Sıradaki içerik:

Yeni Windows Ne Zaman Gelecek

e
sv

En İyi Oyuncu Koltukları 2021

27 Şubat 2021 13:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Oyuncu Koltukları

En iyi oyuncu koltukları konusunu sizler için derliyoruz. Artık her şey sanallaşmaya başladı ve herkes evlerinden muhteşem oyunlar oynamakta.

Biliyorsunuz ki her gün yeni bir oyun çıkıyor ve herkesin evinde birer internet var, artık gençler internet kafeler de değil evlerinde arkadaşları ile oyunlar oynuyorlar ve bunun için rahat etmeleri açısından oyuncu koltukları üretildi.

Oyuncuların rahat etmelerinin en önemli yolu olun oyuncu koltuğu seçimini sizler için bu makalemizde derliyoruz. Makalemizde en iyi oyuncu koltukları konusundan bahsedeceğiz. Sizler de aşağıdaki koltuklardan birine sahip olarak arkadaşlarınız ile beliniz ağrımadan güzel vakitler geçirebilirsiniz. İşte o en iyi ucuz oyuncu koltuklarına bir bakalım.

En İyi Oyuncu Koltukları

 1. Secretlab Titan
 2. noblechairs Epic Real Leather
 3. Corsair T3 Rush
 4. SecretLab Omega 2020
 5. Vertagear Gaming Series Triigger 350 Special Edition

Yukarıda bulunan koltuklar ile oyun oynadığınız anlarda çok rahat edebilirsiniz o kadar rahat ki uykunuz gelebilir şimdi o koltukların özelliğine bir bakalım.

1- Secretlab Titan

Çoğu oyuncu  koltuğu kendilerini lüks bir şekilde deri ile kaplanmış olarak pazarlamaya çalışır. Secretlab kumaşın daha iyi olduğunu söylüyor. Oyun sırasında deri koltukların terlettiğini düşünen firma kumaş koltukları ile dikkat çekiyor. Secretlab Titan’ın SoftWeave kumaş dış yüzeyi ve son derece yumuşak dolgu arasında bundan daha yumuşak veya daha rahat bir şey bulamazsınız. Bu oyun koltuğunda hafif kalıplama ve yerleşik bel desteği bulunur. Bu yüzden gerçekten piyasadaki hiçbir şeye benzemez. Yetişkin görünümlü bir sandalye istiyorsanız bu en iyi seçenektir.

Amazon’dan sipariş verin.

2- noblechairs Epic Real Leather

Noblechairs Epic Real Leather’ı en iyi oyun koltuğu olarak adlandırmak abartı olmaz. Çapraz sazdan işlemeden adaşının gerçek derisine kadar ödün vermeyen bir oyuncu koltuğu arıyorsanız işte en iyi oyuncu koltuklarından biri. Ayrıca, kurulumu şaşırtıcı derecede hızlı ve kolaydır. Ancak kurarken talimatları okumanızı öneririz. 

Amazon’dan sipariş verin.

3- SecretLab Omega 2020

Bu SciFi oyun görünümüyle oldukça şık duran oyuncu koltuğu, SecretLab Omega 2020, özellikle PU deri veya yüksek kaliteli Napa deri modellerini tercih ederseniz, tek kelimeyle büyüleyici. Ancak SecretLab Omega 2020 yalnızca görünüşe bağlı değildir; 2021’in en iyi oyuncu koltuklarından biri olan bu koltukta bir baş yastığı ve bir bel yastığı ve rahat köpükleri ile  öncekinden daha iyi bir koltuk olduğu görünüyor. 

4- Corsair T3 Rush

En büyük rakiplerinin aksine, Corsair T3 Rush bu üstün oyun estetiğinden oldukça yoksundur ama rahattır. Aslında, daha birinci sınıf olmasına rağmen neredeyse herhangi bir bilgisayar koltuğuna benziyor  bu oyuncu koltuğu görünüşünün ötesinde, koltuk başlığı alanında spor yapıyor.  Ancak, bu oyun koltuğunun oyun estetiğinden yoksun olsada, nefes alabilen yumuşak kumaş dış yüzeyi, hafızalı köpük bel desteği ve son derece özelleştirilebilir sırtlık pozisyonu ile konforu telafi ediyor.

Amazon’dan sipariş verin.

5- Vertagear Gaming Series Triigger 350 Special Edition

Maliyeti ne olursa olsun her şeyin mutlak en iyisine sahip olması gereken belirli bir PC oyun topluluğu alt kümesi vardır. Bu insanlar Vertagear Triigger 350 SE’ye kesinlikle hayran kalacaklar. En üst düzey PC oyun koltuğunu oluşturmak için metal, ağ, deri ve yüksek kaliteli plastik karışımı içeren 350’den fazla bağımsız bileşene sahiptir. Harcayacak paranız varsa ve en iyisinden daha azına sahip olamıyorsanız, bu sandalyeye bir göz atmak isteyebilirsiniz. 

Amazon’dan sipariş verin.

En İyi Oyuncu Koltukları konusunu sizler için derledik. Umarım faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli