Sıradaki içerik:

Facebook Hesap Nasıl Silinir Ve Dondurulur?

e
sv

En İyi Wifi Güçlendirici Markaları

25 Temmuz 2020 13:56
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

en iyi wifi güçlendirici markaları

En İyi Wifi Güçlendirici Markaları konusunu sizler için derledik. Evinizde ya da iş yerinizde Wi-Fi ağınız evdeki her kata ya da her odaya ulaşmakta problem yaşıyorsanız, sinyali artırmak ve çekmeyen bölgelerden kurtulmak için problemi çözüme ulaştırmak için wifi sinyal güçlendirici tavsiyeleri arayışına girilmektedir. Bu yazımızı yazarken sizler için piyasada yer alan tavsiye edebileceğimiz en iyi wifi güçlendirici markalarını araştırdık.

İlk olarak wifi güçlendirici nedir ne işe yarar diye kısaca bahsettikten sonra, yazımızın devamında sizler için araştırdığımız en iyi markaların en iyi wifi güçlendirici ürünlerini bulabilirsiniz. Wifi güçlendirici kullanarak, kablolu olarak mevcut olan ağınızı kablosuz hane çevirdikten sonra geniş alanlara yayabilirsiniz. Bu cihazlar vasıtası ile internet kopma problemleri yaşamazsınız. Böylelikle telefonunuzdan, tabletinizden oturma odanızda kullanabilir. Bilgisayarınızdan çabucak oyun indirebilirsiniz. Yaptığımız araştırmaları sonucu sizlere önerebileceğimiz en iyi wifi güçlendirici markaları aşağıda yer almaktadır.

En İyi Wi-fi Güçlendirici Markaları Hangileridir?

Tp-Link Tl-Wr940n Access Point/Router

TL-WR940N wifi güçlendirici cihazın ev için en en uygun üründür. kullanıcılara HD akışı, online oyun ve büyük dosyaları karşıdan yükleme gibi en zorlu ağ ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 450 Mbps hıza sahip ve 3 anteni bulunuyor.

Ubnt Unifi Ac Long Range Access Point

UniFi AC LR wifi güçlendirici ürünü endüstriyel dizaynda ve ofisinizde ya da otellerde en tercih edilen Access pointtir. Bu cihaz ile eş zamanlı olarak 200 kullanıcı ve 187 metreye kadar çekim gücüne sahip olan 2.4 Ghz ve 450 Mpbs, 5 Ghz ise tamı tamına 867 Mbps hıza sahip wifi güçlendirici ile geniş alanlarda mevcut internet hizmetini hiçbir sorun ile karşılaşmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tp-Link Ac750 Wi-Fi Mesafe Arttırıcı Access Point

TP-Link AC750 wifi güçlendirici duvardaki prize takıp basitçe çalıştırabileceğiniz bir üründür. Bu ayrıcalıklı ürün ile ethernet portu ile kablolu cihazları a bağlayabilmek için kablosuz 1 adaptör işlevi kazandırmaktadır. 750 Mbps hızına sahip ev iş yerlerinizde basit kurulumu vasıtası ile rahatça kullanabilmeniz mümkün.
Günümüz teknolojisi içerisinde en iyi markaları ait en iyi wifi güçlendirici cihazları sizler için araştırdığımız bu yazımızın, wifi sinyal güçlendirici konusu hakkında ürün tercihi yapamayan kişiler için oldukça faydalı olacağını düşünüyoruz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli