Sıradaki içerik:

Vodafone 7000’e Mesaj Gitmiyor Sorunu Çözümü

e
sv

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programları 2021

25 Şubat 2021 18:07
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programları

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programları konusunu sizler için derliyoruz. Ücretsiz ses editörleri şaşırtıcı derecede güçlüdür ve ister kendi podcast’lerinizi yapıyor olun, ister müzikleri değiştirin, ister sadece bir ses kaydını belirli bir uzunlukta kırpın, sizler için derlediğimiz bu makalede derliyoruz. Dosya türü ne olursa olsun, bu ücretsiz ses editörleri size yardımcı olur işte o ses programlarına bakalım.

En iyi ücretsiz ses düzenleyici, birçok ticari alternatiften daha fazla özellik sunan, özelliklerle dolu bir açık kaynak programı olan Audacity’dir . İsim verebileceğiniz hemen hemen her ses formatını destekler, canlı akışa izin verir ve çok çeşitli eklentilerle doludur.

Audacity, her proje için doğru seçim olmayacak ve yalnızca bir ses dosyasını kısaltmanız veya sesini ayarlamanız gerekiyorsa, bu toplamadaki daha basit araçlardan biri daha uygun bir seçenek olabilir. 

Genel olarak en iyi ücretsiz ses düzenleme yazılımı Adobe Audition’dır

Adobe Audition, sesin karıştırılması, düzenlenmesi ve geri yüklenmesi için çok izli, dalga biçimi ve spektral görüntülemeye izin veren kapsamlı bir ses araç setidir. Aşağıdaki seçenekler gibi ücretsiz değildir, ancak sonuç, videonun yanı sıra bağımsız ses için sonlandırmayı iyileştirme yeteneğidir. Bu güçlü ses uygulaması, bağımsız veya Adobe Creative Cloud’un bir parçasıdır.

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programları

1. Audacity

Orijinal ücretsiz ses editörlerinden biri ve hala en iyisi olan Audacity programını bir deneyin.

Teknolojiden anlayan kullanıcılar veya Audacity’nin biraz karanlık arayüzünde nasıl gezinileceğini anlamak biraz zaman alabilir ama en iyi ücretsiz ses programıdır.

Audacity, Mac, Linux ve Windows cihazlarında çalışan açık kaynaklı bir üründür. Yıllar geçtikçe, takip eden muazzam bir geliştirici geliştirdi, yani diğer ses editörleriyle rekabet halinde kalmasını sağlamak için sürekli olarak yeni özellikler ve eklentilerle güncelleniyor.

2. Ocenaudio

Ocenaudio daha kolay bir arayüze sahip en iyi ses programlarından biridir. Audacity arayüzünü biraz bunaltıcı buluyor ancak herhangi bir özellikten ödün vermek istemiyorsanız, Ocenaudio yüklemeyi düşünmek için vakit kaybetmemelisiniz  mükemmel bir ücretsiz ses editörüdür. Bu açık kaynaklı platform, Windows, Apple ve Linux cihazlarla iyi çalışır.

3.Acoustica 6

Audacity ile karşılaştırılabilir özelliklere sahip bir başka mükemmel ücretsiz ses editörü, Acon Digital tarafından üretilen Acoustica’dır. Acoustica aslında premium bir abonelik ürünüdür ve son sürüm olan Acoustica 7’nin ücretsiz bir sürümü mevcut değildir. Ancak yazılımın Acoustica 6 gibi daha eski sürümlerini ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Acoustica 6’nın açık kaynak alternatiflerine göre en büyük avantajlarından biri, profesyonel görünümü ve hissidir. Arayüz, üst düzey bir kayıt stüdyosunda yerinde görünmez ve mantıklı tasarım seçimleri sayesinde, kavramak sadece birkaç dakika sürer. 

En İyi Ücretsiz Ses Düzenleme Programları konusunu sizler için derliyoruz umarım sizlere faydalı olmuştur.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli