Sıradaki içerik:

Gmail hesabı ve Google hesabı nasıl silinir?

e
sv

2021 En iyi 4 Xbox Series X Oyunları

54 okunma — 14 Şubat 2021 18:43
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi Xbox Series X oyunları

En iyi  Xbox Series X Oyunları konusunu sizler için derliyoruz. Şu anda mevcut olan en iyi Xbox Series X oyunlarını arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Şu anda Xbox Series X (veya Xbox Series S ) üzerinde oynamanız gereken en iyi Xbox Series X oyunlarının kapsamlı bir listesini derledik ve önümüzdeki aylarda buna eklemeye devam edeceğiz. Yepyeni oyunlardan Xbox Series X Optimize edilmiş oyunlara kadar birçok seçenek var.

Bir Xbox Series X veya Xbox Series S almayı başardıysanız veya en azından gelecekte bir tane almayı planlıyorsanız, konsolunuzun teknik özelliklerinden en iyi şekilde yararlanan oyunları oynamak isteyeceksiniz. Bu nedenle, mevcut iş yığınınızda hangi başlığın üstesinden geleceğinizden emin değilseniz veya tamamen yeni bir şey arıyorsanız, en iyi Xbox Series X oyunları seçimlerimiz işleri biraz daha kolaylaştıracaktır.

Şu anda Xbox Series X, yeni nesil ayrıcalıkları gerçekten zorlamıyor. Bunun yerine, en iyi Xbox Series X oyunlarının çoğunun, Xbox konsol ailesinde çalışan geliştirilmiş ve optimize edilmiş oyunlar olduğunu göreceksiniz – ancak bunlar en iyi şekilde en yeni donanımda görünüyor ve çalışıyor. Bu, Sea of ​​Thieves ve Gears 5 gibi birinci taraf hitleri veya Assassin’s Creed Valhalla gibi üçüncü taraf gişe rekorları kıran filmler olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun olduğu anlamına gelir .

Bu oyunların birçoğu, bir Xbox Game Pass veya Xbox Game Pass Ultimate aboneliği ile ücretsiz olarak indirilebilir; bu, değer arıyorsanız almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hangi oyunların optimize edildiği ve hangilerinin Xbox Game Pass’te mevcut olduğu hakkında bilgi ekledik. Bu nedenle, şu anda oynamanız gereken en iyi Xbox Series X oyunları listemiz için okumaya devam edin.

Assassin’s Creed Valhalla

En iyi Xbox Series X oyunları

İster kıyıya yelken açın ister bir köyü yağmalayın, Assassin’s Creed Valhalla, Viking çağını aplomb ile yeniden yaratıyor. İskandinav folklorunun hayranıysanız veya başka bir adamın göğsüne balta saplamaktan hoşlanıyorsanız, Valhalla teslim etmeyi vaat ediyor.

Xbox Series X’in gücünden tam olarak yararlanan Valhalla, konsoldaki herhangi bir Assassin’s Creed oyunu için bir ilk olan doğal 4K çözünürlük ve 60 fps kare hızı sunuyor. Işın izleme, yeni nesil sürümün geliştirmeleri arasında yer almamakla birlikte, oyun, çok abartılı teknoloji olmadan bile hala muhteşem görünüyor. Bu yeterli değilse, kelimenin tam anlamıyla rakibinizi masanın altında içmeye çalıştığınız içki yarışmaları var.

Call of Duty: Black Ops Cold War

En iyi Xbox Series X oyunları

Başka bir yıl, başka bir Call of Duty. Peki Call of Duty: Black Ops Cold War’u almaya değer kılan nedir? Eh, çünkü, Xbox Series X’teki en son COD inanılmaz görünüyor. Xbox Series X’teki Cold War, aynı anda 60 fps oyun, ışın izleme ve 4K’yı hedefleyen bir çözünürlük sunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli