Sıradaki içerik:

OnePlus Mesajları ve Kişiler Uygulaması Nasıl Kurulur?

e
sv

Assassin’s Creed Valhalla’da İlk Yapılması Gerekenler

292 okunma — 10 Kasım 2020 13:18
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Assassin's Creed Valhalla'da İlk Yapılması Gerekenler

 

Assassin’s Creed Valhalla büyük bir dünya belki Assassin’s Creed Odyssey’deki Yunanistan kadar değil, ama Norveç ve İngiltere’nin ve ötesinin büyük bir bölümünü keşfedecek kadar büyük bir oyun olarak görülüyor. 
Oyunda savaşmadan önce, Assassin’s Creed Valhalla‘da ilk yapılması gerekenleri yaptığınızdan emin olun.

Assassin’s Creed Valhalla’da İlk Yapılması Gerekenler

 • Norveç’ten İngiltere’ye seyahat etmeden önce Fornburg’daki yerleşiminizi keşfetmek için biraz zaman ayırın. Yerleşiminizi taşındıktan sonra sıfırdan yeniden inşa etmeniz gerekecek , bu da dövmeleri ve saç stillerini özelleştirme gibi belirli özelliklere erişmeden önce biraz daha zaman alacaktır.
 • Fornburg’da ayrıca Flyting rap savaşı öğreticisi, içki yarışmaları ve Orlog adında bir zar oyunu var. Hatta bunlara katıldığınız için bazı ödüller bile alabilirsiniz!

 

 • Norveç yerleşiminizin batısında, Stavanger adında daha büyük bir viking kasabası var. Zenginlik , yan görev Dünya Olayları ve karizmanızı yükseltmek için daha fazlası dahil olmak üzere gizli koleksiyonlarla dolu bu gizemli yerin kilitlerini açmanız gerekmektedir.

 

 • Yetenek puanları tek başına büyük gösterişli hareketlerin kilidini açmayacağından, savaş erken dönemde zor olabilir. Bunun yerine Bilgi Kitaplarını aramanız gerekecek. Norveç’te İngiltere’ye gitmeden önce edinebileceğiniz üç tane var: Throwing Axe Fury, hikayenin başlarında baskın yaptığınız Nottfall kampında, Thorn of Slumber kampın hemen güneyinde Gryttirsand adında bir yerde bulunabilir,  bir kulenin altına gizlenmiş ve Rage of Helheim, Kjotve Kalesi’nin ötesindeki bir şelalenin yukarısında (buz duvarını kırarak) yer alıyor.

 • Farklı oyun tarzlarını denemek için farklı silah türlerini toplamayı deneyin. Ana hikaye sırasında Kjotve Kalesi’nde bir Flail, bir Çapulcu Kampında Stevangar adlı viking kasabasının güneyinde bir Savaş Çekici, Ikke en Oy adlı bölgenin ortasındaki küçük bir adada iki elli bir Kemik Kırıcı Balta bulabilirsiniz. ve merkez adanın kuzeyindeki bir tersanede yırtıcı tarzı bir Olimpik Yay.

 

 • Silah ve zırh bulmak zor olabilir, bu nedenle sahip olduklarınıza yatırım yapmak için deri ve cevher kullanarak istatistiklerini yükselttiğinizden emin olun. Ekipmanınız en üst düzeye çıktığında, yükseltme sayısını (ve görünümlerini!) Artırabilir ve karbon külçeleri ile ticaret yaparak onları runlarla yerleştirebilirsiniz.

 

 • Erken dönemde zorlu bir mücadele istiyorsanız, Norveç yerleşiminizin kuzeydoğusundaki Hildesvini’s Crag’ı keşfedin . Mağaralarda, son dileği onurlu bir savaşta ölmek olan kayıp bir viking bulursunuz. Oldukça sert ama onu yenmek sizin beceri puanlarınızı ve Fafnir’in Mızrağını kazandıracak!

 

 • Yağmaladıkça, yağmaladıkça ve avlandıkça, tüccarlarda gümüş karşılığında satılabilecek birçok mal toplayacaksınız. Bununla birlikte, birçok ticari mal diğerlerinden daha önemlidir. İngiltere’deki gizemli sunaklar sizden onlara hayvan parçaları getirmenizi isteyebilir ve ayrıca yerleşim yerinizdeki insanlara balık ve hayvan parçaları getirip nadir ödüller verebilirsiniz.

 

 • Ravensthorpe’da yerleşiminizi kurmaya başladığınızda , birkaç binayı yükseltmek için çok fazla beklemeyin. Özellikle, Gizli Olanlar Bürosu, suikast hedeflerinden oluşan bir görev serisinin kilidini açıyor.Bu aynı zamanda Leap of Faith’i kullanmak için kısa bir görevin kilidini açıyor. (Eivor, aksi takdirde yüksek binalardan güvenliğe atlamakta çok zor oluyor)

 • Atınıza yüzme, daha iyi dayanıklılık gibi yeni beceriler öğretmek ve hatta ona daha fazla sağlık vermek için erkenden bir Ahır inşa edin. İngiltere’nin bir ton nehri var ve at sırtında yüzmek bir ton zaman kazandıracak.

 

 • Ravensthorpe’da olabildiğince çabuk balık tutma kulübenizi inşa edin – balık tutmak, biraz gümüş kazanmak için harika bir yoldur ve sunakla ilgili Dünya Etkinliklerini tamamlamak için genellikle balığa ihtiyacınız olacak.

Assassin’s Creed Valhalla’da İlk Yapılması Gerekenler konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli