Sıradaki içerik:

Linux PinePhone Mobian İşletim Sistemine Sahip Olacak

e
sv

2021’de Denenecek En İyi 8 GTA San Andreas Modu | GTA SA Modları

162 okunma — 16 Ocak 2021 17:16
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi GTA San Andreas Modları

En İyi GTA San Andreas Modları konusunu sizler için derliyoruz. Kuşkusuz, Grand Theft Auto San Andreas en iyi açık dünya oyunlarından biridir . Rockstar tarafından geliştirilen GTA San Andreas, hala dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Elbette video oyunu hala hayatta çünkü San Andreas’ta yapabileceğiniz çok şey var. Bununla birlikte, milyonlarca oyuncunun hala GTA San Andreas’tan hoşlanmasının ana nedeni, harika oyun modlarıdır.

Oyuna ferahlatıcı bir unsur ekleyen birkaç GTA SA modu bulabilirsiniz . Örneğin, modlar aracılığıyla, San Andreas’ta Iron Man, Hulk ve diğer süper kahraman karakterleri olarak oynayabilirsiniz. Bunun dışında, San Andreas’ın grafiklerini GTA 5’e benzeyecek şekilde geliştirebilirsiniz. Bunun gibi deneyebileceğiniz binlerce harika San Andreas modu var. Ve seçiminizi kolaylaştırmak için, en iyi 8 GTA San Andreas modunu listeledik. Öyleyse, daha fazla zaman kaybetmeden başlayalım.

Bir başka makale: GTA 5 Online En Hızlı Giden Arabalar

En İyi GTA San Andreas Modları

S.No En İyi GTA San Andreas Modları (2021)
1 Yerçekimi Tabancası Modu
2 GTA SA IV LOS Santos
3 Birinci Şahıs Görüntüleme Modu
4 Parkour Modu
5 Doz Aşımı Etkileri
6 Hile Menüsü Modu
7 GTA SA – V Grafik ENB
8 GTA V HUD Modu

1. Yerçekimi Tabancası Modu

Yerçekimi Tabancası Modu GTA SA

Yerçekimi Tabancası Modu GTA SA

İnsanları kendinize doğru çekip sonra da kendinizden uzağa atmak mı istiyorsunuz? Eh, bu GTA San Andreas modu tam olarak bunu yapmanıza izin veriyor. Yerçekimi Silahı Modunu kurduktan sonra, sevgili Carl Johnson’ımız cephaneliğine bir tane daha silah, ‘Yerçekimi Tabancası’ kazandıracak.

İlginç bir şekilde, ‘Yerçekimi Silahını’ kullanarak Oynanamayan Karakterler (NPC’ler), araçlar ve trafik ışıkları dahil her şeyi çekebilirsiniz. Ardından, onları istediğiniz yere atabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, NPC’lerin çığlık attığını ve merhamet için yalvardığını görmek başka hiçbir şeye benzemez.

Ayrıca, NPC’lerle uğraşmak GTA’nın olduğu her şeydir. Yani, Gravity Gun Mode’un bugün deneyebileceğiniz en iyi GTA San Andreas modlarından biri olduğunu söyleyebilirsiniz.

İndir: Yerçekimi Silahı Modu

2. GTA SA IV LOS Santos

GTA SA grafik modu

GTA SA grafik modu

Bugün çıkan oyunlarla karşılaştırıldığında, GTA San Andreas modası geçmiş görünüyor. İnsanların hala San Andreas oynamasının tek nedeni, Los Santos’ta keşfedilecek çok şey olması. Ancak, GTA IV ile başa baş gitmesi için San Andreas’ın grafiklerini yeniden dokulandıran bir GTA SA modu varsa ne olur? Bu sizin için kısaca ‘GTA SA IV Los Santos’ modu.

Kısacası, bu GTA SA modu, orijinal Los Santos dokularını GTA IV’teki dokularla değiştirir. Oyunun grafiklerini tamamen başka bir seviyeye taşıyan GTA SA modlarından biridir. Yani, Rockstar’ın en ünlü unvanını modası geçmiş grafiklerde oynamaktan sıkıldıysanız, o zaman belki de bu GTA San Andreas modunu denemelisiniz.

İndir: GTA SA IV Los Santos 

3. Birinci Şahıs Görüntüleme Modu

Birinci şahıs modu

Birinci şahıs modu

Hepimizin GTA San Andreas’ın parlaklığını birinci şahıs bakış açısıyla yaşamak istediğimizi inkar etmenin bir anlamı yok. Başlangıçta, oyun yalnızca üçüncü şahıs görünümünde mevcuttu. Ancak, birkaç GTA San Andreas modu üzerinde çalışan insanlar sayesinde, bu SA modlarından biri, oyunun tamamını Birinci şahıs görünümünde oynamamıza izin veriyor.

Bu GTA modunu kurarak Los Santos’taki her şeyi daha yakından gözlemleyebilirsiniz. Üstelik San Andreas’ta silah kullanmak, oyunu birinci şahıs olarak oynarken daha eğlenceli hale geliyor.

İndir: Birinci Şahıs görüntüleme modu

 

4. Parkour Modu

Parkur Modu

Parkur Modu

Gerçek hayatta çoğumuz ters takla atamazdık. Bununla birlikte, GTA SA Parkour modu sayesinde GTA San Andreas’ın çılgın geri dönüşleri ve amutları bizim için çok mümkün.

Parkour Mod V.2.0.4, oyunda arka el yayı, tam bükülme, webster, mantar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere toplam 65 numara yapmanızı sağlar. Kısacası inanılmaz akrobatik beceriler sergileyerek Los Santos sokaklarındaki trafiği tam anlamıyla durdurabilirsiniz.

Kim bilir, belki bunun gibi GTA San Andreas modlarını kullandıktan sonra, bu hileleri gerçek hayatta da öğrenmek için motive olacaksınız.

İndir: Parkour Mod

5. Aşırı Doz Etkileri

GTA San Andreas'ta geliştirilmiş görsel efektler

GTA San Andreas’ta geliştirilmiş görsel efektler

En İyi GTA San Andreas Modları arasında olan. Rockstar, GTA San Andreas’ı yayınladığında, grafikler ve oyun içi efektler aslında iyiydi. Ancak bugün için her şeyin çok zor göründüğünü söyleyebilirsiniz. İşte tam da burada ‘Overdose Effects V1.5’ gibi GTA San Andreas modları devreye giriyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, Aşırı Doz efektleri modu, patlamaların, suyun, gökyüzünün, kıvılcımların, dumanların, ateşlerin vb. Görsellerini geliştirir. Kısacası, bu GTA SA modundan kaynaklanan HD kalitesi efektleri sizi yüzlerce araçta RPG kullanmaya zorlayacaktır.

İndir: Aşırı Doz Etkileri

6. Hile Menüsü Modu

Hile menüsü mod GTA San Andreas

Hile menüsü mod GTA San Andreas

En İyi GTA San Andreas Modları  arasında olan, GTA San Andreas oynadıysanız, muhtemelen tüm yararlı hile kodlarını hatırlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak, GTA Vice City’den farklı olarak, GTA San Andreas’ın hilelerini hatırlamak son derece zordur. Bu yüzden oyuncular genellikle oyunu oynarken Google hile kodlarını kullanırlar.

Peki, bu uygulamadan bıktıysanız ve Hile kodlarını tek bir tıklama ile kullanmak istiyorsanız, GTA SA Hile Menüsü modu tam size göre.

Bu modu GTA San Andreas’a yükledikten sonra oyun ekranınızda Hile Menüsünü görürsünüz. Kullanmak istediğiniz hileyi üzerine tıklayarak seçmelisiniz. Kısacası, hile kodunu manuel olarak yazmanız gerekmeyecek.

Yani, bunun çok zaman kazandırırken aynı zamanda işleri sizin için kolaylaştıran GTA San Andreas modlarından biri olduğunu söyleyebilirsiniz.

İndir: Hile Menüsü Modu

7. GTA SA – V Grafikleri ENB

San Andreas'ta GTA 5 grafikleri

San Andreas’ta GTA 5 grafikleri

En İyi GTA San Andreas Modları arasında olan. 2021’de indirebileceğiniz en iyi GTA San Andreas modlarından biridir. Bazı GTA SA modları oyunun grafiklerini iyileştirdiğini iddia ediyor; ancak, yalnızca birkaçı sistemi bozmadan işi yapar. Neyse ki, GTA SA-V Graphics ENB modu sorunsuz çalışıyor.

San Andreas grafiklerini GTA IV dokularıyla yükseltmek yeterli değilse, bir adım öne geçebilir ve GTA 5 dokuları ile görselleri geliştirebilirsiniz. Bu modu kurduktan sonra Los Santos’taki her şey daha gerçekçi görünecek.

Dolayısıyla, 2021’de San Andreas oynamaya geri dönmeyi düşünüyorsanız, GTA SA-V Graphics deneyebileceğiniz en iyi San Andreas’tır.

İndir: GTA SA-V Graphics

8. GTA V HUD Modu

GTA V HUD Modu

GTA V HUD Modu

En İyi GTA San Andreas Modları, 2021’de GTA San Andreas oynuyorsanız, oyunun modası geçmiş HUD’sinden dolayı sinirlenmelisiniz. Örneğin, San Andreas’ta silahlar arasında geçiş yapmak bir kabus. Neyse ki, ‘GTA V HUD’, GTA San Andreas’ın kullanıcı arayüzüne modern bir dokunuş sağlayan GTA SA modlarından biridir.

Bu GTA San Andreas modunu yükledikten sonra, oyunda GTA 5’e benzer şeffaf bir silah çarkına sahip olacaksınız . Üstelik oyun menüsünü dilediğiniz gibi özelleştirmenize olanak tanır.

Hatta etkileyici olan, San Andreas’a Radar sistemini eklemesi. Hedefinizi haritada işaretlediğinizde, radar haritanızdaki en yakın yolu görüntüler. Ayrıca polis araçlarının konumu da haritada gösterilecek.

Kısacası, bu, 2021’de yüklemeniz gereken en iyi GTA San Andreas modlarından biridir.

İndir: GTA V HUD Mod

2021’de Bu GTA SA Modlarının Keyfini Çıkarın!

Bu kadar; bunlar 2021’deki deneyiminizi geliştirmek için kurabileceğiniz en iyi 8 GTA San Andreas moduydu. Tabii oyun için başka modlar da var, ancak bu listede sadece en iyilerinden bahsettik.

Bir başka makale: GTA 5 Hileleri ve Kodları [2021 Sürümü]

 

En İyi GTA San Andreas Modları konusunu sizler için derledik. Umarım faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli