Sıradaki içerik:

2022 BMW M5 CS İle Tanışın İşte Detaylar

e
sv

Apple Airpods Android Cihazlarda Çalışır mı?

82 okunma — 02 Şubat 2021 18:40
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Airpods android cihazlarda çalıştırma

Airpods android cihazlarda çalıştırma  konusuna bir bakalım. Airpods Android Cihazlarla Çalışır mı?, AirPod’lar Android ile çalışır mı? Cevaplarına evet, yapılabilir diyoruz. Bir Android kullanıcısıysanız ve Airpod benzerlikleriyle dolu bir alışverişi keşfediyorsanız, Android için AirPods’u da satın alabilirsiniz.

Apple’ın kablosuz tasarımı, Android için en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır. Bununla birlikte, Airpod’ları Android cihazlarla eşleştiriyorsanız, belirli takaslar vardır. Basitçe söylemek gerekirse, bir iOS cihazıyla daha iyi bir Airpods deneyimi yaşarsınız.

Beni yanlış anlamayın, Android ile hala işlevselliğini koruyorlar. Ayrıca, Android telefon ve iPad gibi karışık bir cihaz çantanız varsa, AirPod’lar her ikisi için de iyi bir seçenektir. İPad’inizle sorunsuz bağlantı ve telefonunuzla iyi işlevsellik elde edeceksiniz.

AirPods Android için

AirPods, Apple’ın Bluetooth kulaklık sürümüdür. Ancak Bluetooth kulaklıklar olarak, Android telefonlar da dahil olmak üzere başka herhangi bir cihaza bağlanabilirler.

Özellikle yeni AirPods Pro hakkında konuştuğumuzda bazı harika özelliklere sahipler . En son güncellemelerle Apple, Airpod’ların telefonunuzun konumuna göre sesi yönlendirmesini sağlayan bir Spacial ses özelliği ekledi.

Diyelim ki arkanız bağlı telefona dönük bir odada yürüyorsanız, AirPod’lar müzik başınızın arkasından geliyormuş gibi ses çıkaracaktır. Bunu söyledikten sonra, AirPod’ları bir Android telefona nasıl bağlayacağımızı görelim.

Android cihazınıza bağlamak istediğiniz bir çift AirPod’unuz varsa, bunları normal Bluetooth kulaklıklar gibi eşleştirmeniz gerekir.

Airpod’ları Android’e Bağlama:

 • Airpods android cihazlarda çalıştırma için, Android telefonunuzda Ayarlar’a gidin, Bluetooth’a dokunun ve açın.
 • AirPods kılıfınızı alın ve kasanın arkasındaki eşleştirme düğmesine basın.
 • Şimdi AirPods kasanızın önünde beyaz bir ışık göreceksiniz. Bu, eşleştirme modunda oldukları anlamına gelir
 • Telefonunuzun Bluetooth’undaki Kullanılabilir Cihazlarda AirPod’larınıza dokunun.

Şimdi birisi size ‘AirPod’lar Android ile çalışır mı?’ cevabı biliyorsun. Artık AirPod’ları Android ile eşleştirebileceğimizden emin olduğumuza göre, değiş tokuşlara geçelim.

Android ile AirPod’ların Takasları

İlk olarak, eşleştirme deneyimi. AirPod’larınızı iOS cihazınızın yanında açmanız yeterlidir ve iPhone’unuzda bir eşleştirme açılır penceresi görünür. Üzerine dokunun ve gitmekte fayda var. Ayrıca, AirPod’lar iOS hesabınıza bağlıdır, böylece bunları iPad’inizden iPhone’unuza ve diğer cihazlara hızla değiştirebilirsiniz.

Sırada, bazı nedenlerden dolayı, AirPod’lar pil seviyelerini Android’de göstermeyecek. Ayrıca, bir Android cihazla eşleştirildiğiniz için Siri’yi alamazsınız. Ancak, Play Store’dan Yardımcı Tetikleyiciyi indirirseniz bu iki takas tersine çevrilebilir .

Bu uygulama, sol ve sağ Airpod’larınızın pilini ve Airpod kasasını da gösterir. Ayrıca, kulaklığın hareketlerinden Google Asistan’ı başlatmanıza da olanak tanır.

Son olarak, tek AirPod işlevini özleyeceksiniz. Bir iPhone ile yalnızca bir AirPod kullanabilir ve diğerini çantada bırakabilirsiniz. Ancak, Android’de durum böyle değil. AirPod’ları Android ile eşleştirmek, aynı anda her iki tomurcuğu da kullanmanız gerekecek. Bunun nedeni, Android’in AirPod’larda kulak algılama özelliğini desteklememesidir.

İşte şimdi ona sahipsiniz. AirPod’lar bir Android’e nasıl bağlanır. Birçok Android kullanıcısı, ses, yapı kalitesi veya işlevler açısından neredeyse o kadar yakın gelmeyen AirPods Pro benzerliklerinin peşinden gidiyor. Kısıtlı bir bütçeniz varsa veya onları daha çok seviyorsanız, bunlar iyi seçeneklerdir. Bununla birlikte, bir AirPod ile gitmek istiyorsanız, bir iPhone’a ihtiyacınız yoktur.

Airpods android cihazlarda çalıştırma konusunu sizler için derledik. Umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: En İyi PC iOS Emülatörleri İOS Uygulamalarını Çalıştırma

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli