Sıradaki içerik:

Facebook Canlı Yayından Nasıl Para Kazanılır?

e
sv

Facebook Video Nasıl İndirilir?

28 Temmuz 2020 13:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Facebook Video Nasıl İndirilir? Bu makalemizi inceleyerek Facebook video indirme işlemleri için en hızlı yolları  sizler için anlattık. Video izleme ihtiyacımızın neredeyse tamamını YouTube ile gideriyoruz. Bunun sebebi YouTube’un video çeşitliliği ve sayısı açısından oldukça zengin olması. Ancak tek büyük video platformu, YouTube değil.

Bir başka makale: Facebook Canlı Yayına Nasıl Konuk Alınır?

En popüler sosyal medya platformlarının  başını çeken Facebook’un, video konusundaki  özellikleri son yıllarda gitgide arttı.  Facebook üzerinde yer alan videoları her gün milyarlarca kez izlenme sayısına ulaştı. Facebook uygulamasını mobil cihazlarda veya masa üstü  cihazlarda kurban herkes mutlaka videoları görmekte ve izlemektedir. Bazı kişiler videoları izlerken Facebook video indirme işlemi yapmak istemektedir.

Facebook video indirme işlemleri için pek çok alternatif yol bulunmaktadır. Bu makalemizde sizlere herhangi bir uygulama kullanmadan PC için Facebook video indirme  yöntemlerini, Android ve  iOS  program kullanarak Facebook video indirme için ayrı ayrı anlatacağız.

 

Facebook’tan PC’ye Video İndirme

Video üzerine tıklayarak video bağlantısını kopyaladıktan sonra, video adresi, ufak bir kutucuk içerisinde ekrana gelecektir. Bu adresi seçin, üzerine sağ klik yaparak kopyalayın. Daha sonra www.fbdown.net adresine girş yaparak, Kopyalamış olduğunuz video adresinizi  bu site içerisinde yer alan alana yapıştırın. Download butonuna tıklayın ve video bilgilerinin ekrana gelmesini bekleyin. Daha sonra video üzerine sağ tıklayarak farklı kaydet opsiyonu ile  Facebook video indirme işlemini tamamlayarak videoyu PC’ye indirebilirsiniz.

Bunun dışında alternatif bir yöntem olarak,indirmek istediğiniz Facebook videosunun üzerine,  sağ tıklayarak bağlantı adresini kopyaladıktan sonra www kısmını silip, mbasic yazarak videoyu oynatmaya başlayın. Video oynatılırken, sağ tıklayıp videoyu farklı kaydet dedikten sonra Facebook video indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Android’de Facebook Video İndirme

Facebook’ta indirmek istediğiniz videoyu açtıktan sonra videonun üst tarafında yer alan …  simgesine tıklayarak bağlantıyı kopyalayın. Daha sonra tarayıcıda www.fbdown.net adresini  açarak kopyaladığınız bağlantıyı buraya yapıştırın. İndirme butonuna tıkladıktan sonra gelen video bilgilerinden birini seçerek  açılan sayfada Facebook video indirme işlemini tamamlayın.

iOS’ta Facebook Video İndirme

Facebook programını açtıktan sonra indirmek istediğiniz videonun linkini kopyaladıktan sonra yine www.fbdown.net adresini  açarak kopyalanan bağlantıyı bu alana yapıştırın.  download butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz seçeneklerden biri ile indirme talimatını verin. Video indikten sonra Safari uygulamasının üst menüsündeki paylaş simgesine tıklayarak karşınıza çıkan menüde dosyaları kaydet seçeneğini kullanarak Facebook video indirme tercih edebilirsiniz.

Facebook Video Nasıl İndirilir? konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: Facebook Canlı Yayından Nasıl Para Kazanılır?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli