Sıradaki içerik:

Hızlı Chrome İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

e
sv

En İyi Android Tarayıcı Uygulamaları

28 Kasım 2020 14:06
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Android Tarayıcı Uygulamaları

En İyi Android Tarayıcı Uygulamaları konusunu sizler için derledik. Temel ofis belgelerini taramak için hantal tarayıcılara ve yazıcılara sahip olmanız gerekmez.

Günümüzde çoğu akıllı telefon iyi bir kamera paketlediğinden, aşağıdaki en iyi belge tarayıcı uygulamalarından herhangi birini kullanarak belgeleri yüksek kalitede tarayabilirsiniz. Ayrıca, PDF’leri telefonunuzla taramak, masaüstü tarayıcı kullanmaktan daha hızlı bir işlem olabilir.

Popüler Android tarayıcı uygulamalarının birkaç avantajı, belgelere buluttan erişmenize izin vermeleri, güçlü düzenleme özelliklerine sahip olmaları ve hatta bazılarının OCR (Optik Karakter Tanıma) desteğiyle gelmesidir. Android için en iyi tarayıcı uygulamalarının bir listesini derledik.

2020 En İyi  Tarayıcı Uygulamaları

Sizler için sıraladığımız 12 adet tarayıcı uygulamalarını oluşturduğumuz bağlantı linklerine tıklayıp indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Peki Hangi  Android tarayıcı uygulamasını Tercih Etmelisiniz ?

Özellikle ofis ortamında sahip olduğumuz tarayıcılar teknoloji geliştikçe ceplerimize kadar girdi.  Bunlar, 2020’nin en iyi Android tarayıcı uygulamaları için seçtiklerimizdi. Ancak doğru olanı seçmek, ne tür bir kullanım aradığınıza bağlıdır. Google Drive veya Office Lens gibi önceden yüklenmiş ve kullanımı kolay bir belge tarayıcı veya gelişmiş tarayıcılar istiyorsanız, o zaman Clear Scanner, Adobe Scanner, Fast Scanner vb. İçin gitmek isteyebilirsiniz.

 

Başka bir makale: İnstagram Taklitten Kapanan Hesap Nasıl Açılır ?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli