e
sv

Instagram Üzerinden Nasıl Video İndirilir?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok Instagram kullanıcısı Instagram üzerinden nasıl fotoğraf ve video indirebileceklerini merak etmektedir. Çünkü Instagram’ın indirme özelliği yok. Ya yeni uygulama indirmelisiniz, veya ekran görüntüsü ile idare etmelisiniz. İşte Instagram’da video indirme tekniği ve video nasıl indirilir? sorusunun cevabı…

Instagram’da Fotoğraf Ve Video Nasıl İndirilir?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım siteleri arasında yer alan Instagram, ilk kurulduğu zamanlar fotoğraf temelli bir uygulama olarak kurulmasına rağmen, zaman içerisinde sosyal medya platformunda yapılan geliştirmeler ve güncellemeler ile video paylaşımları da yapılmaya başlandı.

Instagram’da fotoğraf ve videoları beğenme, yorum yapma gibi etkileşimler yapılabiliyorken fotoğraf veya Instagram’da video indirme yapılmaz. Instagram’da fotoğraf veya video indirecekseniz, Instagram’da video indirme için uygulama indirmeniz gerekir. Çok çeşitli indirme programlarından tercihinizi yaptıktan sonra 1-2 dakikanızı ayırarak dilediğiniz fotoğraf ve videoyu indirebilirsiniz.

Ne olursa olsun unutulmamalıdır ki Instagram’da video indirme istediğinizde bunun için mutlaka bir program kullanmanız gerekmektedir. bu işlem için kullanacağınız uygulamayı çok dikkatli seçmeniz gerekmektedir.

Aksi takdirde telefonunuza zararlı yazılım içeren programlar nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz. Instagram’dan uygulama ile fotoğraf indirme ve Instagram’da video indirme için bazı prosedürler bulunmaktadır.

Instagram’da Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Instagram’da fotoğraf indirmek için ekstra uygulama kullanmanız gerekiyor. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenlerden biri InstaSave uygulamasıdır. Eğer bu uygulama ile fotoğraf indirecekseniz, uygulamayı yüklendiğinde indirmek istediğiniz fotoğrafın URL’sini alın. Uygulamaya dönün ve “download” düğmesine dokunun. Bu sayede istediğiniz bütün fotoğrafları indirebilirsiniz. Bunun dışında unutulmamalıdır ki Instagram’dan fotoğraf indirmek için kullanacağınız Hiçbir program ekran görüntüsünden daha hızlı bir seçenek sağlamaz. Üstelik masaüstü versiyondan girdiğiniz zaman, Windows tarafından sunulan bir araç olan ekran alıntısı aracı ile fotoğrafın istediğiniz kısmını seçenek kesin imkanınız bulunmaktadır. Instagram’da video indirme için videomuzun devamını inceleyebilirsiniz.

Instagram’da Video Nasıl İndirilir?

Instagram’da video indirme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmek için, kullanmış olduğunuz mobil işletim sisteminin program indirme uygulaması üzerinden Instagram’da video indirme  olarak arama yaptırmanızın ardından, karşımıza çıkan programları inceleyerek sizin için en iyi olanı telefonunuza indirebilirsiniz. Ardından İndirmek istediğiniz videoların urlsini bulun ve arama çubuğuna yapıştırın ve indirmiş olduğunuz video eklentisinin kendiliğinden videoyu yakalayacak ve size ‘videoyu indir’ opsiyonu sunacak.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli