Sıradaki içerik:

Solus 4.2 ‘Fortitude’ Linux Distro Çıktı !

e
sv

Facebook Hikaye ve Profiline Nasıl Müzik Eklenir?

04 Şubat 2021 16:15
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Facebook profiline nasıl müzik eklenir?

Facebook profiline nasıl müzik eklenir? konusunu sizler için araştırdık. Facebook hikayelerine müzik ekleme işlemi herkes tarafından biliniyor. Bazı insanlar kişiliklerini 101 karakterde özetlemek yerine en sevdikleri şarkılarla kendilerini ifade etmeyi severler (Evet! Bu, Facebook biyografisinin karakter sınırıdır).

Neyse ki Zuckerberg, Facebook profilinize müzik eklemenize izin veriyor . Aslında, Facebook profilinize birden fazla şarkı ekleyebilir ve daha sonra Facebook biyografinizin hemen üzerinde görünecek olan tek bir şarkıyı sabitleyebilirsiniz.

Facebook’ta müzikten bahsederken, Facebook hikayelerine de müzik ekleyebileceğinizi unutmayalım. Çünkü fotoğrafları hayata geçirme seçeneğiniz varsa, neden kullanmıyorsunuz? Facebook profile müzik eklemek için gerekenleri aşağıda sıraladık umarım sizlere faydalı olur.

Facebook profiline nasıl müzik eklenir?

FAcebook profiline müzik ekleme işlemi yapmak istiyorsanız. Facebook profilinize eklenen şarkıların, gönderilerinizin yalnızca arkadaşlarınız tarafından görülmesini kısıtlamış olsanız bile herkese açık olarak ayarlanacağını unutmamak önemlidir.

 1. Facebook uygulamasını Android veya iOS’ta açın.
 2. Facebook profilinize gidin.
 3. “Aklınızdan geçenler” alanına ilerleyin. Hemen altında bir “Fotoğraflar, Avatarlar, Yaşam Olayları” sekmesi göreceksiniz.
 4. Müzik seçeneğini görene kadar sola kaydırın ve üzerine dokunun.
 5. Facebook Müzik sayfasının sağ üst köşesindeki + simgesine dokunun.
 6. En sevdiğiniz şarkıyı arayın ve FB profilinize müzik eklemek için hemen yanındaki “Ekle” düğmesine dokunun.
 7. Bir şarkıyı sabitlemek istiyorsanız, Müzik sayfasına geri dönün ve en sevdiğiniz şarkının hemen yanındaki üç nokta simgesine dokunun.
 8. “Profile sabitle” seçeneğine dokunun

Artık en sevdiğiniz şarkıyı Facebook biyografinizin hemen üzerinde göreceksiniz. Şarkıyı değiştirmek veya ayırmak istiyorsanız, sabitlenmiş şarkının hemen yanındaki üç nokta simgesine dokunun.

Facebook profilinizden müzik kaldırmak istiyorsanız, Facebook Müzik sayfasına geri dönün> Şarkının yanındaki üç nokta simgesine ve “Şarkıyı profilden sil” seçeneğine dokunun.

Bu özellik yalnızca Facebook mobil kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Diğer bir deyişle, Facebook masaüstü kullanıcıları Facebook profillerine müzik ekleyemez veya başka birinin profiline hangi şarkıların eklendiğini görebilir.

Facebook hikayelerine nasıl müzik eklenir?

Facebook hikayelerine müzik ekleme işlemini yapmak istiyorsanız. Facebook profilinize bir şarkı ekledikten sonra. Facebook Müzik sayfasına gidin> Şarkının hemen yanındaki üç nokta simgesine dokunun> “Hikayeye Ekle” ye dokunun.

Bir Facebook hikayesine müzik eklemenin bir başka kolay yolu da aşağıdaki adımları izlemektir –

 1. Facebook ana sayfanızdaki “Hikaye oluştur” kartına dokunun
 2. Müzik kartına dokunun
 3. Bir şarkı arayın ve üzerine dokunun
 4. Galerinizden veya arka planınızdan müzik hikayenizle uyumlu bir fotoğraf seçin
 5. “Hikayede Paylaş” a dokunun

Bir Facebook profiline eklenen müziğin aksine, müzik hikayeleri bir masaüstünde görüntülenebilir.

Böylece, başkalarının en sevdiğiniz şarkıları bilmesine ve kendinizi sonuna kadar ifade etmesine izin verebilirsiniz.  Facebook hikaye ve profile müzik ekleme konumuz umarım sizlere faydalı olmuştur. Bu yöntemle Facebook hikayelerine müzik ekleme işlemini yapabilirsiniz.

Facebook hikaye müzik ekleme konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

Bir başka makale: Facebook Hesap Nasıl Silinir Ve Dondurulur?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli