Sıradaki içerik:

Telefona Gelen Mesajlar Nasıl Engellenir?

e
sv

PS5 En Ucuz Nereden Alınır ?

81 okunma — 16 Şubat 2021 20:03
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PS5 En Ucuz Nereden Alınır ?

PS5 En Ucuz Nereden Alınır ? konusunu sizler için derliyoruz. Bildiğiniz gibi muhteşem bir oyun konsolu olan Playstation oyun konsollarının en yenisi PS5 geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü.

Dövizin durduralamayan yükselişi ile PS5 oyun konsollarında da yükseliş oluyor  bu nedenle insanlar artık ucuz yollu almanın peşine düşüyor. Bu nedenle bazı firmalar ne kadar indirim yapsada hemen bu konsollar o firmalarda tükeniyor ve bir çok kişi bu konsolu istiyor nasıl olacak işte sizlere paylaşacağımız bu makalede en ucuz PS5 konsol nereden alınır ? gösterelim.

PS5 En Ucuz Nereden Alınır ?

1. Vatan Bilgisayar

Vatan Bilgisayar diğer adıyla Vatan Computer, Türkiye’de hizmet veren elektronik eşya perakende zinciridir. En ucuz PS5 konsolu satan yerlerden biri olan Vatan Bilgisayar PS5 fiyatlarına bir bakalım.

Vatan bilgisayar PS5 Fiyatı: Tıklayın

2.TeknoSa

Teknosa, elektronik eşya perakende zinciri, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur. 2012 yılı itibarı ile 81 ilde 300 mağaza ve 136 bin metrekare üzerinde satış alanına sahiptir. Teknolojik ürünler satan bu şirket PS5 konsoluda satmaktadır.

TeknoSa PS5 Fiyatı: Tıklayın

3.Amazon

Amazon.com, Inc. Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Google, Apple, Microsoft, ve Facebook ile birlikte B.D. bilgi teknolojisi endüstrisindeki “En Büyük Beş Şirket” listesinde bulunmaktadır. Bu şirket PS5 konsolda satmaktadır.

Amazon PS5 Fiyatı: Tıklayın

4.Media Markt

 

Media-Saturn-Holding GmbH Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group’un kuruluşudur. Metro Group; Almanya, Avusturya, Polonya, Türkiye, İsviçre’de birçok şehirde açılan Saturn ve Media Markt mağazalar zincirini bünyesinde barındırır.  Ps5 konsol satmaktadırlar.

Media Markt Fiyatı: Tıklayın

 

5.Turkcell

Turkcell, Türkiye merkezli teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörüdür. GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda teknolojik ürünlerde satan bu şirkette Ps5 oyun konsoluda alabilirsiniz.

Turkcell PS5 Fiyatı: Tıklayın

 

PS5 Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ps5 alırken dikkat edilmesi gerekenlerden biride ürünü teslim aldığınız zaman iyice kontrol edin. Yırtık, bozuk kırık ürün almayın. Kapıya gelen kargocu sizden ürünü aldığınıza dair imza isteyecektir. Kesinlikle ürünü kontrol etmeden imza atmayın çünkü teknolojik bir ürün alıyorsunuz kırılma ihtimali yüksek.

PS5 En Ucuz Nereden Alınır ? konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur sizde yukarıdaki firmalardan hariç başka bir firmada ucuz ps5 aldıysanız bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli