Sıradaki içerik:

Hackerlar Siber Güvenlik Araştırmacılarını Hackledi

e
sv

Haberlerinizi Haber Portalımızda Yayımlayalım!

84 okunma — 27 Ocak 2021 16:38
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Haberlerinizi Haber Portalımızda Yayımlayalım! Sevgili Siber Basın takipçileri, yaklaşık altı aydır aktif olarak sürdürdüğümüz içerik gönderme panelimize olan ilginiz için teşekkürler. Teknolojiye, siber güvenliğe ve hack haberciliğine meraklı olan takipçilerimizden gelen haberleri titizlikle inceleyip, haberi gönderen kullanıcımızın adı ile paylaşıyoruz. Yapılan haberler neticesinde aktifliğiniz ve dil bilginiz göz önünde bulundurulacak, dilerseniz sizler de Siber Basın yazarı olabileceksiniz.

İçerik gönderme panelimizi kullanmak için sitemizin sağ üst kısmında bulunan kayıt ol butonu ile sitemize kayıt olmalısınız. Ardından içerik gönder butonuna basarak ilgili haberinizi yazabilir, ilgili kaynaklarınızı, linklerinizi alt kısımda belirtebilirsiniz. Gönderdiğiniz haberler incelenmeye alınıp bir sıkıntı olmadığı sürece en kısa sürede paylaşılacaktır. (Videolu paylaşım hizmetimiz aktif değildir.)

Mail üzerinden göndermek istediğiniz haberlerinizi iletisim@siberbasin.net mail adresimize ayrıca yollayabilirsiniz. Mailleriniz titizlikle incelenmektedir.

Haberlerinizi Haber Portalımızda Yayımlayalım!

Siber Basın İletişim Sayfamız!

Siber Basın iletişim sayfamızdan lütfen haber içeriklerinizi göndermeyiniz. O sayfa sadece haberler hakkındakı sıkıntılar, editör başvurusu ve Reklam alanları için aktifleştirilmiştir. Mail üzerinden göndermek istediğiniz haberlerinizi iletisim@siberbasin.net mail adresimize ayrıca yollayabilirsiniz. Siber Basın

Siber Basın’ın Kuruluş Nedeni Nedir?

Siber Basın, 2019 yılında temelleri atılan, okurlarına siber dünyayı yakından takip etme fırsatı vermek, bilgilendirici konular ile sanal dünyaya hazırlık aşamasında gelişimlerini sağlamakta olanaklar sunmak ve yer altı dünyasının ufuklarını gün yüzüne daha çok ulaştırmak amacıyla belirli kişi veya kişiler tarafından açılmıştır.

Siber Basın Neyi Hedefler?

Siber Basın, okurlarına siber dünya hakkında en doğru ve en güncel haberleri vermekle görevlidir. Hedefimiz Türkiye’nin en büyük siber güvenlik medyası haline gelmek, okurlarımıza en doğru haberleri eksiksiz ulaştırmak ve siber güvenlik alanında birçok makale ve video sunarak Türk ulusunu sanal dünya hakkında en gerçekçi örneklerle bilgilendirmektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle, Siber Basın Teknoloji & Siber Güvenlik ve Hack Haber Portalı!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli