Sıradaki içerik:

IMEI Numarası Nasıl Bulunur ?

e
sv

OnePlus Mesajları ve Kişiler Uygulaması Nasıl Kurulur?

222 okunma — 10 Kasım 2020 12:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus Mesajları ve Kişiler Uygulaması Nasıl Kurulur?

OnePlus Mesajları ve Kişiler Uygulaması Nasıl Kurulur?, OnePlus, Temmuz ayında OnePlus Nord’un piyasaya sürülmesiyle orta sınıf segmentine yeniden girdi . Beklendiği gibi telefon, bütçesi düşük insanlarla anında tıkladı ve lansmanın ilk çeyreğinde en çok satan model oldu.

OnePlus Nord ile ilgili benzersiz bir şey, OnePlus stok uygulamaları yerine Google uygulamalarıyla birlikte gelmesidir.

OnePlus, kullanıcıları Android stokuna daha yakın hissettirmek için yapmış olsa da, değişiklik açıkça hayranları etkilemedi. Üstüne üstlük şirket, Nord kullanıcılarının OnePlus hisse senedi uygulamalarını yüklemesini neredeyse imkansız hale getirdi.

Ancak şimdi, Nord kullanıcılarının geri bildirimlerini dinledikten sonra, şirket nihayet kullanıcıların Kişiler ve Mesajlar gibi OnePlus hisse senedi uygulamalarını başka bir yere yüklemesine izin veriyor.

PiunikaWeb’e göre, OnePlus Kişiler uygulamasının (v4.0.0.0) ve OnePlus Mesajları uygulamasının (v5.1.8.3) en son sürümü artık OnePlus Nord’a yüklenebilir. Nord cihazınızda OnePlus varsayılan uygulamalarını almak için, uygulamanın APK’sını APKMirror’dan indirmeniz yeterlidir.

OnePlus Kişilerini İndirin (v4.0.0.0)

OnePlus Mesajlarını İndirin (v5.1.8.3)

OnePlus mesajlaşma uygulamasını kullanmak için önce cihaz ayarları aracılığıyla varsayılan mesajlaşma uygulaması yapmanız gerekeceğini unutmayın.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta da, bir kişi seçildiğinde OnePlus varsayılan iletişim uygulamasının çökmesidir. Bu, OnePlus Nord için OnePlus varsayılan Telefon uygulamasının kullanılamamasından kaynaklanıyor olabilir. Şirket muhtemelen Telefon uygulamasına benzer bir güncelleme yayınlayacak ve bu da sorunu otomatik olarak çözecektir.

OnePlus Mesajları ve Kişiler Uygulaması Nasıl Kurulur? makalesini sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli