e
sv

En İyi Anime Film İndirme Siteleri [2021]

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Anime Film İndirme Siteleri

En İyi Anime Film İndirme Siteleri, 2020’nin bununla birlikte milyonlarca sorun getirdiğini inkar etmek mümkün değil, özellikle bizi aylarca içeride kalmaya zorlayan Koronavirüs. Ancak parlak tarafta, yıl aynı zamanda anime indirmek için en iyi anime torrent sitelerini arayan anime izleyicilerinin sayısında da büyük bir artışa tanık oldu.

Torrent sitelerinden yasadışı anime indirmelerini desteklemesek de, bunun ücretsiz anime izlemenin en çok tercih edilen yolu olduğu gerçeğinin farkındayız.

2021’de En İyi Anime Torrent Siteleri

 1. Nyaa
 2. SubsPlease
 3. Anime Tohso
 4. AniDex
 5. ThePirateBay
 6. Bakabt
 7. Tokyo Toshokan

Telif hakkıyla korunan içeriğin indirilmesini önermiyoruz. Aşağıdaki liste yalnızca torrent web sitelerinde bilgi sağlamak ve yasal içeriği bulmak içindir. Fossbytes, bu anime torrent siteleri aracılığıyla indirmeyi seçtiği herhangi bir yasadışı materyalden sorumlu değildir.

Bir başka makale: 2021 İçin Ücretsiz HD Film İndirme Siteleri

1. Nyaa

Dışarıda bir dizi anime sel var, ancak Nyaa gibisi yok. En iyi anime torrent sitesi ve aynı zamanda anime indirmek için en popüler olanı.

Site, klasik tasarımı ve tablo arayüzü göz önüne alındığında ilk başta çok zor görünüyor. Bununla birlikte, bir kez alıştıktan sonra anime indirmek için en kolay torrent sitelerinden biridir. Bu anime torrent web sitesinin en iyi yanı, çoğu torrent web sitesinde geçerli olmayan hiçbir reklamın olmamasıdır.

Black Clover torrent veya Jujutsu Kaisen torrent gibi yeni Nyaa torrentleri arıyorsanız, Nyaa tam size göre. En son anime’nin yeni bölümleri web sitesine çok hızlı bir şekilde yüklenir.

URL – http://nyaa.si

2. SubsPlease

Anime’yi uzun süredir takip ediyorsanız, çok uzun zaman önce kapatılmayan en iyi anime torrent sitelerinden biri olan HorribleSubs’u hatırlarsınız . SubsPlease benzer bir web sitesi tasarımı sunduğu için size HorribleSubs’u hatırlatacaktır.

SubsPlease, buradaki diğer siteler gibi bir anime torrent toplayıcısı değildir. Bunun yerine, anime torrent sitesinin kendisi anime’yi yasal akış web sitelerinden koparıyor. Anime web sitesinde hiç reklam yok. Bununla birlikte, en iyi bölüm, sitenin çoğu anime torrent web sitesinde bulamayacağınız bir anime programına sahip olmasıdır.

HorribleSubs’u ve kaliteli riplerini özlüyorsanız, SubsPlease’ı kesinlikle seveceksiniz.

URL – https://subsplease.org

3. Anime Tosho

Anime Tosho, anime torrentlerini indirmek için başka bir en iyi sitedir. Anime torrent web sitesinde, İngilizce ve Japonca dublajlı binlerce anime bulacaksınız.

Nyaa gibi Anime Tosho da reklamları göstermez veya kullanıcıları rastgele web sitelerine yönlendirmez. Ancak bu anime torrent web siteleri arasındaki tek benzerlik budur.

Anime Tosho, Nyaa’ya kıyasla biraz farklı ve kompakt bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Nyaa’da bulunmayan Anime Tosho’da aynı anime dosyasını birden fazla kaynaktan indirebilirsiniz. Anime Tosho’nun dezavantajı, eski okul tasarımıdır. Nyaa’nın arayüzü çok farklı olmasa da Anime Tosho’dan biraz daha iyi görünüyor.

Bununla birlikte, en son anime torrentlerini arıyorsanız, Anime Tosho sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

URL – https://animetosho.org

4. AniDex

AniDex, öncelikli olarak ingilizce olarak adlandırılan anime torrentleri bulacağınız bir başka popüler anime torrent web sitesidir, ancak web sitesi aynı zamanda manga torrentlerine, anime oyunlarına, uygulamalarına ve daha fazlasına da ev sahipliği yapmaktadır.

İçerik kullanılabilirliği açısından, en son anime torrentlerinin tümü web sitesinde mevcuttur. Anime torrentleri, müzik torrentleri, hafif roman torrentleri gibi ihtiyacınız olan torrent türü için kategoriler olması hoşuma gidiyor.

Anime torrent web sitesinde her zaman takdir edilen hiçbir reklam yoktur. Genel olarak, anime indirmek istiyorsanız torrent sitesi iyidir.

URL – https://anidex.info

5. ThePirateBay

ThePirateBay en çok ziyaret edilen torrent web sitelerinden biridir, ancak en iyi anime torrent web siteleri listemizde belirtilen diğerleri gibi özel bir anime torrent web sitesi değildir.

Bununla birlikte, sitede anime sel sıkıntısı yok. Aslında, diğer anime web sitelerinde belirli bir anime bulmakta zorlanıyorsanız, milyonlarca torrent barındırdığı için ThePirateBay’e kesinlikle göz atmalısınız.

Bununla birlikte, anime torrentlerini aramak için ThePirateBay’i kullanmanın birkaç sorunu var. Öncelikle web sitesi çoğu ülkede yasaklanmıştır. PirateBay proxy web siteleri ise rahatsız edici reklamlarla dolu ve hatta bazıları kötü amaçlı yazılım taşıyor.

Genel olarak, The Pirate Bay veya bu konudaki herhangi bir torrent web sitesi , yalnızca listedeki diğer en iyi anime torrent sitelerini denediğinizde kullanılmalıdır.

URL – http://thepiratebay.org

6. Bakabt

Anime indirmek için bir yer arıyorsanız Bakabt da iyi bir seçenektir. Ancak Bakabt hakkında bilmeniz gereken bazı önemli şeyler var.

Bu özel bir anime topluluğu. Bunun anlamı, kayıtlı bir Bakabt kullanıcısı değilseniz anime indiremeyeceğiniz ve web sitesinde basit bir kayıt olmadığıdır. Bir röportajı yönetecek olan site personeli tarafından davet edilmeniz gerekecektir.

Bakabt, en son anime torrentlerine sahipken, daha çok eski anime ve daha az bilinen anime ile ilgili içerik sunmaya odaklandı. En iyi yanı, bir kısmının iyi tohumlanmış olmasıdır.

Özel bir anime topluluğu tercih ediyorsanız, AnimeBytes aynı zamanda bu konuda en iyi anime torrent web sitesidir.

URL – http://bakabt.me

7. Tokyo Toshokan

Son olarak, Tokyo Toshokan sıkı anime severler için veya toplumun onlara “weebs” dediği gibi. Site, bu listedeki diğer sitelerde bulamayacağınız bir ton yerel Japon içeriğine ev sahipliği yapıyor.

Elbette, Tokyo Toshokan da birçok anime selini kapsıyor, ancak her türden Japon içeriğini depolamak, onu en iyi anime torrent sitesi yapan şeydir.

Ne yazık ki, web sitesi dünya çapında bir dizi ISS tarafından engellendi, bu nedenle bir proxy web sitesi veya iyi bir VPN kullanmak iyi bir fikir olabilir.

URL – https://tokyotosho.info

Ücretsiz Anime Nasıl İzlenir?

İster büyük bir anime ineği olun, ister yolculuğuna yeni başlamış biri olun, anime’nin müjde gerçeği, kolayca erişilebilir olmamasıdır. Dünya çapında anime hayranlarındaki patlamaya rağmen, yasal olarak anime izleyebileceğiniz sadece birkaç ülke var .

Başka herhangi bir yerde, bir VPN kullanarak resmi anime yayın hizmetlerinde anime izleyebilir veya Netflix’in diziyi anime kataloğuna eklemesini bekleyebilirsiniz. Anime izlemenin resmi olmayan bir yolu da var – anime torrent web sitesinden anime indirmek için yukarıdaki listeye bakabilirsiniz, ancak bununla birlikte sorumluluk reddine de dikkat edin.

2021’de En İyi Anime Torrentleri ile Anime İndirin

Yani, bunlar anime’yi ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi anime torrent siteleri. Attack on Titan, Re: Zero, The Promised Neverland, That Time I Got Reincarnated As A Slime ve daha fazlası gibi bu anime torrent sitelerinde en son anime torrent sitelerinde bulacaksınız.

Animeyi kolayca izleyebileceğiniz ve anime topluluğuna girebileceğiniz en büyük iki anime veritabanı olan Anilist veya MyAnimeList’i ziyaret etmenizi tavsiye ederim .

Yine, yasal alternatifleri olduğu sürece kullanıcıları torrent sitelerinden anime indirmeleri için desteklemiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Anime indirmek için en iyi torrent sitesi nedir?

Anime indirebileceğiniz çok sayıda anime torrent sitesi vardır. Ancak, kişisel favorim Nyaa.

Torrent sitelerinde İngilizce olarak adlandırılan anime için nasıl arama yaparım?

Bir torrent üzerinde İngilizce olarak adlandırılan bir anime bulmak için anime torrent sitesinin arama çubuğuna “[anime name] Dual” yazmanız yeterlidir.

Anime otomatik olarak torrent olmadan nasıl indirilir?

Gogoanime gibi bir dizi ücretsiz anime akış sitesi, kullanıcıların anime’yi torrentler olmadan indirmelerine izin veriyor.

En İyi Anime Film İndirme Siteleri konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: 2021 Yılında İzlemek İçin Sabırsızlandığımız 15 film

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli