıda hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini açıklayacağız ve ardından size kapsamlı testlerimizden ve incelemelerimizden bulduğumuz en iyi 5 Android VPN uygulamasını anlatacağız.

En İyi Android VPN Uygulaması

Açıkçası, özel bir Android uygulaması işleri olabildiğince sorunsuz hale getirmeye yardımcı olur ve bu nedenle uygulama kullanıcı dostu olmalıdır. Çoğu en azından Pie’ye geri dönerek Android sürümünüzü desteklediğinden emin olunmasıdır.

Muhtemelen Android VPN’inizi birçok başka cihazda da kullanmak isteyeceksiniz  bu nedenle, bilgisayarınızın işletim sistemiyle de çalışan ve tüm aygıtlarınızı kapsayacak kadar lisansa sahip bir VPN edindiğinizden emin olun.

Göz önünde bulundurulması gereken diğer hususlar sıkı güvenliktir. Böylece internet bağlantınız kesilirse açıkta kalmazsınız ve tabii ki, sağlayıcı tarafından hangi günlüklerin ve ayrıntıların tutulduğunu açıklayan bir gizlilik politikası ve hizmet şartları. Ve bir uyarı: Google Play’deki tehlikeli olanlardan kaçındığınızdan emin olun, çünkü pek çok ücretsiz VPN oyuncusu ücretsiz gizlilik sağlamayı vaat ediyori ancak bunların hepsi yalan olabilir. Bunun yerine, aşağıda listelediğimiz mükemmel Android VPN uygulamalarından birini edinin.

En iyi Android VPN uygulamaları:

  1. ExpressVPN
    sahiptir. Hız, güvenlik ve kullanım kolaylığı, onu gerçekten diğerlerinden ayırır. Bu, akıllı telefonunuzda VPN kullanmayı mutlak bir engel haline getiren Android’de de farklı değil ayrıca, soru sorulmadan 30 günlük para iade garantisi ve 3 ay ekstra ücretsiz olarak geliyor.
  2.  NordVPN
    Nord’un popülaritesindeki (10 milyondan fazla Android kullanıcısı sayılır) temelsiz değildir. Express’inkinden biraz daha kullanışsız olabilir, ancak güvenlik ve hız söz konusu olduğunda gerçekten çok büyük artıları var.  Ayrıca, evinizden uzakta güvenli olmayan bir Wi-Fi ağına her katıldığınızda otomatik olarak açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  3.  Surfshark 
    Bu, biraz daha uygun fiyatlı bir programın peşindeyseniz VPN tercihiniz olabilir. Çok yıllık planını seçin ve fiyatı ayda 2,50 ABD dolarının altına düşürün. Bu, çok kolay bir arayüze sahip olmasına rağmen, gerçekten güçlü ve kullanımı kolay bir Android VPN olmasını engellemiyor.

Android Telefonuma Nasıl VPN Kurarım?

Kurulumu çok basit olan android vpn programlarında ilk önce yapmanız gereken en çok beğendiğiniz uygulamayı seçmenizi (ve unutmayın, tüm bu VPN’lerin ücretsiz denemeleri vardır, bu nedenle taahhüt etme konusunda gerçekten çok fazla endişelenmenize gerek yoktur) ve sadece indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Herhangi  programın kişisel web sitesine gidip oradan  ödeme planınızı seçebilir, kaydolabilir, indirebilir ve kurabilirsiniz.

Android VPN Uygulaması

Sizler için derlediğimiz bu makalemizde android telefon için en iyi vpn uygulamalarından bahsettik. Umarım sizlere faydalı olmuştur. Eğer takıldığınız bir yer var ise yorumlarda bize bildirin sizlere yardımcı olalım. Bir başka makalemiz olan İp adresi gizleme makalemize de göz atabilirsiniz.

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version