e
sv

Android İçin En İyi 10 Fitness Uygulaması

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android İçin En İyi 10 Fitness Uygulaması

Android fitness uygulaması  konusunu sizler için derledik. Akıllı telefonlarınız bizi sağlıklı tutmak için birçok şekilde bize yardımcı olabilir. Gönderen uyku izleme uygulamalar egzersiz izci uygulamalarına ses uyku sağlamak, Play Store hepsi var. Android akıllı telefonlar, antrenmanlarımız hakkında kapsamlı bilgiler aktarabilen çok çeşitli sensörler içerir.

Bu tür uygulamalar sensörlerden veri alır ve bize kilo vermemize, kas kazanmamıza veya sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmemize yardımcı olabilecek değerli veriler gösterir. Ayrıca, evde egzersiz yapmanız için size doğru şekilde rehberlik edebilecek eğitim rutinleri içerirler. İster spor salonu aboneliğiniz olsun, ister evden eğitim alın, en iyi fitness uygulamalarının bu derlemesi kesinlikle sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Not : Aşağıda belirtilen bu fitness takip uygulamaları tercih sırasına göre değildir. İhtiyaçlarınıza göre bunlardan herhangi birini seçmeniz tavsiye edilir.

Android için En İyi 10 Fitness Uygulaması (2019)

 • Runtastic
 • Google Fit
 • Nike Eğitim Kulübü
 • Strava
 • Runkeeper
 • My Fitness Haritası
 • JeFit Egzersiz Takibi
 • Sworkit Egzersizleri
 • Kalori Sayacı: MyFitnessPal
 • Evde Egzersiz: Ekipmansız

1. Runtastic Koşu Mesafesi ve Fitness Takibi

Runtastic, günlük egzersiz yapmayı seven herkes için mükemmel bir fitness takip uygulamasıdır. Koşu, yürüyüş, bisiklet ve koşu rotalarınızı izlemek için GPS kullanır. Runtastic, ilerlemenizle ilgili ayrıntılı grafikler ve tablolar oluşturmak için bu izlenen bilgileri kullanır. Uygulamayı ayrıca bir koşu bandı veya diğer spor ekipmanları üzerinde de kullanabilirsiniz.

Dahası, sesli koçluk, canlı takip, tezahürat içerir ve ayrıca koşu hedefleri belirleyebilirsiniz. Google’ın WearOS’unu destekler ve başarınızı doğrudan akıllı saatinizden Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz.

Uygulama ücretsizdir ve bazı uygulama içi satın alımların yanı sıra reklamlar içerir.

2. Google Fit – Fitness Takibi

Google Fit, Google tarafından geliştirilmiş mükemmel bir egzersiz takip uygulamasıdır. Fitness aktivitelerini kaydetmek için kullanıcının aktivite izleyicisindeki veya mobil cihazındaki sensörleri kullanır. Hızınızı, temponuzu, rotanızı, yüksekliğinizi vb. İşaretler ve size koşu, yürüyüş ve binicilik etkinliklerinizin gerçek zamanlı istatistiklerini gösterir.

Adımlarınız, zamanınız, mesafeniz ve yaktığınız kalori için farklı hedefler de belirleyebilirsiniz. Bu egzersiz uygulaması, ev egzersizleri için mükemmeldir ve WearOS ile tam entegrasyona sahiptir. Ayrıca, bu aktivite izleyici uygulaması, diğer fitness izleme uygulamalarındaki verileri de senkronize edebilir ve içe aktarabilir.

Google Fit’i en iyi ücretsiz egzersiz uygulamaları arasında güçlü bir rakip yapan şey, hiçbir ücretli sürümün olmamasıdır. Ayrıca, herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alma görmezsiniz.

3. Nike Training Club – Antrenman ve Fitness Planları

Tıpkı Google Fit gibi, Nike Training Club da reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsiz olan en iyi Android fitness uygulamalarından biridir. Güç, dayanıklılık veya hareketliliğe odaklanan ve üç zorluk seviyesi sunan 160’tan fazla ücretsiz antrenmanı kapsar.

Dahası, fitness takip uygulaması karın kaslarınızı, trisepslerinizi, omuzlarınızı ve diğer vücut kısımlarınızı hedefleyen çok çeşitli odaklanmış egzersizlere sahiptir. Kullanıcılar uygulamayı Apple TV, Chromecast veya bir HDMI kablosu kullanarak bir televizyona aktarabilirler. Ayrıca, bu egzersiz takip uygulaması, fitness aktivitelerinize göz kulak olmanıza ve koşma, spinning, basketbol oynama vb. Gibi diğer aktiviteleri kaydetmenize de olanak tanır.

4. Strava GPS: Koşu, Bisiklet ve Aktivite İzleyici

Strava’nın koşunuzu takip etmenize, bir bisiklet rotası belirlemenize ve tüm istatistiklerle egzersizinizi analiz etmenize olanak tanıyan Android için en iyi egzersiz uygulamalarından biri olduğuna şüphe yok. Strava’nın heyecan verici özelliklerinden biri, kendinize meydan okuyabileceğiniz veya diğer uygulama kullanıcılarıyla rekabet edebileceğiniz bir liderlik tablosu içermesidir.

Strava, GPS mesafe izleyici ve mil sayacı içerir ve premium sürümle triatlon ve maraton eğitimine gidebilirsiniz.

Uygulama, bir bisikletçi için mükemmel bir seçim olabilir. En büyük yol ve patika ağına erişebilir ve ayrıca koşu veya bisiklet gezintileriniz için yeni yollar keşfedebilirsiniz. Reklamsız ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar içerir.

5. Runkeeper – GPS Track Run Yürüyüşü

Runkeeper, 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Android için tam özellikli bir fitness takip uygulamasıdır. Fitness aktivitelerini izlemek ve karşılaştırılabilir sonuçlar vermek için GPS özellikli cep telefonlarından yararlanır. Runkeeper koşu temposunu, bisiklet hızını, rota mesafesini, yüksekliği ve kalori yakımını yüksek doğrulukla hesaplayabilir. Kullanıcılarının ayrıntılı bir etkinlik geçmişini görüntülemesini sağlar.

Ayrıca, antrenman planı antrenmanlarını takip edebilir veya sesli koçluk ile kendi antrenmanınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve bazı uygulama içi satın alımlarla birlikte reklam desteklidir. Tüm istatistiklerinizi takip etmek için WearOS akıllı saatlerle de kullanabilirsiniz. Runkeeper ayrıca widget desteği ile birlikte gelir.

6. Map My Fitness Workout Trainer

MapMyFitness, her antrenmanı izlemenize ve haritalamanıza ve performansınızı iyileştirmek için geri bildirim ve istatistikler almanıza olanak tanır. Koşu, bisiklet, yürüyüş, spor salonu antrenmanları, çapraz antrenman, yoga vb. 600’den fazla farklı izleme aktivitesini kapsar.

Ayrıca, özelleştirilebilir sesli geri bildirimle birlikte GPS ile izlenen her antrenmanda sesli geri bildirim de alabilirsiniz. Ayrıca kalori sayma, beslenme, diyet planlaması ve kilo takibi var.

Egzersiz yapmak ve favori yollarınızı kaydetmek için yakındaki yerleri bulmak için rotaları kullanabilirsiniz. Bilgileri başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Uygulama, reklamlar ve uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir. Reklamlardan kaçınmak için premium üye olmayı tercih edebilirsiniz, bu aynı zamanda uygulama içindeki ek yararlı özelliklerin kilidini açar.

7. JEFIT Workout Tracker, Weight Lifting, Gym Planner

JEFIT, formda kalmanıza ve seanslarınızda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak ücretsiz fitness programları sunan bir spor salonu eğitmeni ve fitness takip uygulamasıdır. Nasıl çalıştırılacağına dair animasyonlar içeren 1300’den fazla ayrıntılı alıştırmaya sahiptir.

Ayrıca ilerleme raporları, dinlenme zamanlayıcısı, antrenman günlükleri, hedef belirleme vb. De vardır. 3, 4 veya 5 günlük bölümler için hazırlanmış özel antrenman programları alabilirsiniz. Tüm verilerinizi bulut ile senkronize etmenizi sağlar ve çevrimdışıyken bile çalışır.

Uygulama ücretsizdir ve bazı uygulama içi satın alımlarla birlikte reklam desteklidir. Aynı zamanda kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

8. Sworkit Workouts & Fitness Plans

Sworkit, spor salonuna gidemeyeceğiniz günler için rutininizi oluşturmanıza olanak tanır. Özel egzersiz rutininizi seçebilirsiniz. Sworkit’in 2019’daki en iyi fitness uygulamaları arasında yer almasını sağlayan şey, görsel olarak çekici kullanıcı arayüzü ve büyük vücut ağırlığı egzersizleri koleksiyonudur.

Ayrıca, antrenman videolarını indirmenize ve izlemenize izin verir. Rehberli egzersiz planları, özel egzersizler, egzersiz aralıklarını özelleştirme vb. Edinebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve reklam desteklidir ve uygulama içi satın alımlara sahiptir.

9. Calorie Counter – MyFitnessPal

Kalori Sayacı, kilo vermenize yardımcı olacak en iyi fitness uygulamalarından biridir. Ve bütün gün ne yediğinizi takip ederek bunu yapmanıza yardımcı olur.

Bunun için, küresel öğeleri ve mutfakları içeren 6 milyondan fazla yiyecekten oluşan devasa bir veritabanına sahiptir. El ile veya barkod tarayıcı kullanarak yediğiniz yemeği de ekleyebilirsiniz. Tarif ithalatçısı, restoran günlüğü, gıda bilgileri, kalori sayacı vb. İçerir.

350’den fazla egzersiz arasından seçim yapabilir veya kendi aktivitelerinizi ve egzersiz programlarınızı oluşturabilirsiniz. Dahası, hedefler belirlemenize ve adım geçmişinizin bir grafiğini görmenize olanak tanır. Uygulama ücretsizdir ve reklamlar ve uygulama içi satın alımlar içerir.

10. Home Workout – No Equipment

Android Fitness Uygulaması arasında olan Ev Egzersizi, spor salonuna gitmek zorunda kalmadan kaslarınızı geliştirmenize ve evde formda kalmanıza yardımcı olabilir. 100’den fazla ayrıntılı video ve animasyon kılavuzu içerir. Tüm egzersizler uzmanlar tarafından tasarlanır ve karın kası, göğüs, bacaklar gibi belirli bölümlere ve ayrıca tüm vücut egzersizlerine odaklanır.

Diğer özellikler arasında ısınma ve esneme rutinleri, ilerleme raporları, özelleştirilebilir egzersiz hatırlatıcıları ve grafikler bulunur. Ayrıca, kendi egzersiz rutinlerinizi oluşturabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve reklamlar ve uygulama içi satın alımlar içerir.

En iyi fitness uygulamalarını indirin !

Arkadaşlar, bunlar 2019’da Android için en iyi fitness uygulamaları için önerilerimizdi. Umarım bunları faydalı bulacak ve günlük sürücünüz olarak bunlardan birini seçeceksiniz. Şimdi, benden seçim yapmamı isterseniz, bu uygulamaların her biri farklı bir amaca hizmet ettiği için bu gerçekten zor bir seçim olacaktır.

Android Fitness Uygulaması konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur. 

Bir başka makale: En İyi Android Video Düzenleme Uygulamaları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli