e
sv

En İyi 5 Anti-Virüs Programları Hangileridir ?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bilgisayarlarınız için en güvenli anti virüs programlarını sizler için derledik bu yazımızda en iyi ve en hızlı anti
virüs
programlarını ele alacağız.

1. EsetNod 32 Antivirus

ESET, 1992 yılında iki özel şirketin birleşmesiyle kurulan Slovakya merkezli BT güvenlik şirketidir. 2008, 2009 ve 2010 yıllarında en başarılı Slovak şirketi ödülünü kazanmıştır.
Kullanım açısından çok basit ve kullanışlı olan “ESET NOD32 Antivirus” programı bilgisayar korsanlarına fidye yazımlımlarına çözüm bulmuş gelişmiş bir anti virüs programıdır. Programın ücreti ve işleyisi hakkında detaylı bilgi almak için
https://www.eset.com/tr/ adresini ziyaret ediniz

2. Avast Antivirus

Avast Antivirus, Avast tarafından Microsoft Windows, macOS, Android ve iOS için geliştirilmiş bir platformlar arası internet güvenliği uygulaması ailesidir.
Avast antivirus programı ücretsiz bir virüs koruma programıdır. Sanal tehtidlere karşı kendini sürekli güncellemektedir. Avast antivirüs programı için detaylı bilgi almak için ve ücretsiz indirmek için https://www.avast.com/tr-tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

3.Norton Antivirus


Norton AntiVirus, Symantec Corporation tarafından 1991’den beri Norton bilgisayar güvenliği ürünleri ailesinin bir parçası olarak geliştirilen ve dağıtılan bir virüsten koruma veya kötü amaçlı yazılım önleme yazılımıdır.

Virüsleri tanımlamak için imzalar ve sezgisel tarama kullanır. Bu program bilgisayarınıza sızan casus yazılımları truva atı gibi zararlı yazılımları yok eder ve korunmanıza yardımcı olur.
Norton Antivirüs programına sahip olmak için lütfen https://tr.norton.com sayfasını ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

4.Kaspersky Anti-Virus Programı


Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Lab tarafından geliştirilen bir virüsten koruma programıdır.
Kullanıcıları kötü amaçlı yazılımlardan korumak için tasarlanmıştır ve öncelikle Microsoft Windows ve macOS çalıştıran bilgisayarlar için tasarlanmıştır, ancak Linux için bir işletme sürümü kullanıcılara yöneliktir.
Kaspersky antivirus programı virus ve casus yazılımları karşısına almış ve sürekli güncellenen virüsleri
yok eden bir programdır. Bilgisayarınızı çevrimiçi tehtidlere karşı korur ve bilgisayarınızın performansını dahada yükselterek sizi hızlı bir bilgisayara kavuşturmaya çalışır. Programdan yararlanmak için
ve daha fazla bilgi sahibi olmak için https://www.kaspersky.com.tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

5.McAfee AntiVirus Programı


Kaliforniya, ABD merkezli antivirüs ve bilgisayar güvenliği yazılımları üreticisi kuruluş. McAfee 19 Ağustos 2010’da Intel tarafından 7.68 milyar $’a satın alınmıştır.
Alanında en başarılı olduğu söylenen bu program tanınmış antivirüs üreticileri tarafından üretilen bir programdır. Programda virüs koruması,wifi koruması,gizlilik ve bilgisayar iyileştirme araçları bulunmaktadır.
Uygun fiyatlı ve özelliği çok olan bu anti virüs programı hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.mcafee.com/tr-tr/index.html ziyaret edebilirsiniz.

Sizler için en iyi 5 antivirüs hangileri onları derledik bir daha ki blog yazımızda görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli