Sıradaki içerik:

Akdeniz İçin Türk Hackerlardan Dünya Turu: Sipahiler

e
sv

Microsoft ile 5 TL Discord Nitro Nasıl Alınır? (XBOX Game Pass)

05 Eylül 2020 23:10
avatar

Omer

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft ile 5 TL Discord Nitro Nasıl Alınır?

Microsoft ile 5 TL Discord Nitro Nasıl Alınır?

Herkese merhaba sevgili siber basın okurları. Bugünkü makalemizde sizlere Microsoft XBOX Game Pass avantajı olarak sunulan hediye discord nitro nasıl alınır onun üzerine konuşacağız. Hiçbir kanunsuzluğu ve tehlikesi yoktur. Microsoft’un XBOX Game Pass özelliğini satın alan kişilere sunduğu bir ayrıcalıktır.

Discord Nitro Ne demek? Ne kadar Geçerli?

Discord Nitro, Discord uygulaması içinde ekstra özellikleri olan ve kullanıcılarına avantajlar sunan bu hizmet, kişilerin profil resimlerini GIF formatında yapabilmesini sağlamaktadır.

Discord Nitro sayesinde kullanıcılar Discord etiketlerini de özelleştirebilme imkanına sahip olmaktadır. Uygulama tarafından rastgele olarak verilen bir etiket daha sonra kullanıcılar tarafından dilendiğince özelleştirilebilmekte; değiştirilebilmektedir. Tüm bunlar ile birlikte yalnızca Discord Nitro kullanıcılarına, yalnız onların kullanımına açık olan emojiler de verilmektedir.

Bu yöntem ile 3 ay boyunca nitro özelliklerine sahip olabilecek ve 2 adet sunucu yükseltme imkanınız olacak.

GamePass ile Nitro Nasıl Alınır?

Adımlarımız oldukça basit. Öncelikle microsoft hesabınız ile xbox’ın sitesine giriş yapın ve buradaki sayfadan GamePass Ultimate özelliğini 5.90 TL karşılığında satın alın. Daha sonra hesabınıza Game Pass özelliği tanımlanacak.

Bir sonraki adımınız ise mobil telefonunuza AppStore ve PlayStore da bulunan Xbox GamePass uygulamasını indirin ve microsoft hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra avantajlarım kısmında discord seçeneğini göreceksiniz. Oradan 3 aylık + 2 suncu yükseltme özelliği bulunan discord nitronuzu alabilirsiniz.

Linkteki discord bağlantısı size ayrı bir kredi kartı girmenizi isteyecektir. Oraya herhangi bir sanal kart girebilirsiniz. Ödeme almayacaktır.

Nitronuzu keyifle kullanabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli