Sıradaki içerik:

Engellenen Web Sitelere Girmek İçin Vpn Nasıl Kullanılır ?

e
sv

En İyi GTA 5 Modları [2021] İnanılmaz GTA V Modları

16 Ocak 2021 17:52
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi GTA 5 Modları

En İyi GTA 5 Modları 2021, Grand Theft Auto 5, neredeyse 3 nesil konsolu geride bırakmayı başaran devasa bir oyundur. Resmi olarak yayınlanmasından bu yana 7 yıl geçmesine rağmen, GTA 5 hala dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Tabii ki, oyuncuların hala Grand Theft Auto 5’ten keyif almalarının ana nedeni, video oyununun çevrimiçi sürümü olan GTA Online. Bununla birlikte, oyuncular GTA Online’da öğütmenin yanı sıra, farklı GTA 5 modlarını keşfetmeyi de severler.

 

Binlerce harika GTA V modu, oyuna ferahlatıcı bir unsur eklemenize izin verir. Örneğin, GTA 5 Zombie modu oyuna bir kıyamet unsuru eklerken, GTA 5 gerçek hayat modu, oyunda gerçekte yaptığınız gibi bir şeyler yapmanızı sağlar. Ancak, orada pek çok seçenekle en iyi birkaç GTA 5 modunu filtrelemek zordur. Endişelenmeyin çünkü 2021’de indirebileceğiniz en iyi 12 GTA 5 modunu sizin adınıza araştırdık.

Bir başka makale: GTA 5 Online En Hızlı Giden Arabalar

En İyi GTA 5 Modları

S.NoEn İyi GTA V Modları
1GTA 5 Gerçek Hayat Modu
2GTA 5 Zombies Modu
3LSPD İlk Yanıtı
4Yerçekimi Tabancası
5Hulk Modu
6GTA 5 RPG Modu
7Vice Cry: Remastered
8Karmaşık Kontrol
9GTA 5 Gerçekçilik
10GTA 5 Pokemon Go Modu
11Predator Modu
12GTA 5 Gerçek VR Modu

Bir başka makale:  GTA 5 Hileleri ve Kodları [2021 Sürümü]

1. GTA 5 Gerçek Hayat Modu

GTA 5 Gerçek hayat modu

GTA 5 Gerçek hayat modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. Bu kesinlikle en az bir kez denemeniz gereken en iyi GTA 5 modlarından biridir. Modun adından da anlaşılacağı gibi, Grand Theft Auto 5’e gerçek hayat unsurları ekliyor. Örneğin, bu GTA modundaki ‘Sistem Tepkisi’ özelliği, ateşli silahları açıkça taşımanızı kısıtlıyor. Los Santos sokaklarındaki oynanamayan karakterler, bir ateşli silahı tespit etmede daha tetikte olacak ve silah taşıdığını görürlerse polise rapor edecekler.

Bu GTA 5 modu yüklü olarak bir ölüm çılgınlığına devam etmeyi planlıyorsanız, o zaman büyük bir belaya girersiniz. Bunun nedeni, ‘Sistem İtibarı’ özelliğinin şiddet içeren eylemleriniz nedeniyle size kötü bir itibar vermesidir. Bu ayrıca NPC’lerin sizden korktuğu için sizi tanıyacağı ve polisleri arayacağı anlamına gelir.

Benzer şekilde, GTA 5 gerçek hayat modu, sizi gerçek hayatta olduğu gibi kuralları takip etmeye zorlayan çok sayıda şaşırtıcı özellik sunar.

İndir: GTA 5 Real Life Mod

2. GTA 5 Zombies Modu

GTA 5 modları - Basit Zombiler

GTA 5 modları – Basit Zombiler

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan.  En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. GTA 5’in hikaye kampanyasını tamamladıktan sonra sıkıldıysanız belki de GTA 5 Zombies modunu denemelisiniz . İlginç bir şekilde, bu GTA 5 modu, Los Santos’un tüm evrenini bir hayatta kalma alanına dönüştürüyor.

Los Santos sokakları, insan etini isteyen Zombilerle doludur. Yani, her saniye tetikte olmanız ve çevrenizi kontrol etmeye devam etmeniz gerekecek. Zombiler sese çekilir, bu yüzden yaya olarak çok fazla gürültü yaparsanız ölürsünüz.

Dahası, hayatta kalanları kampınız için işe alabilir ve kaynakları yöneterek onları müttefiklerinizle eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Ayrıca GTA 5 Zombies modunda yemek ve uyku önemlidir. Bu nedenle, diğer hayatta kalanların yardımıyla kaynakları zaman zaman topladığınızdan emin olun.

Sonuç olarak, bu Grand Theft Auto’yu bir hayatta kalma oyununa dönüştürmek için kesinlikle yüklemeniz gereken en iyi GTA 5 modlarından biridir.

İndir: GTA 5 Simple Zombies V mod

3. Polis Modu

Polis Modu

Polis Modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. Tüm Grand Theft Auto oyunlarında suçluların ve haydutların hayatlarına tanık olduk. Ancak, GTA 5’te bir LSPD (Los Santos Polis Departmanı) memurunun hayatını hiç yaşamadık. İşte tam da burada GTA 5 LSPD First Response modu devreye giriyor.

Görünüşe göre, bu GTA 5 modu bir LSPD subayı olarak oynamanıza izin veriyor. Böylece, haydutları veya suçluları zapt etme ve onları sürdürme yeteneğine sahip olacaksınız. Ayrıca, işlerin kontrolden çıktığını görürseniz geri çağırabilirsiniz. Ayrıca, binalardaki herhangi bir yangını söndürmek için doğrudan itfaiye departmanına bağlanacaksınız.

Kısacası, Los Santos’u karıştırmayı bitirdiyseniz, o zaman bir değişiklik için, soygunları ve suçları durdurmak için polis olarak oynamayı deneyin. Bu şekilde, hukuk tarafında olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız.

İndirin: GTA 5 LSPD First Response

4. Yerçekimi Tabancası

GTA 5 Yerçekimi Tabancası

GTA 5 Yerçekimi Tabancası

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. GTA San Andreas modlarına gelince , Gravity Gun en sevilenlerden biridir. Tahmin edin ne oldu, aynı mod GTA 5 için de mevcut.

Yerçekimi Tabancasının şaşırtıcı özelliklerini bilmiyorsanız, o zaman kesinlikle bir sürpriz içindesiniz. Görünüşe göre, bu GTA 5 modunu kullanarak, NPC’ler, Arabalar, Uçaklar vb.Dahil olmak üzere her şeyi havaya veya istediğiniz herhangi bir yere fırlatabilirsiniz. Gökyüzüne doğru bir araba fırlatmak ve bir polis helikopterini imha etmek istiyorsanız, bunu Yerçekimi Silahını kullanarak çok iyi yapabilirsiniz.

Gravity Gun’ın kaos yaratmanıza izin veren GTA 5 modlarından biri olduğunu söyleyebilirsiniz.

İndir: GTA 5 Gravity Gun mod

5. Hulk Modu

GTA 5 Hulk Modu

GTA 5 Hulk Modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan.  Elbette Marvel’s Avengers’da Hulk olarak oynamak o kadar da eğlenceli değildi. Ancak GTA 5 Hulk modu sayesinde Los Santos sokaklarında yeşil süper kahraman olarak oynayabilirsiniz.

En iyi süper kahraman GTA 5 modlarından biridir çünkü size her şeyi yapma gücü verir. Araçları tek bir yumrukla yok etmekten güçlü bir şut atmaya kadar, Hulk Modunda neredeyse her şeyi yapabilirsiniz. Dahası, NPC’leri sokaktan alıp bir araç ya da zemini bir araç olarak kullanarak parçalayabiliyorsunuz, bu arada son derece rahatsız edici görünüyor.

Öyleyse, bu yıl denemek için harika süper kahraman GTA 5 modları arıyorsanız, belki de Hulk Mod’a bir şans vermelisiniz.

İndir: GTA 5 Hulk Mod

6. GTA 5 RPG Modu

GTA 5 RPG Modu

GTA 5 RPG Modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. Milyonlarca oyuncunun Rol Yapma Oyunlarını (RPG) sevdiğini iddia etmek mümkün değil. Bu yüzden bazı iyi insanlar sevgili GTA 5 için bir RPG modu yaratmak için öne çıktılar. İlginçtir ki bu, oyunun ortasında karakterinizin cinsiyetini değiştirmenize izin veren GTA 5 modlarından biridir. Ayrıca bu RPG modunda üç sınıf, yani Time Master, Speedster ve Berserker arasında geçiş yapabilirsiniz.

Dahası, GTA 5 RPG modu size tamamlamanız için çok sayıda yan görev verir, bu oldukça harika. Bunun dışında NPC’ler ile RPG konuşmaları yapabilirsiniz. Şimdi, oyunu çok daha ilginç hale getirmek için bu GTA 5 Modunu denemek için birden fazla nedeniniz var.

İndir: GTA 5 RPG Mod

7. Vice Cry: Remastered

GTA 5 modları - Vice Cry Modu

GTA 5 modları – Vice Cry Modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. GTA Vice City kesinlikle en iyi Grand Theft Auto oyunlarından biriydi. Hayranlar, Rockstar’dan efsanevi açık dünya oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu yayınlamasını istiyorlar. Ancak video oyun stüdyosu, hayranların isteklerini dikkate almıyor. Ancak bu, Vice City dünyasını daha gerçekçi grafiklerle deneyimleyemeyeceğiniz anlamına gelmez; hepsi GTA 5 Vice Cry: Remastered moduna teşekkürler.

Bu GTA 5 modunu yükledikten sonra, GTA 5’teki tüm mevcut konumların yanı sıra tüm Vice City bağlantı noktasını da alacaksınız. Bir Vice City hayranı için bir zorunluluk olan sevgili kahramanınız Tommy Vercetti olarak oynuyorsunuz . NPC’lerin yapı ve davranış dokuları, orijinal oyuna göre bir gelişmedir. Belki de bu GTA 5 modunu oynadıktan sonra, ilk kez Vice City oynama hafızanızı tazeleyeceksiniz.

İndir: GTA 5 Vice City Remastered Mod

8. Karmaşık Kontrol Modu

GTA 5 modları - Karmaşık Kontrol

GTA 5 modları – Karmaşık Kontrol

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. Hem battle royale oyunlarının hem de GTA 5’in hayranı mısınız? Cevabınız evet ise, GTA 5 Kompleks Kontrol modunu seveceksiniz. Bu GTA 5 modunda, ışınlanma ve diğer üç özel yeteneğin olduğu bir yere düşersiniz. Ardından, AI kontrollü oyuncuların gökyüzünden indiğini ve sizi dışarı çıkarmak için acımasızca araba kullandığını göreceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, bu kaostan olabildiğince uzun süre hayatta kalmak.

Ne yazık ki, bu tek oyunculu bir GTA 5 modudur ve şimdilik çok oyunculu mod için herhangi bir plan bulunmamaktadır. Yine de, bu GTA modu, GTA 5’te bir battle royale deneyimine en yakın olacağınız moddur. NPC’ler her zaman yuvarlandığından ve sizi neyin öldürdüğünü asla bilemeyeceğiniz için bu modda galip olmak inanılmaz derecede zordur. Ancak, bu modu bir kez öğrendiğinizde, benzersiz GTA V modlarından birine kesinlikle aşık olacaksınız.

İndir: GTA 5 Kompleks Kontrol Modu

9. GTA 5 Gerçekçilik

GTA 5 Gerçekçilik

GTA 5 Gerçekçilik

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. Bir grafik modu eklemeden gerçekten bir GTA Modları listesi yapamayız. GTA 5 Realism modu, oyuncuların Grand Theft Auto 6’ya erken bir alternatif olarak adlandırdığı moddur. Elbette, diğer GTA 5 grafik modları gibi, GTA 5 gerçekçiliği de oyundaki dokuyu, gölgeleri ve aydınlatmayı geliştirir. Dolayısıyla, bu modu yüklediğinizde Los Santos dünyası daha gerçekçi ve çekici görünecek.

Bununla birlikte, görsel iyileştirmeler dışında, GTA 5 Realism modu polisleri daha akıllı ve ölümcül hale getiriyor. Suçluları yakalama eylemleri daha doğru ve daha hızlıdır, bu nedenle NPC’lerle uğraştıktan sonra polislerden kaçmakta zorlanacaksınız.

Bunun dışında kumsallar GTA Realism’de daha güzel. Ayrıca, GTA 5’te plajlarda dolaşan daha fazla insan göreceğiniz anlamına gelir. Daha da şaşırtıcı olan, GTA 5 Realism modunun hayvanların pedlere saldırmasını sağlamasıdır. Yani, okyanusta yüzmeyi düşünüyorsanız, köpekbalıklarına dikkat edin.

Henüz GTA 5 Realism modunu denemediyseniz, 2021’deki en iyi GTA V modlarından birini kaçırdığınızı söyleyeyim.

İndir: GTA 5 Realism Mod

10. GTA 5 Pokemon Go Modu

GTA 5 Pokemon Go modu

GTA 5 Pokemon Go modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. Pokémon ve kendi evreni etrafında dönen mobil oyun Pokémon Go, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından beğeniliyor. Peki, Pokémon Go’nun oyun mekaniğini GTA 5’e eklerseniz, işler daha da ilginç hale gelir.

Özetle, Pokémon’u Los Santos sokaklarından yakalamanıza izin veren GTA V modlarından biridir. GTA 5 Pokémon Go modunu yükledikten sonra, şehrin her yerinde dolaşan birkaç Pokémon’a şahit olacaksınız. Yani, sokaklarda Pikachu’yu görürseniz, tek yapmanız gereken Pokéball’unuzu onu yakalamak için kullanmaktır.

Dürüst olmak gerekirse, bu GTA 5 modu Pokémon ve Grand Theft Auto 5 hayranları için bir zevktir. Öyleyse, bu kategoriye girerseniz, eğlenceyi daha fazla geciktirmeyin ve bu muhteşem GTA 5 modunu deneyin.

İndir: GTA 5 Pokémon Go Mod

11. GTA 5 Predator Modu

GTA 5 Predator Modu

GTA 5 Predator Modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. En iyi GTA 5 modlarından biriyle avcı olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, ‘GTA 5 Predator Mod’ kesinlikle zaman ayırmaya değer. Bu muhteşem GTA 5 modunu yükledikten sonra, karakteriniz tıpkı uzaylı avcısına benziyor.

Görünüşün yanı sıra, başkalarını gizleme ve gizleme yeteneğine de sahip olursunuz. Ayrıca, avlanmaya başlamak istemeniz durumunda avcının özel vizyonunu değiştirebilirsiniz. Harika bıçaklar sayesinde Los Santos sokaklarında herhangi bir NPC’yi alt üst edebilirsiniz.

İndir: GTA V Predator Mod

12. GTA 5 Gerçek VR Modu

GTA 5 Gerçek VR Modu

GTA 5 Gerçek VR Modu

En İyi GTA 5 Modları  arasında olan. Rockstar resmi olarak GTA 5 için VR desteği yayınlamadı. Ancak GTA 5 Real VR modu sayesinde Grand Theft Auto 5’i VR’de deneyimleyebilirsiniz. Etkileyici olan şey, oyunun yanı sıra, gerçekten şaşırtıcı olan VR’de ara sahnelerin güzelliğine de şahit olabilmenizdir.

Neyse ki, hem Oculus hem de StreamVR bu GTA 5 modunu destekliyor. Dolayısıyla, bir VR kulaklığınız varsa, bu, 2021’de yüklemeniz gereken en iyi GTA 5 modlarından biridir.

İndir: GTA 5 Real VR Mod

Bir başka haber: GTA 6 Sızdırıldı Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

En İyi GTA V Modları

Yani, bunlar kesinlikle bu yıl yüklemeniz gereken en iyi 12 GTA 5 modları. GTA 5’in hikayesini tamamladıysanız ve GTA Online oynamaktan sıkıldıysanız, o zaman belki bu GTA V modları sizi oyuna bağlı kalmanız için motive edebilir. Daha önce bahsettiklerimizi bir kenara bırakırsak, başka birçok Grand Theft Auto 5 modu var.

En İyi GTA 5 Modları  konusunun sonuna geldik. Umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: En İyi GTA San Andreas Modları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli