e
sv

Ankara Siber Güvenlik Firmaları Hangileridir?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi  Ankara’da da  çok sayıda Ankara Siber güvenlik firmaları  yer almaktadır. Bu makalemizi okuyarak birkaç Ankara Siber güvenlik firmaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Barikat Siber Güvenlik Firması

 2008 yılında faaliyete geçen Barikat,  Ankara’daki en iyi Ankara Siber güvenlik firmaları arasında yer almaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren bilişim güvenliği alanında  çözüm üretmeye devam etmektedir.  firmanın sloganı: “Doğru çözümler üretir.”

Barikat, hizmet verdiği müşterilerinin bilişim alanında güvenlik seviyesini arttırmaya çalışır ve  bu yönde çaba gösterir. Bir yandan da  piyasadaki rakipleriyle rekabet içerisinde bulunan firma, her türlü koşullar altında yaptığı işi daha etkin ve aktif şekilde yapmayı kendine benimsemiştir.  bu be prensipler ile çalışan firma en iyi Ankara Siber güvenlik firmaları arasındadır.

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi 

En kaliteli hizmet veren Ankara Siber güvenlik firmaları içinde önemli bir yere sahip olan Ulusal Siber Güvenlik Akademisi, Siber güvenlik konusuna dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için ülkemizin ilk dijital ve basılı yayın kuruluşu olma özelliği taşıyan CyberMag dergisinin ve Siber Güvenlik alanında ülkemizdeki en eski  Sivil Toplum Kuruluşu olan Bilgi Güvenliği Derneği ile işbirliği yaparak Siber güvenlik konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. Firma tüm dünyada Siber güvenlik konusunda yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizde de bu gelişmeleri uygulayıp farkındalık ve sinerji yaratmayı amaçlamaktadır

Trysec

Ankara merkezli bir Ankara Siber güvenlik firmaları olan Trysec,  yazılım ve Bilgi güvenliği alanlarını tamamen yoğunlaşmış bir şekilde hizmet vermektedir. Trysec,  Bunun dışında Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi himayesi altında ve Savunma Sanayi Başkanlığı çatısı altında yer alan Siber Küme oluşumuna da üyedir.  

Teknopark Ankarada devam eden AR-GE projelerim ile dünyada yenilikçi ve çözüm üreten ürünler geliştirmektedir. Trysec, üstlendiği devlet ve özel sektöre ait onlarca siber güvenlik ve yazılım projesini başarıyla yerine getirmiştir. Trysec, Ankara Siber güvenlik firmaları arasında ön plana çıkan geliştirdiği ve gelişmesine katkı sunduğu güvenli yazılımlar ile sektörde kazandığı müşterilerine güvenli bir partner olmaya devam etmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli