Sıradaki içerik:

En İyi Açık Kaynak Mobil Test Otomasyon Araçları

e
sv

En İyi Yabancı Ücretsiz Programlama Öğrenme Kaynakları

79 okunma — 22 Ocak 2021 19:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Ücretsiz Programlama Öğrenme Kaynakları

En İyi Ücretsiz Programlama Öğrenme Kaynakları konusunu sizler için derliyoruz. Burada her zaman bir akıl hocası veya resmi öğretmenin yararı olmadan çalışmanın bazı doğal zorlukları vardır. Genellikle, neyi bilmediğini bilmediğin gerçeğine indirgenir. Yani, çalışmanızda ilerlemek için öğrenmeniz gereken materyallerin farkında değilsiniz.

Bir başka makale:  Hackerler Hangi Programlama Dillerini Kullanır?

Bu konuda yardımcı olmayı amaçlayan birçok web sitesi, ancak bir müfredat olmadan, A noktasından  B noktasına gitmek oldukça zor olabilir  ve hatta izlenecek bir müfredat olsa bile, bazı iyi örnekleri ve öğreticileri araştırmanız gerekebilir. müfredatın farklı bileşenleri üzerine. Pek çok insan farklı üniversitelerin ve diğer organizasyonların web sitelerinde bulunan ücretsiz kurslardan haberdar değil. İşte bazı dikkate değer olanların küçük bir listesi.

Programlama Nedir?

Bilgisayar ortamında kontrolün mümkün olduğu her alanda programlama kullanılır. Bilgisayar programlama alanları olarak web programlama, oyun programlama, masaüstü uygulamalarının programlanması gibi örnekler verilebilir. Bunların haricinde gömülü sistem programcılığı, elektronik ve robotik programlama gibi alanlarda yazılan algoritmalar sanal ortamın dışında reel ortamda da var olmaktadır.

En İyi Ücretsiz Programlama Öğrenme Kaynakları

Bunlar sadece birkaçı ve çoğu bilgisayar bilimleriyle sınırlı değil, ikinci dillerden iş dünyasına ve matematiğe kadar her şeyi öğrenebilirsiniz. Bunların çoğu sadece giriş niteliğinde olacak ve resmi bir derece veya diploma ile neredeyse karşılaştırılamayacak olsa da, sizi doğru yola sokmak ve çalışmanızda bir ivme kazanmanıza izin vermek için kesinlikle yeterlidir.

Bir başka makale: GitHub’daki En İyi Programlama Dilleri 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli