Sıradaki içerik:

İnternetten Para Kazanma Yolları

e
sv

En İyi Ücretsiz Korku Filmi Nereden İzlenir ?

276 okunma — 27 Ekim 2020 15:26
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Ücretsiz Korku Filmi Nereden İzlenir ?

En İyi Ücretsiz Korku Filmi Nereden İzlenir ? makalemizde sizler için en iyi sitelerden bahsettik. İşte en iyi ücretsiz korku filmi izleyebileceğiniz siteler hangileridir.

Korku filmleri bir çok kişi tarafından beğenilerek izlenmekte ve bağımlılık haline gelebilmektedir kimi insanlar sadece korku filmi izliyor ve keyifle seyrediyor.

Korku filmi heyecanına kapılmak için  2020’de çok fazla para harcamanıza gerek yok çünkü bir kuruş harcamadan tam uzunlukta uzun metrajlı filmler izlemenize izin veren tonlarca korku filmi web sitesi var . Bu korku yayın hizmetlerinin çoğu, korkutucu filmleri indirmek için kaydolmanızı bile istemiyor.

Korku filmi türünün dikkate değerfilmlerinden  bazıları Dracula, The Exorcist, Get Out, Dawn of the Dead, Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, Rosemary’s Baby, Insidious, vb. gibi filmlerdir.  Sizler için yayınladığımız bu makalemizde En İyi Ücretsiz Korku Filmi İzleyebileceğiniz  web sitelerini derledik.

Not: Bu korku filmi web sitesi incelemesinde bahsedilen tüm siteler tamamen yasaldır. 

En İyi Ücretsiz Korku Filmi Nereden İzlenir ?

İnsanlar neden korku filmlerini sever?

İnsanlar gerilim, alaka düzeyi ve gerçekdışılık faktörü nedeniyle korku filmlerinden hoşlanırlar. Journal of Media Psychology’de yapılan bir araştırmaya göre, bu üç faktör insanları farklı şekilde etkiler ve çeker.

Dublajlı korku filmleri için bir web sitesi var mı?

Hintli izleyiciler için Disney + Hotstar, dublajlı filmleri Hint bölgesel dillerinde ücretsiz olarak izlemek için iyi bir web sitesidir.

2020 yilinda en iyi korku filmleri hangileri?

Rotten Tomatoes derecelendirmelerine göre, 2020’nin en iyi korku filmlerinden bazıları Possessor: Uncut, Relic, Swallow, Sputnik, Scare Package, The Invisible Man, Gretel & Hansel, Amulet, The Lodge, vb.

İlgi çeken makale : 2020’nin En Yüksek İMDB Puanlı Hacker Filmleri!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli