Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile Çalışmıyor Diyorsanız Bakın

e
sv

İnstagram Videoları ve Hikayeleri Nasıl İndirilir? [2021]

85 okunma — 23 Ocak 2021 19:16
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Videoları ve Hikayeleri Nasıl İndirilir?

İnstagram Videoları ve Hikayeleri Nasıl İndirilir? konusunu sizler için derledik. Instagram, kullanıcıyı sonsuz kaydırmaya devam ettiren bağımlılık yaratan arayüzü sayesinde en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak ortaya çıktı. Video ve resim yayınlama platformu, hem gençlerin hem de yaşlıların oldukça ilgisini çekti. Bir fotoğraf ve video hazinesi olan Instagram, fotoğraf ve video indirme seçeneği karşısında hala büyük bir işlevselliğe sahip değil. İnstagram hikaye yada video indirme işlemi nasıl olur bu konuda anlattık.

Instagram’da fotoğraflara ve videolara yer işareti koyma seçeneğinin yanı sıra, cihazınıza yerel olarak resim ve video indirme seçeneği yoktur. Instagram fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini nasıl indireceğinizi arıyorsanız, işte kullanabileceğiniz bazı püf noktaları.

Aşağıda, PC, Android ve iOS kullanıcıları için Instagram videolarını, fotoğraflarını ve hikayelerini indirmek için yöntemler sağladık.

Bir başka makale: Instagram E-Posta Adresi Nasıl Bulunur?

PC’de Instagram Videoları ve Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Instagram videolarını PC’ye indirmek için üçüncü taraf web sitelerini kullanabilirsiniz. Instagram’dan resim ve video indirmenize izin veren birçok web sitesi var. Ancak, kişisel favorim, özellikle Instagram’a adanmış bir web sitesi olan Ingramer.

Ingramer’ı kullanarak, videoları ve hikayeleri Instagram’dan kolayca indirebilirsiniz. İşte nasıl yapacağınız.

 • Instagram’dan indirmek istediğiniz videonun linkini videoya tıklayarak ve ardından “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini seçerek kopyalayın.
 • Ardından Ingramer’a gidin ve video indirme sekmesini ziyaret edin. Son adımda kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve ara butonuna tıklayın.
 • Şimdi, web sitesinde görünen videonun altındaki indirme seçeneğine tıklayın. Video indirilmeye başlayacaktır.

Benzer şekilde, Ingramer’ı kullanarak Instagram’dan fotoğrafları ve hikayeleri indirebilirsiniz.

Android’de Instagram Fotoğraf ve Videoları Nasıl İndirilir?

Android kullanıcıları için Instagram fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini indirebilecek çok sayıda üçüncü taraf uygulama bulunmaktadır. Elinizdeki görevi yerine getirmek için en iyi uygulamayı arama sürecini atlamanıza yardımcı olmak için size bir öneri sağladık.

Video Downloader For Instagram, işi zahmetsizce yapan bir uygulamadır. Google Play Store’dan indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Android’de Instagram’dan fotoğrafları, videoları ve hikayeleri indirmek için videonun bağlantısını kopyalayın ve uygulamaya yapıştırın. Oldukça kolay bir süreçtir.

Bir başka makale: İnstagram hesabınızın şikayet edilmesini engelleme

İOS’ta Instagram Fotoğraf ve Videoları Nasıl İndirilir?

iPhone kullanıcıları ayrıca Instagram’dan fotoğraf, video ve hikayeler indirebilir. Apple’ın kısıtlamaları nedeniyle, Instagram fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini indirmek için App Store’da çok az uygulama var ancak aşağıda belirtilen yöntemi kullanabilirsiniz.

 • Instagram’a gidin ve indirmek istediğiniz fotoğrafın veya videonun bağlantısını gönderinin yanındaki üç noktaya dokunarak kopyalayın.
 • Ardından, Apple App Store’dan ” Instake ” uygulamasını indirin ve açın. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ancak indirme işlemi sırasında bazı reklamlarla karşılaşacaksınız.
 • Uygulamadaki İndir düğmesine tıklayın ve kopyaladığınız bağlantı otomatik olarak yapıştırılacaktır.
 • İndirmek istediğiniz videoyu göreceksiniz. Videoya ve ardından ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun.
 • Paylaş seçeneğine> Video kaydet’e dokunun. Video, iPhone’unuza kaydedilecektir.

Instagram’dan fotoğraf ve hikaye indirmek için aynı yöntemi kullanabilirsiniz.

Bir başka makale: İnstagram Dondurulan Hesap Nasıl Açılır?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli