Sıradaki içerik:

Twitter Çalışanları Nasıl Hacklendi ! İşte Detaylar.

e
sv

İnternetten Para Kazanma Yolları

27 Ekim 2020 12:12
avatar

Arda Acar

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Makale Yazıp Satın

İnternetten Para Kazanma Yolları Makalenin siber basın ne olduğunu herkes gayet iyi biliyordur. Makaleler satın alıp sitelerinde yayına sokan bir çok girişimci var bu insanlar için özgün makaleler yazıp belirli sitelerde satabilirsiniz ayrıca düzenli çalışırsanız iyi bir gelir elde etme imkanınız var.

Ücretsiz Blog Kurup Adsense Reklamları Alın

Google üzerinden yani ‘’Blogger’’ adlı sistemden ücretsiz bir blog açıp bu blog üzerinden yazdığınız yazıları paylaşıp para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Yazdığınız yazıların belirli bir düzeye geldiğini düşünüyorsanız Blogger panelinizden Adsense (Google Reklamlar) başvurarak reklam alıp tıklanma ve görüntülenme bazında para alabilirsiniz.

Anket Sitelerinden Anket Yapın

İnternette bir çok Survey (Anket) sitesi mevcut. Küçük bir aramayla yüzlerce site keşfedebilirsiniz.Bu siteler normalden biraz daha uzun anketleri katılımcalara ücretli şekilde yaptırıyorlar her ankete girmeden alacağınız ödemeyi görebilirsiniz. Düzenli anket gönderimi yapan bir siteye rastlarsanız güzel kazançlar elde edebilirsiniz ve Arda Acar web sitesine katkı sağlayabilirsiniz.

Link Kısaltın

Link kısaltma sitelerini duymuşsunuzdur. Bu sitelerde link kısaltarak link paylaşımında bulunursanız her tıklama başına bir ücret alacaksınız. Biraz zor bir iş ama yapılabilir.

Alan Adı Alım-Satımı

Domainler (Alan Adları) biliyorsunuz ki bir site için vazgeçilmeyecek ilk şeydir. Bu yüzden kulağa hoş gelen arama hacmi yüksek domainlerin değerini tahmin edebilirsiniz. Küçük bir sermaye ile domain alım satımı yapıp paranızı katlayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli