Sıradaki içerik:

Firestick Remote Çalışmıyor Mu ? İşte Nedenleri ve Çözümleri

e
sv

Dogecoin Nasıl Satın Alınır?

71 okunma — 11 Şubat 2021 18:08
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dogecoin nasıl satın alınır ?

Küresel olarak internette ki son dalgalanma göz önüne alındığında, Türkiye’de dogecoin nasıl satın alınır diye merak ediyor olabilirsiniz. Hızla yükselen Bitcoin değerlerinin arasında , dogecoin kripto para birimi son zamanlarda herkesin dilinde.

Kelimenin tam anlamıyla bir meme dayanan Dogecoin, Elon Musk ve Snoop Dogg gibi önde gelen isimlerin onaylarını aldıktan sonra değerinde önemli bir artışa tanık oluyor. Bu yazıda, Türkiye’de Dogecoin’i nasıl satın alabileceğinizi anlatacağız.

Dogecoin Fiyatı Ne Kadar?

Dogecoin fiyatı yaklaşık 0,08 $ dolara mal oluyor. Çok fazla olmasa da, haftada sadece 0,03 $ olduğunu, yani fiyatının yüzde 166’dan fazla arttığını unutmayın.

Mem tabanlı kripto para birimi yükseliş eğilimini takip ederse, Dogecoin önümüzdeki birkaç yıl içinde yüksek değerli bir kripto para birimi haline gelebilir. 2011’de bir Bitcoin’in coin başına 0.30 $ ile başladığını unutmayın. Ve bu makaleyi yazarken 47.000 $ ‘a yakın duruyor.

Doğru zaman geldiğinde Bitcoin’e yatırım yapmadığınız için kendinizi kötü hissediyorsanız, işte Türkiye’de erken bir Dogecoins sahibi olmak için yapmanız gerekenler.

Dogecoin’e Nasıl Yatırım Yapılır?

Not: Cryptocurrency değerleri son derece değişkendir. DogeCoin’e yatırım yapmadan önce biraz araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Tıpkı Bitcoin veya başka bir kripto para birimi gibi, Dogecoin Türkiye’de Binance, Paribu,BtcTurk, Thodex gibi firmalardan   bitcoin Cüzdan gibi kripto para birimi değişim hizmetleri kullanılarak satın alınabilir.

Çoğu platformda, kullanıcıların kimlik belgelerinizin taranmış bir kopyasını yüklemeyi içeren bir KYC (Müşterinizi Tanıyın) yapması gerekecektir. Bu, fotoğrafınızı, Pasaportunuzu, Kartınızı vb. İçerebilir. Tanımlama işlemi tamamlandıktan sonra INR kullanarak Dogecoin satın alabileceksiniz.

Hızlı tanımlama süreci ve INR ile para yatırma ve çekme nedeniyle  Paribu  uygulaması (Android, iOS ve web’de mevcuttur) kişisel olarak beğendik .

SSS

Dogecoin ne kadar yükselebilir?

Dogecoin’in ne kadar yüksek olacağına dair bir söz yok. Bazıları Dogecoin’in kalıcı olduğunu söylerken, diğerleri keskin fiyat artışının büyük bir şekilde artacağını belirtiyor.

Dogecoin nasıl satın alınır ? konusunu sizler için derledik umarım sizleri faydalı olmuştur. Yorumlarda bize yazarsanız memmun oluruz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli