Sıradaki içerik:

Linux Lite 5.2 Yayınlandı: İşte Yenilikler

e
sv

PC’de LOL Wild Rift Nasıl Oynanır ? En Hızlı Emülatör Hangisidir ?

02 Kasım 2020 14:18
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PC'de LOL Wild Rift Nasıl Oynanır ? En Hızlı Emülatör Hangisidir ?

PC’de LOL Wild Rift nasıl oynanır ve  hangi emülatörü indireceğinizden bahsettik. League of Legends oyunu aslında herhangi bir giriş gerektirmez ve bu LOL Wild Rift için de geçerli. Aslında, RIOT’un hiçbir oyunu herhangi bir giriş gerektirmez.

RIOT’u duyduysanız, sundukları oyunları ve kalitelerinin birinci sınıf olduğunu biliyorsunuzdur. Şirket, League of Legends yayınlandıktan sonra ünlendi ve bundan sonra RIOT bir oyuna razı olmadı – PC için VALORANT yaptılar, vb.

Mobil cihazlar için LOL Wild Rift yolda; ancak, RIOT geliştiricileri oyun sırasında herhangi bir hata veya başka bir sorunla karşılaşmadığınızdan emin oluyor. Ayrıca, RIOT’un VALORANT mobil versiyonu üzerinde çalıştığı bir söylenti ve eğer bu doğruysa, o zaman büyük bir sürprizle karşı karşıyasınız.

Meşhur LOL Wild Rift, diğer dört takım arkadaşınızla birlikte düşmanları öldürdüğünüz, kulelerini yok ettiğiniz ve sonunda NEXUS ile oyunu kazanmak için bir avda olduğunuz, çoklu oyun modlarına sahip 5v5 bir oyundur. Arkadaşlarınızla, ailenizle veya dünyanın her yerinden diğer oyuncularla oynama seçenekleriniz var. Ama amacınız aynı, takım arkadaşlarınızla kırılmaz bir işbirliği bağı kurun ve takım olarak oynayın.

Ünlü “Takım Çalışması Rüyayı İşe Yaratır” ifadesini duymuş olabilirsiniz, bu yüzden bunu nihai becerilerinizle birleştirmeli ve hızlı tempolu 5’e 5 oyunda düşmanınıza hükmetmelisiniz. Oyun genellikle sınırlı bir süre sürer ve bu süre zarfında NEXUS’u ilk kim yok ederse maçı kazanır. Maç sırasında, maçın sonunda ödül kazanmak için görevleri tamamlayabilirsiniz.

Görevler arasında belirli sayıda oyuncuyu öldürme veya çift öldürme, üçlü öldürme, dörtlü öldürme vb. Yer alır. Oyunda dikkatinizin dağılmasını göze alamayacağınız çok şey var. Her saniye önemlidir ve takım arkadaşlarınıza yardım etmek için takım dövüşlerinde değilseniz, o zaman kazanamazsınız. Oyun içi ses özelliği sayesinde takım arkadaşlarınızla gizli / sürpriz saldırılar dahil tüm saldırılarınızı planlayın. Bir sonraki saldırınızı planlamak için dövüş sırasında takım arkadaşlarınızla da sohbet edebilirsiniz.

 

PC'de LOL Wild Rift Oynamak için En Hızlı Emülatör Hangisidir ?

PC’de LOL Wild Rift Oynamak için En Hızlı Emülatör Hangisidir ?

PC’de Mobile Legends ve Pubg gibi oyunları oynamak için bir andorid emülatorune sahip olmanız gerekir. Sizler için derlediğimiz bu makalemizde o android emülatörlerinden bahsettik.

PC’de LOL Wild Rift Nasıl Oynanır ?

İşte PC’de LOL Wild Rift Oynamak için En Hızlı Emülatör :

PC’de mobil oyunlar oynamak için bir Android emülatörü bulmak basittir, ancak PC’de LOL Wild Rift oynamak için en hızlı emülatörü bulmak kolay bir iş değildir, ancak aramanız burada biter. LDPlayer, PC ısıtması, emülatör çökmesi ve diğer sorunlarla karşılaşmadan PC’de LOL Wild Rift oynamak için hızlı emülatördür .

LDPlayer, size bir Android emülatöründe isteyebileceğiniz her özelliği ve daha fazlasını sunan eksiksiz bir pakettir. LDPlayer’ın özellik listesi oldukça uzundur ve içine girmeden önce geçmişe ve şimdiki başarılarına bir göz atalım. Üç büyük mağazanızı tek bir yerde toplayan ilk Android emülatörüdür. Üç mağaza arasında tanınmış Google Play Store, Uptodown App Store ve LD Store bulunur.

 

 

LD player emülatör

LDPlayer Android emülatör

Her mağazada milyonlarca android Uygulaması, Yazılım, e-Kitap ve oyun bulunur. Her birinin kendi derecelendirmeleri ve kullanıcı deneyimi vardır, bu da LDPlayer’ın neden onlara sahip olduğunu açıklar. LDPlayer geliştiriciler ekibinin tüm amacı, mevcut en iyi özellikleri sağlamaktır. LDPlayer, PUBG Mobile’ı piyasaya sürüldükten sonraki bir hafta içinde başarıyla çalıştıran ilk Android emülatörüdür, diğer emülatörler ise yüksek pinglerin çökmesi vb. Gibi sorunlarla karşı karşıyaydı.

LDPlayer’ın özellikleri, onu PC’de LOL Wild Rift oynamak için en hızlı emülatör yapar. PC sürümünü oynamadıysanız, size LOL Wild Rift’te en önemli olanı söyleyelim: Pings, RAM ve Processor. LDPlayer, kesintisiz bir oyun oturumu yapabilmeniz için pinglerinizi dengeler.

Ayrıca RAM’inizi ve İşlemci potansiyelinizi maksimuma çıkarmak için Oyuncu Odaklı özelliğini kullanır. Bunu yaparak, LDPlayer size her aksiyon rol yapma oyununda ihtiyaç duyduğunuz ekstra hızı sağlar çünkü hız önemlidir. LDPlayer bu özellikle PC’nize zarar vermediği için endişelenmeyin; sadece RAM’inizi ve İşlemcinizi sonuna kadar zorlar.

LDPlayer ayrıca 120FPS ve birden fazla oyun için özel bir destek sağlayarak LDPlayer’ı bir PC’de LOL Wild Rift oynamak için en hızlı emülatör haline getirir. LDPlayer ayrıca mobil cihazlar için mevcut hemen hemen her yüksek Grafik ve yüksek Performans oyununa sahiptir. Burada bitmiyor; bu emülatör, LOL Wild Rift için bu emülatörü kullanarak oyun oynamaya başladığınızda kendi başınıza deneyimleyebileceğiniz daha birçok özelliğe sahiptir .

PC’ye LOL Wild Rift nasıl indirilir?

LOL Wild Rift’i PC’ye indirmek oldukça basit bir işlemdir.

 • LDPlayer emülatörünün en son sürümünü PC’nize indirmek ve yüklemek için LDPlayer web sitesine gidin.
 • Google Play Hizmetlerine ve Google Play Store’a erişmek için Gmail hesabınızla kaydolun / giriş yapın. (LD Store ve Uptodown App Store oturum açma gerektirmez)
 • En sevdiğiniz mağazalardan birine gidin ve LOL Wild Rift’i arayın.
 • Oyunu PC’nize indirip yükleyin ve LDPlayer’ın benzersiz özellikleriyle keyfini çıkarın.

Oyunu PC’ye yüklemek için LDPlayer’ın yerleşik APK Yükleyicisini de (LOL Wild Rift’in bir APK dosyasıysanız) kullanabilirsiniz.

Sonuç:

LDPlayer’ın başarıları ve özellikleri listesi çok uzun, ancak LDPlayer uygulamasını Resmi web sitesinden sadece birkaç dokunuşla indirip yükleyebilirsiniz. Tüm özellikleri incelemek ve hepsini kendi başınıza deneyimlemek için şimdi indirin.

LDPlayer’ın özellikleri, oyuna olan ilginizi artıracak, oyun deneyiminizi geliştirecek ve herhangi bir yüksek performanslı mobil oyunu PC’de iki kez düşünmeden çalıştırmanıza izin verecektir. onlara LDPlayer ayrıca kullanıcılarını da önemsiyor ve her soru için mümkün olan en iyi yardımı sağlıyor. Bu nedenle LDPlayer, LDPlayer emülatörünün her şey için ne kadar iyi olduğunu açıklayan iki Milyondan fazla Günlük Aktif Kullanıcıya sahip.

PC’de LOL Wild Rift Nasıl Oynanır ? makalesinde Takıldığınız yerler var ise konunun altına yorum yapabilir ve sizlere destek verebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli