e
sv

İPhone Aktivasyon Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İPhone Aktivasyon Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

İPhone Aktivasyon Kilidi Kaldırma zordur.  Güvenlik söz konusu olduğunda, Apple’ın iPhone’larla sunduğu seviyeye ulaşmak zor. Bu akıllı telefonlar, cihazı istenmeyen erişimden korumak için kullanılan iCloud aktivasyon kilidi adı verilen bir özellikle yüklü olarak gelir.

Örneğin, iPhone’unuzun çalınabileceği veya halka açık bir yerde unuttuğunuz zamanlar olabilir. Kilidin güvenliğinin devreye girdiği yer burasıdır. Bununla birlikte, bazen çok fazla güvenliğe sahip olmak rahatsız edici olabilir.

Ya Apple Kimliği parolanızı unutursanız ve sıfırlamak için her önlemi dener ancak başarısız olursanız? Veya ikinci el bir iPhone satın aldınız ve sahibi kilidi kaldırmayı unuttu ne yapacaksınız.

Bu,  kilidi iPhone’unuzdan kaldırmak için tasarlanmış olan WooTechy iSalvor Aktivasyon Kilidi Kaldırma adlı bir yardımcı programın yardımını alabileceğiniz yerdir . Aracı ve sağladığı tüm özellikleri nasıl kullanabileceğinize dair bir adım aşağıda verilmiştir.

WooTechy iSalvor İPhone Aktivasyon Kilidi Kaldırma

İPhone Aktivasyon Kilidi Kaldırma 

İPhone Aktivasyon Kilidi Kaldırma

 

iSalvor, iOS cihazlarınızdaki aktivasyon kilidinden kurtulmanıza yardımcı olabilecek kullanımı kolay bir yardımcı programdır. MacOS için mevcuttur ve görsel olarak çekici bir kullanıcı arayüzü taşır.

Tüm özellikler ve seçenekler, bunları kolayca tespit etmeniz ve işi hızlı bir şekilde tamamlamanız için özenle düzenlenmiştir. Araç sadece iPhone değil, iPad ve iPod Touch dahil diğer iOS cihazlarında da sorunsuz çalışır.

iSalvor, kilitli cihazınızı çalışır duruma getirmek için iOS’taki DFU modundan yararlanır. Şimdi, nasıl çalıştığından bahsetmişken, önce iPhone’unuzu bilgisayarınıza bağlamanız ve ardından başlamak için Başlat’a tıklamanız gerekir. İşlem sırasında istikrarlı bir veri aktarımı için resmi Yıldırım kablosunu kullanmanız önerilir.

Cihazınız tespit edildikten sonra, aracın bahsettiği basit adımları takip edebilirsiniz. Araç, iCloud etkinleştirme kilidini kaldırmak için jailbreak işlemini gerçekleştirir. Böylece, cihaz özelliklerine bağlı olarak, istenen jailbreak paketini sisteminize indirir.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, Jailbreak’i Başlat’a tıklayın ve ardından DFU moduna girmek için adımları izleyin. Şimdi, son adım için, iSalvor sizden cihaz ayrıntılarınızı doğrulamanızı ve kilit açma işlemini başlatmak için Bypass Başlat’a tıklamanızı isteyecektir.

İşlemin tamamlanması birkaç dakika sürebilir, ardından ekranda Başarıyla Bypass edildi uyarısı görürsünüz. Bu, cihazınızın artık kullanıma hazır olduğu anlamına gelir.

Dolayısıyla, iSalvor’un size yardımcı olacak kadar yetenekli olduğunu düşünüyorsanız, 27.96 $ ‘a kadar düşük bir fiyata alabilirsiniz 1 Aylık  plan için SAVE30 kuponu kullanın ) . Ücretsiz yazılım güncellemeleri ve ek ücret olmaksızın sunulan teknik destek ile birlikte gelir. Ayrıca, aracı beğenmediyseniz, 30 günlük iade politikasından yararlanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli