Sıradaki içerik:

Yazılımcıların İzlemesi Gereken Filmler

e
sv

En İyi Youtube Mp3 Dönüştürme Siteleri

10 Şubat 2021 15:25
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

youtube mp3 dönüştürme

En iyi youtube mp3 dönüştürme sitelerini sizler için derledik. Dünya üzerinde milyonlarca Youtube kullanıcısı bulunmaktadır. Bu bireylerin büyük çoğunluğu ise yalnızca müzik dinlemek için bu platformu tercih etmektedir.

Mp3 Dönüştürmek Nedir?

2005 yılından beri hayatımızın bir parçası olan Youtube, günümüzde milyonlarca kişiye hitap etmektedir. Dünyanın en büyük platformlarından biri olan Youtube’da milyarlarca farklı türde içerik yer almaktadır.

Ancak genelleme yapacak olursak bireyler genellikle müzik dinlemek, film veya dizi izlemek, ders içerikli videolar izlemek, takip etmekten hoşlandığı kişilerin videolarını izlemek ve bunun gibi videolara ulaşmak amacı ile siteyi kullanmaktadır. Ancak site üzerinden müzik videoları izlemek, diğer amaçlar arasından sıyrılmaktadır.

Her ne kadar yalnızca müzik dinlemek için kurulmuş olan siteler bulunsa da müzik dinlemek için de Youtube’un tercih edilmesinin altında yatan pek çok etmen bulunmaktadır. Bunlardan biri ve en önemlisi, sevilen sanatçı veya tarza yönelik en fazla sayıda ve çeşitte içeriğe yalnızca bu platformda erişebilme özelliğidir. Ancak Youtube üzerinden müzik dinlemek için internete erişiminizin olması gerektiği unutulmamalıdır.

Gelişen teknoloji, internete erişimin olmadığı durumlarda da müzik dinlemek için, Youtube videolarının indirilebilmesini sağlamaktadır. Ancak bazı cihazlar videoları açma özelliğine sahip olmamakta ya da videolar çok yer kaplamaktadır.

Bu nedenle Youtube’da yer alan videolar Mp3 formatına dönüştürülebilmektedir. Bu işlem online ortamdan gerçekleşebileceği gibi, bunun için hazırlanmış olan programlarla da yapılabilmektedir. Peki, en çok kullanılan Youtube Mp3 dönüştürücüler hangileridir?

Mp3 Dönüştürücüler

Youtube’da video olarak yer alan bir içeriği Mp3’e dönüştürmek istiyorsanız, bu işlem için kullanabileceğiniz pek çok servis bulunmaktadır.

 1. Listenvid.com
 2. Break.tv
 3. 2conv.com
 4. FLVto.biz 
 5. Greenmp3.com
 6. H2Converter
 7. MP3.support
 8. MP3fiber.com
 9. Onlinevideoconverter.com
 10. Savetomp3.com
 11. Telecharger
 12. Tubazy
 13. TheYouMP3
 14. Tubidycep
 15. Video2MP3
 16. Y2mate
 17. Youtubemp3.in
 18. Youtube3MP3
 19. Youtubeconvert
 20. Youtubemp3.xyz
 21. Youtubemp3.today
 22. YoutubetoMP3

Bu 22 web sitesi en sık tercih edilen online siteler olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak bu siteler üzerinden işlem gerçekleştirmek de oldukça basittir. Beğendiğiniz ve Mp3 formatına dönüştürmek istediğiniz videonun URL adresini alarak ya da sitenin linkini kopyalayarak bahsi geçen bu sitelerde yer alan ilgili alana yapıştırabilirsiniz.

Daha sonra format seçmeniz istenirse Mp3’yi seçebilir ve dönüştür ya da conventer seçeneğini seçerek youtube Mp3 dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli