Sıradaki içerik:

BTK Artık Alan Adı Yetkisi Verebilecek

e
sv

Android için En İyi 14 Wi-Fi Şifrelerini Kıran Uygulamalar

804 okunma — 19 Ekim 2020 14:55
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android için En İyi 14 Wi-Fi Şifrelerini Kıran Uygulamalar

Sizler için bahsettiğimiz Android için En İyi 14 Wi-Fi Şifrelerini Kıran Uygulamalar konusunda Android için En İyi 14 Wi-Fi Şifrelerini Kıran Uygulamalar konusundan bahsettik.

WiFi şifre kırma, için üretilmiş bu programlar ile android telefonlarınızda Wifi hackleyebiliyorsunuz.

Sorumluluk Reddi: Bu listede bahsedilen WiFi hackleyen Android uygulamaları yalnızca eğitim amaçlıdır ve birinin kendi güvenliklerini test etmek için bunları kullanması beklenmektedir. İzinsiz olarak başkasının WiFi şifresini hacklemek veya kırmaya teşebbüs etmek ceza gerektiren bir suçtur.

2020’de Android İçin En İyi 14 WiFi Hack Uygulaması

 • Kali Linux Nethunter
 • aircrack-ng
 • Shark for Root
 • Zanti
 • Reaver
 • Netcut Pro for Android
 • Nmap
 • WPA WPS Tester
 • WiFi Kill
 • WPS Connect
 • WIBR+
 • Netspoof
 • Arpspoof
 • WiFi Warden

1. Kali Linux Nethunter

Hemen hemen hepimiz, etik hackleme amaçlı en iyi işletim sistemi olan Kali Linux hakkında bilgi sahibi olmalısınız . Yapımcıları Offensive Security’den Kali Linux Nethunter, ilk açık kaynaklı Android sızma testi programıdır.

2020 için bu hackleme Android uygulamasını kullanarak, sürece devam etmek için Kali’nin Wifite aracını başlatmanız gerekir. Nethunter’ın konfigürasyon arayüzü, karmaşık konfigürasyon dosyalarıyla bağlanmanızı sağlar. 802.11 kablosuz enjeksiyonu destekleyen özel çekirdeği, Kali Nethunter’ı sahip olunması gereken bir Android bilgisayar korsanlığı aracı yapar.

Kali Linux NetHunter’ı indirin

2. aircrack-ng

Ağ güvenliğini test etmek ve kendinizi koruyacak araçlara sahip olduğunuzdan emin olmak için – Android için gerçek bir WiFi hack uygulamasına ihtiyacınız var. Böyle bir uygulama, WiFi hacklemenin nüanslarını öğrenmenize izin vermenin yanı sıra, kendinizi korumanızı sağlayacaktır.

Popüler güvenlik aracı aircrack-ng, birçok Android geliştiricisi ve güvenlik meraklısı tarafından Android’e taşınan böyle bir araçtır. Android’de aircrack-ng çalıştırmak pek bir sorun değil, ancak zor olan, monitör modunu destekleyen bir WiFi yonga setine sahip olmak.

Aircrack-ng bağlantı noktalarını indirin: GitHub , XDA geliştiricileri

3. Shark for Root

Çoğunuzun zaten tahmin edeceği gibi, Shark For Root, ağ trafiğini ve iletişim protokolü geliştirmeyi analiz etmek için yaygın olarak kullanılan popüler Wireshark açık kaynaklı paket analizörünün bir Android bağlantı noktasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu tcpdump tabanlı uygulama Shark For Root, köklü Android telefonlarda çalışır.

Çöpü açmak için bilgisayarınızda Wireshark’a ihtiyacınız olacağını lütfen unutmayın; Android akıllı telefonunuzu kullanarak hareket halindeyken aynısını önizlemek isterseniz Shark Reader’ı kullanabilirsiniz.

Shark For Root’u indirin

4. Zanti

Zimperium’un evinden Zanti, güvenlik yöneticilerinin bir ağdaki risk seviyelerini analiz etmesine olanak tanıyan oldukça popüler bir hack uygulamasıdır. Bu kullanımı kolay mobil penetrasyon araç seti, WiFi ağ değerlendirmesi ve penetrasyon için kullanılabilir .

WiFi tarayıcısı, yeşil renkte bilinen bir varsayılan anahtar yapılandırmasına sahip erişim noktalarını gösterir. Hedefin herhangi bir web sitesine veya sunucuya erişmesini önlemek için bağlantıları kesmek için uygulamayı da kullanabilirsiniz. Siber saldırganlar tarafından kullanılan bu tür yöntemleri yansıtarak, ağınızdaki boşlukları belirleyebilir ve düzeltmeler yapabilirsiniz.

ZAnti’yi indirin

5. Reaver

Kısa RfA olarak da adlandırılan Android için Reaver, Android akıllı telefonlar için kullanımı kolay bir Reaver-GUI olan bir WiFi şifre korsan uygulamasıdır. Her zaman etkinleştirilebilen ve devre dışı bırakılabilen monitör modu desteğiyle gönderilen Reaver, WPS özellikli kablosuz yönlendiricileri kendi başına algılar. GUI’si ile tüm Reaver ayarları mevcuttur.

Bu WiFi hackleme uygulaması, WPS kayıt şirketi PIN’lerine karşı bir kaba kuvvet saldırısı başlatır ve WPA / WPA2 şifrelerini kurtarır. Çok çeşitli cihazlarda test edilen Reaver, AP’nin düz metin WPA / WPA2 şifresini 2-5 saat içinde alabilir. Son olarak, Android için Reaver ayrıca harici komut dosyalarını da destekler.

Android için Reaver’ı indirin

6. Netcut Pro for Android

Arcai’nin Netcut uygulaması, Windows işletim sistemi gibi masaüstü platformları için güvenilir bir WiFi korsanlığı uygulaması olmuştur. Bilmeyebileceğiniz şey, Arcai’nin ayrıca yerleşik Netcut-Defender ile birlikte gelen Android için Netcut Pro’yu da sağlamasıdır. Lütfen uygulamanın root iznine ihtiyacı olduğunu unutmayın. Konseptin farkında değilseniz, Android köklendirme konusundaki kılavuzumuzu okuyabilirsiniz .

Bu uygulama ile neler elde edebileceğinize ve Netcut kullanarak Android’de WiFi’yi nasıl hackleyeceğinize geçerek, WiFi üzerindeki tüm ağ kullanıcılarını tespit etmenizi sağlar. Herhangi bir WiFi‘ye bağlı kalmanız yeterlidir ve iki kullanıcı arasındaki ağı kesebilir. Telefon türlerini sizin için listeler ve cihazı, ağa tekrar bağlandığında kullanıcıyı tanımanıza izin vermek için hatırlar. Son olarak, Netcut Pro, birisi sizi kandırmaya çalıştığında sizi uyardığı için Android’iniz için bir kalkan görevi görebilir.

Netcut Pro’yu indirin

7. Nmap

Android için Nmap, WiFi’yi kesmek ve mevcut ana bilgisayarlara, hizmetlere, paketlere, güvenlik duvarlarına vb. Göz atmak için kullanışlı bir uygulamadır. Android için Nmap, hem köklü hem de köklü olmayan Android cihazlar için yararlıdır. Ancak, köklü olmayan kullanıcılar SYN taraması ve işletim sistemi parmak izi gibi gelişmiş özellikleri kullanamazlar. Bu WiFi korsan uygulamasının geliştiricileri, Nmap’in önceden derlenmiş ikili sürümlerini OpenSSL desteğiyle paylaştı. Nmap ayrıca Windows, Linux gibi diğer platformlarda da mevcuttur.

Android için Nmap’i indirin

8. WPA WPS Tester

WPA WPS Tester Android uygulaması, WiFi ağlarını güvenlik açıklarına karşı taramak amacıyla geliştirilen en popüler WiFi şifre korsan araçlarından biridir. Bu kötü şöhretli bilgisayar korsanlığı uygulaması, güvenliği kırma yeteneği ile bilinir. Bu uygulama, Zhao, Blink, Asus, Arris, vb. Gibi çeşitli algoritmalar kullanılarak hesaplanan WPS PIN ile Erişim Noktalarına olan bağlantıyı test eder. Bu uygulamanın çalışması için Android 4.0 ve üstü gerekir.

İndir WPA WPS Test Edildi

9. WiFi Kill

Çoğu etik hacker için, WiFi Kill, gerçekten çalışan WiFi hackleme uygulamalarından biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, WiFi Kill, bir cihazın internet bağlantısını devre dışı bırakmanıza izin veren bir uygulamadır. Basit bir arayüzle, ağdaki gereksiz kullanıcılardan kurtulmak için WiFi Kill’i kullanabilirsiniz.

Diğer özellikleri arasında, bir cihaz tarafından kullanılan trafiği, ağ adlarını gösterme ve diğer cihazlar tarafından ziyaret edilen web sitelerinin trafiğini alma yer alır. WiFi Kill hacker uygulamasının çalışması için root erişimine ihtiyacı olduğunu lütfen unutmayın. Uygulamayı çalıştırdığınızda, ağı taradıktan sonra bağlı olan farklı kullanıcıları gösterir. İnternet bağlantısını sonlandırmak için basitçe öldür düğmesini kullanabilirsiniz.

WiFi Kill’i indirin

10. WPS Connect

WPS Connect, yükleyebileceğiniz ve çevredeki WiFi ağlarıyla oynamaya başlayabileceğiniz Android akıllı telefonlar için popüler bir WiFi hack uygulamasıdır. Rootlu bir Android cihazda çalışan bu uygulama, diğer kullanıcıların internet bağlantısını devre dışı bırakmanıza yardımcı olur.

Oluşturucusu, WPS Connect’in öncelikle WiFi yönlendiricinizin güvenli olup olmadığını doğrulamak için kullanıldığını söylüyor. Varsayılan PIN’lerin yanı sıra, WPS Connect ayrıca Zhao Chesung (ComputePIN) veya Stefan Viehböck (easyboxPIN) gibi algoritmaları da içerir. Android için bu WiFi hackleme uygulamasının Android 4.0 veya üstü ile çalıştığını lütfen unutmayın.

WPS Connect’i indirin 

11. WIBR +

WIBR +, WiFi ağlarının güvenliğini ve bütünlüğünü test etmek için oluşturuldu. Bruteforce ve sözlük saldırılarını kullanarak, bu uygulama “WiFi nasıl hacklenir” sorularınızı yanıtlar. Dahası, WiFi şifrelerini kırmak için WIBR + uygulaması, özel sözlükler kullanmanıza da izin verir.

Önceliğinize ve ağınıza bağlı olarak, saldırıyı gerçekleştirmek için farklı seçenekler (küçük harf, büyük harf, sayılar ve özel karakterler) seçebilirsiniz. Parolanızın gücüne bağlı olarak, WIBR zaman alır ve parolayı kırar.

WIBR + ‘yı indirin

12. Netspoof

Android cihazları kullanarak birinin WiFi’sini nasıl koklayacağımız hakkında herhangi bir tartışmaya başladığımızda, Netspoof veya NetwoSpoofer’dan bahsetmek çok yakında geliyor. Akıllı telefonunuzu kullanarak başkalarının cihazlarında web siteleriyle oynamanıza izin veren bir WiFi korsan uygulaması. GNU GPNv3 altında lisanslanan bu mobil uygulama, köklü cihazlarda kolaylıkla çalışır.

Bu uygulamayı kullanmak için CyanogenMod gibi özel bir donanım yazılımı da kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın temel özelliklerinden bazıları, web sitelerini başka sayfalara yönlendirmek, web sitelerinden rastgele kelimeleri silmek, tüm resimleri trol yüzüne dönüştürmek vb.

Netspoof’u indirin

13. Arpspoof

Size anlatacağım Android WiFi hacker uygulaması, Dug Song’un orijinal Arpspoof hackleme aracının bir limanıdır. Beklendiği gibi, Android için Arpspoof, ARP yanıtlarını taklit ederek ağınızdaki trafiği yeniden yönlendirmenize olanak tanır.

Bağlantı noktasının resmi GitHub sayfası, kuruluma hazır bir APK sağlamaz. Bunun yerine, APK’yi kendi başınıza oluşturma veya doğrudan bir terminal öykünücüsünde kullanılabilen C tabanlı ikiliyi kullanma seçeneğiniz vardır.

Arpspoof’u indirin

14. WiFi Warden

Bu WiFi hackleme uygulaması, paradan tasarruf etmek ve bir kuruş harcamadan çevrimiçi olmak istediğinizde ortaya çıkıyor. WiFi Warden, çevrenizdeki en yakın ücretsiz WiFi bağlantı noktalarını taramak için minimum hücresel veri kullanır. Diğer özellikleri arasında internet hızını test etme, yönlendiriciler için WPS Pinlerini alma, kendi ağınıza kimin bağlı olduğunu görme ve diğer yaygın WiFi analiz görevleri bulunur.

Lütfen WiFi Warden’ın Android 9 veya sonraki sürümünü çalıştıran köklü bir cihaza ihtiyacı olduğunu unutmayın. Gerçek WiFi hackleme uygulamalarından biri olmasa da, yine de kullanışlıdır.

WiFi Warden’ı indirin

Sizler için android telefonlarda en iyi şifre kırma programlarını derledik.

Kablolu ağlarla karşılaştırıldığında, WiFi ağları, sinyallerine herkes tarafından erişilebildiği için ekstra bir güvenlik sorunu oluşturmaktadır. WPA2 gibi farklı güvenlik özellikleri trafiği şifreleyebilir, ancak güvenliğinize müdahale etme gücüne sahip daha iyi teknikler vardır. Bu nedenle, WiFi güvenliğinizi sağlamak için farklı araçlar ve yöntemler kullanmaya devam etmeniz gerekmektedir.

Kaynak : https://fossbytes.com/12-best-wifi-hacking-apps-android/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli