Sıradaki içerik:

İşte futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Son Arabası

e
sv

Instagram Fotoğraf Altına Yazılacak Sözler

02 Ağustos 2020 13:15
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram Fotoğraf Altına Yazılacak Sözler konusunu sizler için derledik. Instagram şu sıralar insanların kendini ifade etmek için en yoğun biçimde kullandıkları programlar arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor. Instagram durum sözleri de Genellikle fotoğraf paylaşımı için tercih edilen Instagram kullanımı, 2020 yılına gelindiğinde dünyada 1 milyarı aşan  aktif kullanıcısı ile  aktif kullanıcı sayısında rekor seviyeye ulaştı.

Ülkemizde aktif olarak Instagram kullanan kişi sayısının yaklaşık 40 milyon civarında olduğu ifade ediliyor. Erkek kadın oranı birbirine çok yakın. Bunların da yüzde 90’ı gençlerden oluşuyor.

Instagram Fotoğraf Altına Yazılacak Sözler

Instagram bu yolla her geçen gün büyümeye devam ediyor ve bu duracak gibi de görünmüyor. Özellikle Facebook’un İnstagram’ı 2012’de satın almasıyla beraber bu büyüme ivmesi bir kat daha yukarıya çıktı ve son 1 yılda 100 milyon’dan fazla kişi İnstagram ailesine katıldı. Son zamanlarda Instagram durum sözleri de büyük önem kazandı.

İnternette bol bol beğeni almak ve takip edilmek için, kendimizi tam anlamıyla ifade etme babında sosyal medya bizden belli şeyler talep eder. Eğer bu gereksinimlere sahip değilsek, az takipçiniz olması ve hatta önemsenmemek gibi bir problemle karşılaşmanız muhtemeldir.

En yoğun  kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram’da  orjinal ve hoş Instagram durum sözleri kullanarak daha çok kişinin sizi takip etmesini ve daha çok neyimi almayı gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle sizi tanımayan bir kişinin, Instagram’da sizi takip etmesi, sizin ile ilgili elde edebileceği orijinal bilgilere bağlıdır. İyi bir Instagram durum sözleri sizin için bunu sağlayabilir ve böylece daha fazla takipçi elde edebilirsiniz.

Bir başka makale: Instagram İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

İyi Bir İnstagram Durum Sözü Nasıl Bulunur?

Kabul ediyoruz ki orijinal ve nükteli Instagram durum sözleri bulmak hiç basit değil. Sanki tüm köşe başları kapılmış gibi. Bu sorununuza çare olabilecek orijinal Instagram durum sözleri derleyen ve bu hususta çeşitli yazılar yazan sitelerden, bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve yardım alabilirsiniz.

Siz de en azından bunların benzerini kopyalamasanız da bunları kendi İnstagram durum sözünüz için bir ilham kaynağı olarak kullanabilmeniz mümkün. Sözlerden çok fotoğraflara dayalı bir uygulama olan Instagram uygulamasında, bazı durumlarda fotoğrafların altına yazacağınız Instagram durum sözleri, emin olun, o fotoğrafı daha da özel kılacaktır.

Bazı İnstagram Sözleri

1. Bir ara düşmüş olabilirim ama hafızam yerinde… Ne iteni unuttum ne de tutmayanı…

2. Senden intikam almak isteyenden korkama ama Allah’a havale edenden kork. Arda Erel

3. Gemiler batınca acır mı denizin canı?

4. Her insanın yaşadığı en az iki hayatı var. Biri bildiğiniz vitrinlik diğeri bilmediğiniz derinlik.

5. Herhangi bir erkek sana, seni sevdiğini söyleyebilir. Gerçek bir adam ise seni sevdiğini gösterir.

6. Havayı geldiği gibi, rüzgarı estiği gibi, kadını da olduğu gibi kabul edin.

7. Deli gibi severek aklını almalısın kadının. Yarı yolda bırakıp ahını değil.

8. Rüzgar esiyorsa eğer bırak söğüt düşünsün. Çınara zaten bir şey olmaz.

9. Ölümü o kadar kolayladılar ki, yaşamak olağanüstü bir şey oldu.

10. Bir şeye heves ettiğim günlerim vardı… Artık o günleri rahmetle anıyorum.

 

Bir başka makale: Instagram Hikaye Nasıl İndirilir?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli