e
sv

Beyaz Şapkalı Hacker (C.E.H) Eğitimi veren Bazı Firmalar

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sizler için beyaz şapkalı hacker eğitimi veren kursları derledik. Eğitimlerin sonunda beyaz şapkalı hacker sertifikası alabileceğiniz yerler.

BGA Security:

BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. 2008 yılından bu yana siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacı ile kurulan BGA Bilgi Güvenliği, stratejik siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında kurumlara hizmet vermektedir. Sizde bu şirkette beyaz şapkalı hacker eğitimi almak istiyorsanız [email protected] adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitesine bga.com.tr adresine tıklayarak erişebilirsiniz.

Focus Akademi:

Ankara’da bulunan bu firma beyaz şapkalı hacker yetiştiren firmalar arasında ilklerde yer alıyor. Sizde bu firmada eğitim almak istiyorsanız
 [email protected] mail göndermeniz yada fokusakademi.com sitesini ziyaret ederek iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Secops:

Beyaz şapkalı hacker eğitimi veren bu firma adından bahsettiriyor. Sizde bu firmada eğitim almak istiyorsanız. Başvuru için iletişime geçebilirsiniz.

UITSEC:

Uygulamalı beyaz şapkalı hacker eğitimde kendinden bahsettiren uıtsec tarafından eğitim almak için [email protected] mail adresine mail yada web sitesinin iletişim bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli