Sıradaki içerik:

En İyi  Şifreli Mesajlaşma Uygulamaları [Android ve iOS]

e
sv

Horizon Forbidden West Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

128 okunma — 20 Ocak 2021 19:28
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Horizon Forbidden West Çıkış Tarihi

Horizon Forbidden West Çıkış Tarihi ne zaman, Guerrilla Games, Haziran 2020’de Horizon Forbidden West’i duyurdu. 2017’nin eleştirmenlerce beğenilen oyunu Horizon Zero Dawn’ın devamı şu anda en çok beklenen video oyunlarından biri. Dünya çapında milyonlarca PlayStation oyuncusu, Aloy’un batı Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yolculuğuna devam etmek için umutsuzca bekliyor.

Horizon Zero Dawn hayranlarının, devam filminin çıkış tarihi, platformları ve daha fazlasıyla ilgili akıllarında pek çok önemli soru var. Bu yüzden bu yazıda Horizon Forbidden West hakkında bildiğimiz her şeyden bahsettik. Öyleyse, ilginç kısma dalalım.

Horizon Forbidden West Çıkış Tarihi

Horizon Forbidden West’in 2021’de yayınlanacağı doğrulandı. Ancak şu anda devam filmi için kesin bir çıkış tarihi yok.

İlginç bir şekilde Gerilla Games, geliştiricilerin Horizon Zero Dawn’ın Horizon Forbidden West’e odaklanmak için PC güncellemelerinde yavaşladığını doğruladı. Öyleyse, umalım, Hogwarts Legacy gibi , bu da 2022’ye geri çekilmeyecek.

Platformlar: Horizon Forbidden West, PS4’te mi Olacak?

Sonya ve Guerrilla Games, Horizon Forbidden West’in hem PS4 hem de PS4 için geleceğini doğruladı. Bu nedenle, PS4 oyuncularının PlayStation’a özel en iyi oyunlardan birinin devamı için PS5’e geçmeleri gerekmeyecek.

İlginç bir şekilde, geliştiricilere göre Horizon Forbidden West, yükleme ekranlarından kurtulmak için PS5’in SSD’sini tam olarak kullanacak. Yani, oyunu başlattığınız anda oyun başlayacaktır. Ayrıca, bir kontrol noktasından diğerine hızlı seyahat ederken beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Platformlardan bahsetmişken Horizon Zero Dawn 2’yi hemen PC’de görmeyeceğiz. Başlangıçta, geliştiriciler oyunu yalnızca PS4 ve PS5 için yayınlamaya odaklanacaklar. Bununla birlikte, belki birkaç yıl sonra, geliştiriciler devamı PC’ye taşıyacak.

Horizon Forbidden West Hikayesi

Şu anda Horizon Forbidden West’in hikayesi hakkında fazla bilgi yok. Ancak Horizon Forbidden West’in hikayesi ilk oyunun kaldığı yerden başlayacak. Oyunun açıklamasına göre, Aloy Batı’yı uzak gelecek Amerika’ya taşıyacak. Yolculuğunda, işleri “daha kötü” hale getirebilecek bu tek tehdide karşı gelmek zorunda kalacak.

Horizon Forbidden West Oynanışı

Fragmanda gösterildiği gibi, kahramanımız Horizon Forbidden West’teki okyanusları ve çölleri keşfedecek. Yani, oyuncuların devam filminde su altı deneyimini yaşayacakları oldukça açık. Orada oyuncular, Aloy’un arayışında yardımcı olabilecek gömülü sırları ve gizemleri çözebilirler. Dahası, Aloy garip ve güzel dünyayı keşfederken görkemli makinelere ve düşmanlara karşı gidecek.

İlk oyunun aksine Horizon Zero Dawn 2’de Co-op yer alacağına dair söylentiler var. Ancak, Horizon Forbidden West’in çok oyunculu olacağına dair hala bir onay yok.

Horizon Forbidden West Ön sipariş

Ne yazık ki oyun için Horizon Forbidden için ön sipariş mevcut değil. Bu anlaşılabilir bir durum çünkü oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı . Ancak, yararlı olabilecek bazı bilgiler olur olmaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Horizon Forbidden West hakkında bildiğimiz tek şey bu. Geliştiriciler artık devam filmi için daha fazla çaba harcadıklarından, daha ilginç bilgileri oldukça sık duyabiliriz; bu yüzden makaleyi buna göre güncelleyeceğiz.

Bir başkma makale: God Of War Ragnarok: Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

Horizon Forbidden West Çıkış Tarihi

Horizon Forbidden West’in 2021’de yayınlanacağı doğrulandı. Ancak şu anda devam filmi için kesin bir çıkış tarihi yok. Yani 2021 yılında herhangi bir zamanda çıkabilir. Merakla bekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli