Back 4 Blood çıkış tarihi hakkında bilgiler geliyor. Yaklaşan hayatta kalma korku oyunu hakkında bilmeniz gereken her şey.  Geri 4 Blood, Warner Bros. Interactive Entertainment, yakında çıkacak bir hayatta kalma korku oyunudur. Left 4 Dead’i bize veren geliştirici Turtle Rock Studios, The Game Awards 2020’de oyunu duyurdu. Oyun, insanlığın yok olmanın eşiğinde olduğu kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor.

Çok oyunculu zombi oyunlarını seven oyuncular çaresizce Back 4 Blood hakkında herhangi bir bilgi bekliyorlar. Bu nedenle, bu yazıda, çıkış tarihi de dahil olmak üzere bazı önemli Back 4 Blood ayrıntılarından bahsettik. Yani, daha fazla uzatmadan başlayalım.

Back 4 Blood Çıkış Tarihi

The Game Awards 2020 sırasında Turtle Rock Studios, 22 Haziran 2021 Back 4 Blood çıkış tarihini açıkladı. Böylece oyuncular bu yıl hayatta kalma korku oyununu yaz aylarında oynayacaklar.

Platformlar

Warner Bros. Interactive Studios’un Back 4 Blood, Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S için piyasaya sürülecek.

Back 4 Blood Crossplay

Resmi olarak, Back 4 Blood çapraz oyunundaki geliştiricilerden herhangi bir onay yok. Ancak, oyunun resmi Discord kanalında, platformlar arası destekten bahsediliyor.

Bu nedenle, çapraz platform oyununun gerçekleştiğini söylemek güvenlidir; yine de hangi platformların Back 4 Blood çapraz oyununu destekleyeceğini bilmiyoruz.

Back 4 Blood Hikayesi

Back 4 Blood’da insanlık Devil Worm paraziti tarafından neredeyse yok ediliyor. Ancak, dört ana karakterimiz bir şekilde virüse karşı bağışıktır. Geriye kalan az sayıdaki insan, enfekte olanlardan kurtulmak isteyen ve “The Ridders” olarak bilinen “Temizleyiciler” adlı bir grup oluşturdu.

Dört ana karakterin farklı kişilikleri ve dövüş stilleri vardır. Her karakter, Ridders’a karşı çıkmak ve Zombi kıyametinde hayatta kalmak için ayrı bir silah taşır.

Oynanış

Back 4 Blood, oyuncuların kooperatif ortamında 3 arkadaşıyla oyunda seviye atlamalarını sağlar. Ayrıca arkadaşlar müsait değilse oyuncular 3 yapay zeka takım arkadaşı ile oynamayı seçebilirler. Left 4 Dead’e benzer şekilde, Back 4 Blood, bazı ölümcül yeteneklere sahip dev zombilere sahip olacak. Bu nedenle, oyunda enfekte olanlara karşı kazanmak için takım çalışması çok önemli olacaktır.

Back 4 Blood hakkında gerçekten etkileyici olan şey, Card sistemidir. Görünüşe göre, arkadaşlarınızla bir maça başlamadan önce, 15 kartlık desteyi doldurmak için farklı kartlar seçebilirsiniz. Her kart maç sırasında dayanıklılık artışı, hızlı iyileşme vb. Gibi belirli faydalar sağlayacaktır. Benzer şekilde, kart sisteminden aldığınız çeşitli avantajlar vardır.

Bunun dışında oyuncuların maç sırasında neyle karşılaşacağına kart sistemi de karar veriyor. Oyun Yönetmeni, zombi türlerine, hava koşullarına vb. Karar verecek “Yolsuzluk” kartlarını seçecektir.

Back 4 Blood Alfa

Back 4 Blood Closed Alpha’yı indirmeyi planlıyorsanız, şansınız kalmadı. Back 4 Blood PC Alpha test kaydı 17 Aralık 2020-21 Aralık 2020 tarihleri ​​arasında açıktı. Şu anda, Alpha testinin tekrar ne zaman açılacağına dair bir bilgi yok. Ancak, Back 4 Blood Alpha testiyle ilgili bir şey duyar duymaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Ön sipariş

Back 4 Blood’ın çıkış tarihine sadece birkaç ay kaldı. Ancak, hemen oyunun resmi web sitesini ziyaret ederek Back 4 Blood için ön sipariş verebilirsiniz.

Bu, sizin için tam Back 4 Blood için bilgiler bu kadar sayfa yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir. Back 4 Blood Çıkış Tarihi hakkında bildiğimiz konular bunlar eğer sizlerinde bildiğiniz başka bir konu var ise bizlere yorumlarda bildirin.

Bir başka haber: Ratchet & Clank Rift Apart Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version