Sıradaki içerik:

Son keşfedilen sudo hatası macOS’u etkiliyor!

e
sv

İnstagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür?

04 Şubat 2021 21:08
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram gizli hikaye nasıl görülür?

İnstagram gizli hikaye nasıl görülür? günümüzde sosyal medya son derece aktif kullanılmaktadır. Sosyal medya uygulamaları arasında ise instagram en fazla tercih edilendir. İnstagram gizli hikaye görme işlemi nasıl yapılır bir bakalım. İnstagram saklı hesapları görme konusunu aşağıda bahsettik aşağıdaki detaylar ile sizde görebilirsiniz.

İntagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür?

İnstagram gizli hikaye nasıl görülmektedir ve nasıl görülür sorusu instagram kullanıcıları tarafından merak edilmektedir.Kişilerin anlık olarak fotoğraf, yazı gibi duygu durumlarını paylaştığı hikayeler mevcuttur. Bu hikayeler her zaman kişilere açık olmamaktadır. Bazen gizli de kalabilmektedir. Peki gizli hikayeleri görmenin bir yolu var mıdır?

Hikâyeler 24 saat sonra kaybolmaktadır. Öne çıkanlara eklendiği zaman hikaye sabitlenmiş olur. Yani 24 saat içerisinde kaybolmaz, istenildiği zaman hem kullanıcılar tarafından hem de kişi kendi hikayesini görebilmektedir.

İnstagram’da gizli olan hikayeleri görebilmek için öncelikle bu imkanın instagram tarafından sağlanmadığı bilinmelidir. Yani bu özelliği kullanmak isteyen kişiler ya bazı internet sitelerinden faydalanıp ulaşabilir ya da bunun için özel olarak uygulama kullanılması gerekir. Mobil cihaz kullanan kişiler, çevrimiçi ulaşılabilen uygulamalardan birini tercih edip, cihazına indirebilir ve kullanmaya başlayabilir.

Fakat kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli bir durum vardır o da bu uygulamaların hepsine güvenilmemesi gerektiğidir. Yani şifre, mail gibi özel bilgileri bu programlar ile paylaşmak doğru bir seçim olmayabilir. Doğru bir seçim olup olmadığını anlamak için küçük bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Uygulama için yapılan yorumları dikkate almak, uygulamanın aldığı puanlara bakmak ve indirme sayısını değerlendirmek gerekmektedir.

Mobil cihaza uygulama indirmek istemeyen kişiler, web tarayıcısı üzerinden yani internet sitesinden de online olarak gizli olan hikayelerin görülmesi mümkün olabilir.

İnstagram Gizli Hikâyeye Bakıldığı Belli Olur mu?

Instagram gizli hikâyeye bakıldığı belli olur mu sorusu ise gizli hikayeleri görmek isteyen kişilerin aklına takılan bir sorudur. Instagram gizli hesaba uygulamalar üzerinden bakıldığı zaman bakıldığı belli olmaz. Karşı tarafa bildirim gitmez.

Gizli hikâyelere bakmanın bir diğer yolu ise farklı ama kişilerin kimliğini gizleyecek bir yöntemdir. Kişiler, gerçek olmayan yani fake bir hesap açıp, hikayesini görmek istediği sayfaları bu şekilde takip edip gizli hikayelere de ulaşabilmesi mümkündür.

Yukarıdaki adımları izleyerek gizli hikayeleri görebilirsiniz. Eğer farklı bir yönteminiz var ise bizler ile paylaşabilirsiniz. İnstagram gizli hikaye nasıl görülür? konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: Silinmiş İnstagram Hesabı Nasıl Kurtarılır ?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli