Sıradaki içerik:

2021’de Oynanacak En İyi 11 Google Stadia Oyunu | En İyi Stadia Oyunları

e
sv

Hogwarts Legacy: Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

76 okunma — 19 Ocak 2021 19:26
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi 

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi  Ne Zaman ? Geçen yıl Eylül ayında, Warner Bros. Interactive , yakında çıkacak olan Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy’yi duyurdu. Resmi açıklamadan bir süre önce yeni Harry Potter oyunu hakkında zaten söylentiler vardı. Avalanche Software’in yıllardır oyun üzerinde çalıştığı açık.

Harry Potter hayranları, umutsuzca Hogwarts Legacy’nin gelişimi hakkında yeni bilgiler bekliyorlar. Bu yazıda, Hogwarts Legacy hakkındaki tüm bilgileri, yani Çıkış Tarihi, Platformlar vb. Bir araya getirdik. Yani, daha fazla uzatmadan başlayalım.

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi

Hogwarts Legacy başlangıçta 2022 Warner Bros Interactive yılında piyasaya girecek.2021 yıılında çıkması beklenen oyun Covid nedeni ile 2022 yılında çıkacak.  Hogwarts’ın Legacy çıkış tarihi 2022 olarak duyurdu. 

Devam eden COVID-19 salgını, birkaç video oyununun geliştirme sürecini etkiledi. Hogwarts Legacy çıkış tarihinin de aynı nedenle ertelenmiş olması mümkün olduğunu belirttiler.

Hogwarts Legacy PS5’e Özel mi Çıkacak ? 

Hayır, Hogwarts Legacy bir PS5’e özel çıkmayacak. Bunun yerine, Hogwarts Legacy eski ve güncel konsollarda, yani PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X / S’de piyasaya sürülecek. Bunun dışında açık dünya RPG Harry Potter başlığı PC için çıkacak.

Hogwarts Legacy Tanıtımı

Hogwarts Legacy, oyuncuların birkaç büyülü görevi keşfedebilecekleri açık dünya rol yapma oyunudur. 1800’lerde geçen Hogwarts Legacy, oyuncuların yeni büyüleri öğrenmelerine ve büyülü potansiyellerini büyütmelerine izin verecek.

Yetenekleri üzerinde çalışırken, oyuncular eski bir büyülü varlığın iktidara yükselmesini durdurmak zorunda kalacaklar.

Harry Potter filmlerinde olduğu gibi dört evden birinde olacaksınız, yani Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw ve Slytherin. Bunun dışında yeni teknikler öğrenmek için derslere katılmanız gerekir. Öğrenemeyecek kadar tembelsen oyunda seviye atlayamazsın.

Oyuncular Hogwarts kalesindeki farklı alanları keşfedebilirler. Dahası, Yasak Orman gibi dışarı çıkıp yeni yerler keşfetmeyi seçebilirler.

Tabii ki, oyuncular sihirli büyüleriyle güçlü varlıklara ve canavarlara karşı gelmek zorunda kalacaklar. Hogwarts Legacy’nin savaş sisteminin nasıl çalışacağı hala belirsiz.

Harry Potter, Hogwarts Hikayesinde Olacak mı?

Maalesef bu bir HAYIR. Harry potter bir açık dünya Hogwarts Legacy video oyununda olmayacak. Daha önce de belirttiğimiz gibi, WB’nin Hogwarts Mirası, Harry Potter’ın olmadığı 1800’lerde geçecek.

Hogwarts Hikayesinde Kötü Olabilir misin?

Geliştiricilere göre, oyuncular yakında çıkacak olan Harry Potter RPG oyununda kendi hikayelerini yazabilirler. Kısacası, oyuncular oyun içi seçimlerine bağlı olarak “kötü” ve “iyi” olmayı seçebilirler.

JK Rowling, Hogwarts Hikayesine Dahil mi?

Bu sorunun kısa cevabı HAYIR. Warner Bros.’a göre “JK Rowling, oyunun oluşturulmasına doğrudan dahil değil.” Ancak JK Rowling’in kitapları, Hogwarts Legacy’de göreceğiniz her şey için bir ilham kaynağı oldu.

Bu kadar; Şu an itibariyle Hogwarts Legacy hakkında bildiğimiz tek şey bu. Ancak, WB’nin yaklaşan Harry Potter oyunu hakkında daha fazla şey duyduğumuzda bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Bir başka makale: God Of War Ragnarok: Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli