Sıradaki içerik:

WhatsApp Çıkartma Nasıl Eklenir?

e
sv

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması [2021]

02 Şubat 2021 14:04
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması konusunu sizler için derliyoruz. Günümüzün akıllı telefonları DSLR seviyesinde videolar çekme özelliğine sahiptir. Bu nedenle, kullanıcıların videolarını daha da geliştirebilecek en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamalarını aramaları daha akıllıca değil.

Bilgisayarda çok sayıda video düzenleme yazılımı varken, Android akıllı telefonlar için ücretsiz video düzenleme uygulamaları Google Play Store’da daha az değildir. Çalışmak için uygundurlar ve harika özelliklerden oluşan bir koleksiyona sahiptirler.

Burada, Google Play Store’da ücretsiz olan 2021 için en iyi Android video düzenleyici uygulamalarının bir listesini derledik. Bu uygulamalarla klipleri mükemmel şekilde düzenleyebilir ve ayrıca Facebook, Instagram, Twitter veya YouTube’a yükleyebilirsiniz.

Not : Bu liste tercih sırasına göre değildir. Tercih ettiğiniz bu editörlerden herhangi birini seçmeniz tavsiye edilir.

En İyi Android Video Düzenleyici Uygulamaları

 1. FilmoraGo
 2. Adobe Premiere Rush
 3. Video Gösterisi
 4. PowerDirector
 5. KineMaster
 6. Quik
 7. Viva
 8. Funimate
 9. Magisto
 10. Canlı
 11. Filmigo

2021’in En İyi 11 Android Video Düzenleyici Uygulaması

1. FilmoraGo

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması arasında olan FilmoraGo, birçok kullanıcı tarafından beğenilen, dikkat çekici bir Android video düzenleme uygulamasıdır. Kırpma, kesme, tema ekleme, müzik vb. Gibi tüm temel işlevler kolayca gerçekleştirilebilir. Ayrıca Instagram için 1: 1 kare videolar, Youtube için 16: 9 videolar oluşturabilir, videonuzu güzelleştirmek için ters videolar oluşturabilir, geçişler, ağır çekim, metin vb. Ekleyebilirsiniz.

FilmoraGo’nun bazı uygulama içi satın alımları vardır, ancak harika özelliklerinin çoğu ücretsiz olarak mevcuttur. Videoları doğrudan galerinize kaydedebilir veya doğrudan sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ücretsiz sürümde düzenlenen videoların sonunda bir filigran bulunur.

FilmoraGo’nun Özel Özellikleri

 • Klipler gerçek zamanlı olarak önizlenebilir.
 • Fotoğraflar ve videolar Facebook, Instagram vb. Sosyal medya sitelerinden alınabilir.
 • Kapsamlı şablon ve efekt koleksiyonu.
 • Bir dizi profesyonel düzenleme aracı.

Uygulama Yüklemeleri : 50 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4,5

2. Adobe Premiere Rush

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması arasında olan Adobe Premiere Rush, herhangi bir videoyu doğrudan Android cihazınızdan hızlı bir şekilde düzenlemenizi sağlayan, filigransız Android için bir başka en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. Kullanımı hızlı ve eğlencelidir.

Adobe, “çevrimiçi video yaratıcıları için özel olarak tasarlanmış” ücretsiz video düzenleme uygulamasını çağırıyor. Bunun anlamı, uygulamanın sosyal medya platformları için ihtiyaç duyacağınız belirli video ayarlamalarını bilmesidir. Doğal olarak video, uygulama aracılığıyla birden fazla sosyal medya sitesinde paylaşılabilir.

Standart video düzenleme işlevlerinin yanı sıra, video efektleri uygulayabilir, rengi değiştirebilir, kaydırma ve yakınlaştırma efektleri oluşturabilir, özel animasyonlu başlıklar ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulama, yüksek kaliteli videolar çekmek için yerleşik bir kamera işlevine sahiptir.

Android uygulaması ayrıca ses dengeleme ve otomatik kısma için ses araçları içerir. Bununla birlikte, en iyi bölüm, iş akışınızı kolaylaştırmak için birden fazla video parçasına sahip olabilmenizdir. Herhangi bir reklamı indirmek ücretsizdir ve göstermez.

Adobe Premiere Rush’ın Özel Özellikleri

 • Android kullanıcıları için hepsi bir arada video düzenleyici uygulaması.
 • Bir küçük resim, TikTok, YouTube vb. İçin zamanlama gönderisi eklenebilir.

Uygulama Yüklemeleri : 1 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4.0

3. Video Show

En iyi Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması arasında olan VideoShow çok sayıda ödül aldı ve şüphesiz Google Play Store’da ücretsiz olarak bulunan Android için en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir. Kullanıcı dostu arayüzü ile VideoShow güvenilir ve kullanımı kolaydır. Temel işlevlerin yanı sıra, videonuzu metin, efekt, müzik ve ses efektleri ekleyerek veya canlı dublaj yaparak da güzelleştirebilirsiniz.

Kullanılabilir 50’den fazla farklı tema vardır ve videonuzun boyutunu sıkıştırarak da küçültebilirsiniz. Videolar herhangi bir kalite kaybetmez ve video süresi sınırlaması yoktur. FilmoraGo alternatif uygulaması neredeyse tüm Android cihazları destekler.

VideoShow’un Özel Özellikleri

 • Videoları, vlogları ve slayt gösterilerini güzelleştirmek için 50 ayrıntılı tema
 • Bulanık arka plan, ses hızını ayarlama seçenekleri ve ses geliştirme özellikleri
 • Bir videoya birden fazla fon müziği eklenebilir.
 • Bir videonun müziği mp3’e dönüştürülebilir.

Uygulama Yüklemeleri : 100 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4.6

4. PowerDirector

En iyi Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Telefon Video Düzenleme Uygulaması arasında olan PowerDirector, kullanımı kolay bir zaman çizelgesi arayüzüne sahip tam özellikli bir Android video düzenleyicidir, ancak kontrollere alışmanız biraz zaman alabilir. Ancak, bu uygulamayla uzman olduğunuzda, saniyeler içinde profesyonel ve etkili zengin videolar oluşturabilirsiniz. Videonuza ekleyebileceğiniz 30’dan fazla farklı efekt ve geçiş efekti vardır.

Bu en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamasını kullanarak harika yeşil ekran videoları oluşturabilirsiniz. PowerDirector ayrıca tüm işlevleri için öğretici videolar ile birlikte gelir. Özelliklerinin çoğu ücretsiz sürümde mevcuttur, ancak tam sürüme yükseltmek filigranları, reklamları kaldırmanıza ve hatta videoları 1080 ve 4K çözünürlüklerde çıkarmanıza olanak tanır. Android 4.3 ve üzeri sürümlerde desteklenmektedir.

PowerDirector’ın Özel Özellikleri

 • Videolar, donanım desteği ile 4K olarak dışa aktarılabilir.
 • Ağır çekim video FX oluşturmak için ağır çekim video düzenleyici.
 • Videolarda ve katman efektlerinde asetat vermek için Chroma anahtar seçici.

Uygulama Yüklemeleri : 100 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4,5

5. KineMaster

En iyi telefon Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Video Düzenleme Uygulaması arasında olan Güçlü özelliklerin yanı sıra iyi tasarlanmış bir arayüzle birleştirilen KineMaster, Android’de bulunan en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir. Sürükle-bırak tekniğinin farklı ortam dosyalarını kolayca içe aktarmasını sağlar. KineMaster, profesyonel videoları hızlı bir şekilde oluşturmak için düzenleme süreci üzerinde dikkate değer düzeyde kontrol sunar. Video parçaları arasına farklı geçiş türleri ekleyebilir veya metin blokları veya altyazılar ekleyebilirsiniz.

Ancak, filigranın kaldırılması ve premium varlıklara tam erişim, yalnızca uygulamanın profesyonel sürümünü satın alırsanız erişilebilir. Bunun yanı sıra, işlevlerin çoğu ücretsiz sürümde gelir.

KineMaster’ın Özel Özellikleri

 • Birden çok video, resim, metin, efekt, katman, etiket ve el yazısı katmanı birleştirilebilir.
 • Düzenlemeyi görüntülemek için anında önizleme özelliği
 • Bir klip içinde an be an hassas ses kontrolü

Uygulama Yüklemeleri : 100 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4.4

6. Quik

Video düzenleme uygulaması

En İyi Video Düzenleme Uygulaması arasında olan Quik, Android’de videoları düzenlemenin başka bir akıllı yoludur. O hızlı ve bedeva. Quik ile hikayelerinizi oluşturmak için herhangi bir fotoğrafı veya video klibi seçebilirsiniz. Quik ile ilgili en iyi şey, otomatik video oluşturma yeteneklerine sahip olmasıdır. Videoları kırpabilir, efektler, metinler ekleyebilir ve her şeyi herhangi bir müziğin ritmine göre hızla senkronize edebilirsiniz.

Videonun oluşturulmasını tamamladıktan sonra, onu film rulonuza 1080p veya 720p olarak kaydedebilir veya hatta doğrudan sosyal ağ sitelerinde paylaşabilirsiniz. Quik güvenilirdir ve can sıkıcı reklamlar göstermez. Özellikleri ve rahatlığı için en iyi ücretsiz Android video düzenleyici uygulamaları listesinde yer almanın hak edildiğini düşünüyoruz.

Quik’in Özel Özellikleri

 • Geçişler, arka plan müziğinin vuruşlarıyla otomatik olarak senkronize edilir
 • Quik, GoPro ve Motion Photos ile uyumludur
 • Sorunsuz oynatma için videolar 60 fps’de kaydedilebilir
 • Daha sonra düzenlemeyi tamamlamak için, düzenlenen videoları taslak olarak kaydedebilirsiniz.

Uygulama Yüklemeleri : 100 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4.7

7. Viva

En iyi telefon Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Video Düzenleme Uygulaması arasında olan VivaVideo, birçok etkileyici video düzenleme özelliğine sahiptir. Uygulama, doğrudan Android’inizden profesyonel görünümlü videolar oluşturmanıza yardımcı olmak için özenle tasarlanmıştır.

Çıkartmalar ve filtrelerden animasyonlu kliplere ve altyazılara kadar yüzlerce kullanıcı dostu efekt arasından seçim yapabilirsiniz. Videoları kesmek ve yapıştırmak, kırpmak, klipleri birleştirmek vb. Gibi temel işlevler kolayca çalıştırılabilir.

VivaVideo’nun dünya çapında bir milyondan fazla kullanıcısı vardır ve aynı zamanda Android için en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir. Çalışmanızı doğrudan farklı sosyal ağ sitelerinde de paylaşabilirsiniz.

Viva’nın Özel Özellikleri

 • Yerleşik ağır çekim video düzenleyici.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kolaj şablonları ve temalar.
 • Video klipleri birleştirmek için video kolaj oluşturucu.

Uygulama Yüklemeleri : 1 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4,5

8. Funimate

En İyi Video Düzenleme Uygulaması arasında olan Funimate video editörü, kolayca eğlenceli videolar oluşturmak için mükemmeldir. Günlük anları anında yaratıcı videolara dönüştürebilir ve farklı sosyal sitelerde otomatik paylaşım seçeneklerini etkinleştirir. Kısa videoları düzenlemek için mükemmel bir eşleşme olacak şekilde tasarlanmış yüzden fazla gelişmiş video efektine sahiptir. Eğlenceli olabilecek kısa video döngüleri bile yapabilirsiniz.

Funimate, uygulamayı kullanmadan önce oturum açmayı gerektirir. Ayrıca takipçi edinebilir ve içindeki diğer hesapları takip edebilirsiniz. En iyi ücretsiz video düzenleme uygulamalarından biridir, ancak görüntülenen reklamlar can sıkıcı olabilir.

Funimate’in Özel Özellikleri

 • Harika videolar oluşturmak için 100’den fazla gelişmiş video efekti
 • Akıllı telefonunuzda depolanan önceden var olan fotoğraflardan DIY efektleri
 • Arkadaşlarla ortak çalışma videoları oluşturma özelliği
 • Özel bir Funimate video topluluğu

Uygulama Yüklemeleri : 10 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4.4

9. Magisto

En İyi Video Düzenleme Uygulaması arasında olan Magisto, resmi video düzenleme deneyimi olmayanlar için harika bir video düzenleme uygulamasıdır. Çok fazla çaba harcamadan mükemmel bir video oluşturmanıza yardımcı olmak için video klipleri, fotoğrafları, müziği, metni, video efektlerini ve video filtrelerini birleştirir. Film müziği için bir veya daha fazla video klip ve bir şarkı seçin; uygulama birkaç dakika içinde otomatik olarak bir video oluşturacaktır.

Magisto, videoları analiz eden ve en ilginç parçaları seçen gelişmiş bir yapay zeka kullanır. Genellikle video yapımında mükemmel bir sonuç verir. Video düzenlemede yeniyseniz, bu, bazı uygulama içi satın alımlarda harika bir ücretsiz alternatiftir.

Magisto’nun Özel Özellikleri

 • Mükemmel otomatik düzenleme özelliği
 • Facebook, WhatsApp, Instagram, Vimeo, YouTube ve Twitter’da video paylaşmak için doğrudan seçenek
 • Vlogger’lar ve pazarlamacılar için gelişmiş araçlar

Uygulama Yüklemeleri : 50 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4.0

10. Movie maker

En İyi Video Düzenleme Uygulaması arasında olan Movie maker, 2021 için en iyi video düzenleme uygulamaları listesinde yer almaya değer başka bir video düzenleme aracıdır. Uygulama, kullanımı kolay sezgisel video düzenleme araçlarıyla tamamen ücretsizdir. Ayrıca Instagram için kare biçiminde 16: 9 videolar veya videolar oluşturmanın etkili bir yolunu sunar.

Uygulamanın en iyi yanı, montajlarını Android uygulamasında paylaşan bir kameraman topluluğunun olması. Genel olarak, uygulama kısa videolar oluşturmak için kullanışlıdır, ancak çok rahatsız edici olabilen çok sayıda reklam görüntüler.

Alive Movie Maker’ın Özel Özellikleri

 • Hareket izi animasyon efektleri ve metin animasyon efektleri
 • Müzik slayt gösterileri özelliği
 • Çok sayıda çıkartma, filtre ve sinematik efekt

Uygulama Yüklemeleri : 5 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4.4

11. Filmigo Video Düzenleme Uygulaması

En İyi Video Düzenleme Uygulaması arasında olan Filmigo, parmaklarınızın ucunda temel özelliklere sahip basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bir videoyu düzenlemeye başladığınızda, önceden ayarlanmış bir şarkı içeren bir şablon seçebilir veya gerçek düzenlemeye geçebilirsiniz.

Android için video düzenleyici, tek bir videoya birkaç şarkı ekleme, altyazılar, çıkartmalar, GIF’ler vb. Eklemek gibi bir dizi heyecan verici düzenleme seçeneği sunar. Kullanıcılar videolarında da doodle yapabilir.

Filmigo Video Maker ayrıca, kullanıcıların uygulamanın geniş kitaplığından müzik ekleyebilecekleri ayrı bir müzik bölümü sunar. Video tamamlandıktan sonra, kullanıcılar projeyi doğrudan video oluşturucudan farklı sosyal medya tutamaçlarına aktarabilir.

Uygulama bir dizi düzenleme aracına sahip olsa da, çoğu, özellikle insanların belirli zaman damgalarında düzenlemelere ihtiyaç duyduğu büyük projeler için uygulamayı bir akıllı telefon için çok sıkışık buluyor. Donanım hızlandırmasına rağmen, Android video düzenleyici uygulamasının birden çok durumda donduğu biliniyor.

Filmigo’nun Özel Özellikleri

 • Videoyu güzelleştirmek için ücretsiz temalar ve çok sayıda geçiş
 • Yüksek kaliteli video yükleme

Uygulama Yüklemeleri : 100 milyonun üzerinde
Google Play Store Değerlendirmesi : 4,5

En  iyi video düzenleme konusunda deneyimlerinizi bizimle yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Telefon için En iyi video düzenleme uygulaması konusunun sonuna geldik. Umarım faydalı olmuştur.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli