e
sv

Instagram E-Posta Adresi Nasıl Bulunur?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram hesabına kayıt olurken mevcut Facebook profilinizi Instagram uygulamasına bağlayarak kayıt işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi,  Facebook profili bulunmayan veya mevcut  Facebook profilini Instagram ile ilişkilendirmek istemeyen kişiler e-posta adresi ile kayıt olarak bu işlemi tamamlayabilir. Birçok kişi çoğumuz sürekli bildirim e-posta almamak için çok fazla kullanmadığımız yada yeni açtığımız bir e-posta adresini kullanıyoruz.

Instagram’a kayıt olurken kullandığımız e-posta adresine çok sık hatta hiç ihtiyaç duymadığımızdan e-posta adresini unutabiliyoruz. Böyle bir durumla karşılaştığımız zaman Instagram e-posta adresi bulma telaşı karşımıza çıkıyor.

İnstagram E-Posta Adresi Bulma

Instagram’a kayıtlı e-posta adresine şifre yenileme esnasında ihtiyaç duyduğumuzda ise acaba hangi e-posta hesabı ile Instagram üyeliği açtık diye düşünüyoruz. Bu yüzden Instagram e-posta adresi bulma problemine çözümler aramaya başlıyoruz. Instagram e-posta adresi bulma problemi çözümü için yapılması gerekli olanlari bu makalemizde anlatacağız.

Instagram e-posta adresi bulma işlemlerinde Instagram kayıtlı e-posta adresini bütün e-posta hesaplarınızı kontrol etmeden bulmanın bir kaç yöntemi var. Peki Instagram e-posta adresini unuttum ne yapmalıyım? diyorsanız Instagram e-posta adresi bulma işlemleri için makalemizin  devamını okuyun.

Instagram Kullanıcı E-Posta Bilgilerini Öğrenme

Instagram kullanıcı adı ile şifre yenileme prosedürü yaptığınızda karşınıza “şifre yenileme prosedürü için y*****[email protected]’i kontrol et” bildirimi gelmektedir. Burada bir kısmı yıldızlarla belirtilen e-posta adresinden kayıtlı e-posta hesabınızı anlayabilir ve  bu yöntem ile Instagram e-posta adresi bulma  işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer kullanmakta olduğunuz Instagram profilinde yer alan Instagram bilgileriniz arkadaşlarınıza açık olarak kullanılıyorsa, Instagram e-posta adresi bulma işlemi için kullanabilirsiniz. Instagram’da herhangi bir arkadaşınızdan Instagram adresini ziyaret edip profilinizde kayıtlı olan e-mail adresini size söylemesini isteyerek alternatif bir Instagram e-posta adresi bulma yöntemi olan bu teknik ile Instagram’a kayıtlı olduğunuz email adresine kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Her ne kadar bu işlemi gerçekleştirmek için bazı yöntemler bulunsa da sürekli kullandığınız ve unutmayacağımız bir mail adresini seçerek Instagram’a kayıt olmayı, veya kayıt olduğunuz e-posta adresini ihtiyaç duyduğunuzda bulabileceğiniz bir yere kaydetmek bu tarz durumlar ile karşılaştığınızda sıkıntı yaşamadan sorunu çözüme kavuşturmanınza yardımcı olacaktır.

 

eskişehir medyum

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli