Sıradaki içerik:

Natro Hosting Hacklendi Veri İhlali Yaşandığı Söyleniyor !

e
sv

En İyi Yabancı Torrent Siteleri

288 okunma — 14 Kasım 2020 01:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En İyi Yabancı Torrent Siteleri

2020 yılı bitmek üzere iken sizlere En İyi Yabancı Torrent Siteleri konumuza bir göz atalım dedik. En iyi torrent siteleri hangileridir bir bakalım. En sevdiğiniz torrentleri indirmek için doğru siteleri arıyorsanız bu sitelere bir göz atmalısınız.

Sorumluluk Reddi: Telif hakkı korumalı içeriğin indirilmesini önermiyoruz. Aşağıdaki liste yalnızca torrent web sitelerinde bilgi sağlamak ve yasal içeriği bulmak içindir.

Aşağıda, makalemizde Alexa sıralamalarına göre listelenen en popüler torrent web sitelerinin listesi verilmiştir . Son rakamlara göre, eski güzel TPB yine zirvede. Alexa sıralaması neredeyse her gün değiştiğinden, deneyiminize göre değişebilir. Bu en çok ziyaret edilen torrent sitelerinin artıları ve eksileri makalenin ilerleyen kısımlarında ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Ayrıca bu sitelerin durumunu, yani yazarken çalışıp çalışmadıklarını da ekledik.

 En İyi  Yabancı Torrent Siteleri

 

Torrent indirmek yasa dışı mı?

Şimdi, işte bir efsane avcısı. BitTorrent ağından, torrent istemcilerinden ve birçok web sitesinden gelen her şey yasal kulübün kapsamındadır. Sadece bazı torrent siteleri telif hakkıyla korunan torrent içeriğini barındırıyor ve hatta tanıtıyor, bu da onları kolluk kuvvetleri gözünde kötü yapıyor. Yani, korsanlıkla uğraşmadığınız sürece , daha güvenli taraftasınız.

Torrent siteleri bundan nasıl kurtulur?

Web’de telif hakkıyla korunan filmleri ve TV şovlarını puanlamak için kullanılabilecek birçok torrent sitesi vardır. Ancak bu torrent sitelerinin çoğu, gerçek içeriği sunucularında tutmaz ve ayrıca sağladıkları torrent dosyaları, emsallerden içerik indirmek için gereken bilgileri içerir. Kanun yaptırımlarından kaçmayı böyle başarırlar. Yine de, bir şekilde yakalanırlar.

Torrentlerimi güvenli bir şekilde nasıl indirebilirim?

En iyi torrent siteleri size istenen içeriği verebilirken, bazı alanlarda yetersiz kalabilir. Başka bir deyişle, BitTorrent ağından dosya indirirken anonim değilsiniz. Örneğin, P2P dosya paylaşımına dayalı ağ oldukça merkezsizdir, gerekli teknik bilgiye sahip bir kişi veya ISS bir kullanıcının torrent etkinliğini izleyebilir. Buna geçici bir çözüm, kullanıcıların IP adreslerini gizlemelerini sağlayan bir VPN kullanmaktır.

Birçok VPN hizmeti, P2P dosya paylaşım teknolojileri için özel destek sunar. En iyi 10 VPN programları listemize göz atın .  Torrent sitelerinin engelini kaldırmak ve IP’yi gizlemek için genellikle Özel İnternet Erişimi veya NordVPN gibi VPN hizmetlerini öneriyoruz .

BitTorrent kullanımı düşüşte mi?

Torrent sitelerinin popülaritesi, kolluk kuvvetlerinin baskısı gibi nedenlerden dolayı yavaş yavaş azalmaktadır. BitTorrent ağının düzenli kullanıcıları, torrent devleri KickAss ve ExtraTorrents’ın nasıl düştüğünü çok iyi hatırlayabilir. Torrent sitelerinin engelini kaldıran VPN hizmetlerine olan talepte de artış oldu .

Diğer bir büyük faktör, Netflix ve Amazon Prime gibi akış hizmetlerinin benimsenmesindeki artıştır. İnternette ücretsiz eğlence için tonlarca  ücretsiz film izleme sitesi var. % 100 yasal içeriğe sahip siteleri arıyorsanız,  güvenli ve yasal torrentler için en iyi torrent siteleri listemiz burada .

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli