Sıradaki içerik:

2021 İçin Ücretsiz HD Film İndirme Siteleri – [Kayıt Gerekmez]

e
sv

Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir?

24 Aralık 2020 22:25
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir? Netflix, büyük bir şov ve film kitaplığına sahip harika bir yayın hizmetidir. Ama Netflix’ten daha iyi ne olabilir? Netflix’i ücretsiz izlemek tabiki. Netflix’i ücretsiz olarak edinmenin tüm yasal yöntemlerine daha yakından bakalım. Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir? bir bakalım.

 

1. Ücretsiz bir Netflix deneme sürümü edinin

Netflix, hizmeti denemek isteyen herkese ücretsiz, bir aylık deneme süresi sunuyor. Ücretsiz deneme sırasında, yeni Stranger Things Season 3 dahil olmak üzere platformda bulunan tüm içeriğe sınırsız erişim elde edersiniz. Akışın yanı sıra, videoları çevrimdışı görüntüleme için de indirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken web sitesine kaydolmak. Bunun için bir ödeme yöntemi girmeniz gerekecek: kredi kartı, banka kartı, PayPal hesabı veya Netflix hediye kodu.

Ayrıca başka bir Netflix hesabına bağlı olmayan bir e-posta hesabına da ihtiyacınız olacak. Bu yüzden ikisini de önceden hazır bulundurun ve ücretsiz bir Netflix deneme sürümü oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1. Netflix.com adresini ziyaret edin

Adım 2. 30 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN seçeneğini tıklayın

Adım 3. PLANLARI GÖR’ü seçin.

Adım 4. Bu sayfada, Temel, Standart ve Premium olmak üzere üç farklı plan göreceksiniz. Planınızı seçtikten sonra DEVAM’a tıklayın

Adım 5. E-posta hesabınızı girin ve bir parola oluşturun. DEVAM’a tıklayın

Adım 6. Bir ödeme yöntemi seçin. (Bölgenize bağlı olarak PayPal’ı bir ödeme seçeneği olarak alabilir veya almayabilirsiniz)

Adım 7. Ödeme detaylarını doldurun ve ardından ÜYELİĞİ BAŞLAT’ı seçin.

Bu kadar. Artık Netflix’i Stranger Things Season 3 dahil olmak üzere önümüzdeki 30 gün boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Netflix, tutarı 30 günün sonuna kadar kesintiye uğratmayacağından, aboneliğinizi daha önce iptal edebilirsiniz.

Netflix, ücretsiz deneme süresinin sona ermesinden üç gün önce size bir hatırlatma e-postası gönderecek kadar cömerttir.

2. Netflix’te birden fazla ücretsiz deneme edinin

Her kaydolduğunuzda farklı bir ödeme yöntemi ve e-posta adresi kullanarak Netflix’te birden fazla ücretsiz denemeye kaydolabilirsiniz.

Bir tavsiye: Netflix’in kural kitabına göre, kişi başına yalnızca bir ücretsiz denemeye izin verilir ve algoritması, aynı kişi olup olmadığını doğrulamak için cihazları ve hesapları tespit etmede oldukça iyidir.

Bu nedenle, kayıt işlemini farklı bir e-posta ve faturalandırma yöntemi kullanarak tekrarladığınızdan emin olun. Birden fazla kredi kartınız varsa, bunları kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, bir Visa hediye kartı edinebilir, ona para ekleyebilir ve onu ücretsiz Netflix hesabınızı oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Yeni bir denemeye her kaydolmak istediğinizde, bu işlemi farklı bir e-posta ve faturalandırma yöntemi ile tekrarlamanız gerekir. Birden fazla kredi kartına erişiminiz varsa, bunları kullanabilirsiniz. Eğer yoksa, bir Visa hediye kartı alabilir, üzerine biraz para koyabilir ve onu kullanabilirsiniz.

Birden fazla kredi kartınız yoksa veya belki de hepsini tüketmişseniz, bir PayPal hesabı oluşturabilir ve bunu sahip olduğunuz kredi veya banka kartlarına bağlayabilir ve başka bir ücretsiz deneme almak için kullanabilirsiniz.

Bu yöntem işe yarar çünkü Netflix, PayPal hesabınıza bağlı kredi kartını kontrol etmez ve bu nedenle aynı kartı birden fazla kez kullanmanıza izin verir.

Her seferinde yeni e-posta adreslerini nereden alacağınızdan emin değilseniz, her zaman yeni bir e-posta hesabı oluşturabileceğiniz ücretsiz e-posta hizmetleri listemize bakın .

3. Arkadaşlarınızdan veya ailenizden bir Netflix hesabı ödünç alın

Bu, ücretsiz bir Netflix hesabı edinmenin ve Stranger Things 3. Sezonunu bir kuruş harcamadan izlemenin en kolay, yasal ve ücretsiz yöntemidir. Netflix oturum açma bilgilerini paylaşacak kadar size güvenen bir aile üyesi veya arkadaşınızı her zaman bulabilirsiniz.

Netflix’teki Temel plan yalnızca bir diziye veya film akışına izin verirken, Standart ve Premium plan birden fazla cihazda birden fazla video izlemenize izin verir.

Standart plan aynı anda iki farklı videoya izin verirken, Premium plan aynı anda dört şov veya film sunar.

Her ihtimale karşı, tanıdığınız herhangi birinin Standart veya Premium planı varsa, her ay yeni bir profil oluşturma zahmetine girmeden Netflix’i ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

4. Telefonunuzdan veya kablo operatörünüzden ücretsiz Netflix Hesabı edinin

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, ücretsiz bir Netflix hesabı içeren cep telefonu ağ sağlayıcınız ve kablo operatörünüzden teklifler alabilirsiniz.

Lütfen bunun tamamen ücretsiz bir yöntem olmadığını unutmayın, çünkü bir müşteri olmanız ve bu tür promosyon tekliflerinden yararlanmak için hizmetleri için ödeme yapmanız gerekir. Bununla birlikte, Netflix’i hizmet için doğrudan veya fazladan ödeme yapmadan ücretsiz olarak almanın meşru bir yöntemidir.

Ağınızı veya kablo sağlayıcınızı değiştirmek istiyorsanız, ücretsiz bir Netflix hesabı sunan birine gidebilirsiniz. Alternatif olarak, mevcut sağlayıcınızın Netflix, Hulu veya HBO Go’ya ücretsiz erişimle birlikte gelen herhangi bir planı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

T-Mobile ile Netflix’i ücretsiz edinin

Netflix abonelik teklifiyle birlikte gelen T-Mobile’ın tüm uygun planları şunlardır :

1. Eflatun planlar

Bu plan, 8,99 ABD doları fiyatlı Netflix Temel planına yönelik 8,99 ABD dolarını kapsıyor. Bu plan ile videoları tek seferde 1 ekranda standart tanımlı olarak izleyebilir ve 1 telefon veya tablete video indirebilirsiniz.

2. Magenta Plus planları

T-Mobile, 12,99 ABD doları fiyatlı Netflix Standart planına göre 12,99 ABD dolarına kadar kapsıyor. Bu plan ile videoları aynı anda 2 ekranda yüksek çözünürlükte izleyebilir ve videoları 3 telefon veya tablete indirebilirsiniz.

3. T-Mobile ONE

Bu planda T-Mobile, 12.99 $ ‘lık Netflix Standard planına doğru 10.99 $’ a kadar kapsayacağını söylüyor. Filmleri ve TV şovlarını aynı anda 2 ekranda yüksek çözünürlükte izleyebilir ve videoları iki telefon veya tablete indirebilirsiniz. Ancak ayda 2 $ ödemeniz gerekecek.

4. T-Mobile ONE w / ONE Plus

Bu plan, 12,99 ABD doları fiyatlı Netflix Standart planını kapsar. Netflix’i 2 ekranda ücretsiz izleyebilir ve 2 cihazda video indirebilirsiniz.

Verizon Fios ile Netflix’i ücretsiz edinin

Mevcut bir Verizon Fios müşterisiyseniz veya müşteri olmayı planlıyorsanız, onunla ücretsiz bir Netflix aboneliği edinebilirsiniz. Sadece herhangi bir plan değil, HD akışları içeren, mevcut olduğunda UHD içeriği ve 4 ekran içeren 15,99 $ ‘lık Premium paket.

Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir? konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur. 

Bir başka makale: Ücretsiz HD Film İndirme Siteleri 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli