Sıradaki içerik:

En İyi 13 Bilgisayar Hack Programları

e
sv

En Çok İzlenen Netflix Dizi, Film ve Belgeselleri

323 okunma — 21 Ekim 2020 14:54
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşte Netflix'in En Popüler Filmleri, Dizileri ve Belgeselleri

Netflix izlenen filmleri ve dizileri konusunda Son zamanlarda, en popüler yayın platformu olan Netflix, üç aylık kazanç raporunu yayınladı . Raporda Netflix, nakit akışı, sermaye yapısı gibi birçok şeyden söz etti.

Ancak yayın devi , son çeyrekte en popüler Netflix en popüler filmlerinin ve dizilerinin izlenme sayılarından da bahsetti.  Netflix’in En Popüler Filmleri, Dizileri ve Belgeselleri hangileridir bir göz atalım.

Netflix’in En Popüler Filmleri ve TV Şovları

NetFlix’in En Popüler Filmleri :

 1. Old Guard
 2. Enola Holmes
 3. Project power
 4. The Kissing Booth 2

NetFlix’in En Popüler Dizileri:

 1. Cobra Kai Season 1
 2. The Umbrella Academy Season 2
 3. Ratched
 4. Lucifer Season 5

 

NetFlix’in En Popüler Belgeselleri:

 1. American Murder: The Family Next Door
 2. The Social Dilemma

eski-koruma-filmi

İlginç bir şekilde, Netflix’in en başarılı orijinal filmi Charlize Theron’un Eski Koruma . Aksiyon filmi, ilk dört haftasında 78 milyon izleyici sayısıyla listenin en başında  duruyor. Ardından, Jamie Foxx’un Project Power , piyasaya sürüldüğü ilk ayda yaklaşık 75 milyon görüntüleme aldı. Son olarak, romantik komedi ‘The Kissing Booth 2’ ilk 28 gününde yaklaşık 66 milyon  kişi tarafından izlendi.

Enola Holmes

Netflix, 23 Eylül’de Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’in rol aldığı Enola Holmes’un galasını yaptı. Macera suçları dramasının ilk 28 günde 76 milyon izleyiciye ulaştı.

43 milyon izleyici ile Netflix’in süper kahraman kardeşlerden oluşan bir aile dizisi olan ‘The Umbrella Academy 2’yi izlemeyi tercih etti . Ayrıca Lucifer’in yeni sezonu ilk 28 gününde 38 milyon kişi tarafından izlendi.

 

Eylül ayının ortasında, Netflix Ryan Murphy’nin prömiyerini Ratched’a Sarah Paulson ve Sharon Stone oynadığı dizi gerilim, bir Amerikan Psikoloji. İlginç bir şekilde, toplam 48 Milyon Netflix izleyicisi, yayınlandığı ilk ayda Ratched’ı izlemeyi seçti .

Son çeyrekte, Netflix ayrıca birkaç uzun metrajlı belgesel film yayınladı. Ancak Netflix’in en iyi iki belgeseli , ilk 28 günde sırasıyla 52 milyon ve 38 milyon izlenme oranıyla American Murder: The Family Next Door ve The Social Dilemma oldu.

İlgi çeken makale : 2020’nin En Yüksek İMDB Puanlı Hacker Filmleri!

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli