Sıradaki içerik:

YouTube Giremiyor Musunuz ? İşte Youtube Girmek İçin İpuçları

e
sv

Call Of Duty Mobile Hesaptan Nasıl Çıkış Yapılır?

04 Kasım 2020 01:20
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty Mobile Hesaptan Nasıl Çıkış Yapılır?

Call Of Duty Mobile Hesaptan Nasıl Çıkış Yapılır? konusunu sizler için anlattık. Call of Duty Mobile, mobil oyun topluluğunda devasa bir oyun. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu her gün Activision’ın battle royale’sine giriş yapıyor. Ancak, oyunu aylarca oynadıktan sonra bile çoğu oyuncu Call of Duty Mobile hesaplarından nasıl çıkış yapacaklarını bilmiyor.

Call of Duty Mobile’da çıkış seçeneğini bulmakta da sorun yaşıyorsanız endişelenmeyin; senin için buradayız. Bu yazıda, COD Mobile hesabınızdan çıkış yapmanız için size adım adım bir kılavuz sunacağız.

Call Of Duty Mobile Hesaptan Nasıl Çıkış Yapılır?

COD Mobile’dan çıkış

 1. Normalde yaptığınız gibi oyunu başlatın.
 2. Şimdi, Battle Royale veya Çok Oyunculu oyun modunu açın.
 3. Sağ üst köşedeki hamburger simgesine dokunun ve Ayarlar’ı seçin.
 4. Ardından, çubuğun sonundaki Yasal ve Gizlilik ayarlarını seçin.
 5. Son olarak, ekranın sağ alt köşesindeki Çıkış seçeneğine dokunun.
 6. COD mobile oturumunu kapatmak istediğinizi onaylamak için Tamam’ı seçin.

Call of Duty Mobile hesabınızdan bu şekilde başarıyla çıkış yapabilirsiniz . Verilen tüm adımları izledikten sonra, otomatik olarak COD Mobile’da oturum açmak için farklı bir seçenek seçebileceğiniz oturum açma ekranına yönlendirileceksiniz.

Facebook COD Mobil Hesabından Nasıl Çıkılır?

Facebook COD Mobile hesabından çıkış yapmak için önce web tarayıcısından ve diğer herhangi bir Facebook uygulamasından Facebook hesabınızdan çıkış yapın. Ardından, telefonunuzda Call of Duty Mobile’ı başlatın ve yukarıdaki adımları izleyerek hesabınızdan çıkış yapın.

Bunu yaparak, COD Mobile’da başarıyla hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz. Giriş yönteminiz olarak Facebook’u seçin ve ikincil Facebook hesabınızın ayrıntılarını girin. Bir COD Mobile hesabındaki oyun ilerlemesinin ikinci hesaba taşınmayacağını unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli