Sıradaki içerik:

GhostBSD 21.01.15 Yayınlandı

e
sv

En İyi Google Chrome Uzantıları [2021]

83 okunma — 18 Ocak 2021 17:41
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Google Chrome Uzantıları

En İyi Google Chrome Uzantıları konusunu sizler için derledik. Google Chrome, tartışmasız dünyanın en yaygın kullanılan web tarayıcısıdır. Google, temiz bir arayüz, sorunsuz performans, kolay senkronizasyon özellikleri ve çok daha fazlasını sunmak için Chrome tarayıcısında zaten çok çaba sarf etti. Ancak, en iyi Google Chrome uzantılarının yardımıyla, tarama oturumları sırasında işlevlerini daha da geliştirmenin ve daha fazla üretkenlik elde etmenin yolları vardır.

Bu makalede, 2021’deki en iyi Chrome uzantılarını listeledik ve bu, zamanınızdan tasarruf ederek ve çabalarınızı kurtarmak için görevlerinizi otomatikleştirerek günlük çevrimiçi etkinliklerinizde size yardımcı olacak. Lütfen Google Chrome için çok fazla uzantı kullanmanın performansını etkileyebileceğini unutmayın. Bu nedenle, yalnızca gerçekten ihtiyacınız olan Chrome uzantılarını saklamalısınız. En İyi Google Chrome Uzantıları konusuna bir bakalım.

Verimlilik için en iyi Chrome uzantıları

Bu, her biri farklı bir görevi yerine getirmek ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için yapılmış çok sayıda uzantıya sahip bir Chrome eklentisi kategorisidir. Not tutma uzantılarından şifre yöneticilerine ve verimlilik izleyicilerine, yer imi uzantılarına kadar, internette günlük hayatınızı kolaylaştırabilecek çok çeşitli Chrome eklentileri bulacaksınız.

İşte üretkenlik için önerdiğim Chrome uzantılarından bazıları:

Google Keep

Google’ın bu not alma uzantısı, daha sonra ziyaret etmek istediğiniz hızlı hatırlatıcılar eklemenize, sayfaları, resimleri ve metinleri kaydetmenize olanak tanır. Google Keep’in temiz kullanıcı arayüzü, aceleyle not almak istediğim fikirlere odaklanmamı sağlıyor. En iyi yanı, hem Android hem de iOS için mobil uygulama olarak mevcut olması ve kolay senkronizasyon seçenekleri sunması – bu da benim için en iyi Chrome uzantılarından biri.

Stay Focusd

İnternette rastgele şeyler gezinirken zamanını kaybeden benim gibi biriyseniz, bana güvenin, üretkenlik için gerçekten bu Chrome uzantısına ihtiyacınız var. StayFocusd, zaman kaybettiren web sitelerinde harcayabileceğiniz zamana bir sınır koyarak üretkenliğinizi artırır.

En iyi VPN Chrome uzantıları

Hepimiz, Google Chrome’un çevrimiçi olduğunuzda göz atma kalıplarınız ve alışkanlıklarınız hakkında bilgi topladığını biliyoruz. Göz atma oturumlarınızı Sanal Özel Ağlar (VPN) aracılığıyla güvence altına almak, Google’ın her şeyi gören gözlerinden kaçmanın iyi bir yoludur. Daha fazla gizlilik için aşağıdakiler gibi VPN Chrome uzantılarını kullanabilirsiniz:

ZenMate VPN

ZenMate, ömür boyu ücretsiz ve sınırsız bir plan sunan Chrome için en iyi VPN uzantılarından biridir. Ücretsiz bir VPN uzantısının sunabileceği her şeye sahiptir – trafiğin şifrelenmesi, iyi hız, proxy konumları için birden fazla sunucu, vb. Bilgisayar korsanlarının cihazınızı taramasını önlemek için şifreleme, WebRTC engelleme ve NATFirewall gibi ek güvenlik özelliklerine sahiptir.

Haberleri okumak için en iyi Chrome uzantıları

İnternette pek çok haber sitesi var ve her birini tek tek ziyaret etmek oldukça zor olabilir. Burası, haberler için Chrome uzantısının, en son güncellemeleri doğrudan tarayıcınızdan almanıza yardımcı olduğu yerdir.

News Tab

Chrome’da haberleri okumak için en iyi uzantılardan biridir. News Tab, popüler ve güvenilir kaynaklardan trend olan haberleri sizin için otomatik olarak tek bir yerde toplar. Belirli konulardaki haberleri okumak istiyorsanız, beslemeye kaynaklar eklemenizi sağlar. En iyi yanı, her yeni sekme açtığınızda tüm haber başlıklarının ekranda görüntülenmesi. Böylece sekmeler arasında geçiş yaparken gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Çevrimiçi makaleleri okumak için en iyi Google Chrome uzantıları

Düzenli olarak çevrimiçi makaleler okuyorsanız, web sayfasında dikkat dağıtıcı unsurların bulunduğu makalelere rastlamış olmalısınız. Çevrimiçi okuma deneyiminizi iyileştirmek için, web sitelerinde bulunan can sıkıcı reklamlardan, açılır pencerelerden veya videolardan kurtulmak için Chrome okuyucu uzantılarını kullanabilirsiniz.

Easy Reader

Bu, uzun web makalelerinin okunabilirliğini özelleştiren ve geliştiren, kullanımı kolay bir Chrome okuyucusudur. Dikkat dağıtıcı unsurların ve sinir bozucu açılır pencerelerin olmadığı yeni bir arayüz açmak için Easy Reader’ı kullanabilirsiniz.

Geliştiriciler için En İyi Chrome Uzantıları

UserSnap

UserSnap uzantısı, geliştiricilerin uygulamalarını test etmelerine, ekran görüntülerini yakalamalarına, hataları izlemelerine ve herhangi bir prototip web sitesi veya uygulamayla ilgili geri bildirim toplamalarına olanak tanır. Günlük iş akışı ve geri bildirim sürecinde kullanılabilecek geliştiriciler için Chrome’daki en iyi uzantılardan biridir.

En İyi Google Chrome Uzantıları konusunun sonuna geldik umarım faydalı olmuştur.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli