e
sv

Reddit Hesabı Nasıl Silinir?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Reddit Hesabı Nasıl Silinir?

Reddit Hesabı Nasıl Silinir? konusundan bahsetmeden önce, Reddit’in tam olarak ne olduğunu ve neden bu kadar popüler olduğunu tartışalım.

Reddit, Reddit masaüstü sürümü ve uygulaması da dahil olmak üzere küresel düzeyde 330 milyondan fazla kitleye sahip en popüler sosyal haber web sitelerinden ve forumlarından biridir. Platformdaki alt dizinlerin çoğu, Android oyunları, web dizileri veya herhangi bir politik senaryo olsun, belirli bir şey hakkında size en iyi bilgileri sunabilir.

Pek çok kullanıcı, Reddit’i farklı konular hakkında en iyi fikirleri almak ve fikirlerini paylaşmak için en mantıklı platformlardan biri olarak görüyor. Ancak Reddit’i herhangi bir sebepten dolayı yararlı veya eğlenceli bulamayacak çok az insan var. Bu kategoriye girerseniz, bu adımları izleyerek Reddit hesabını kalıcı olarak silebilirsiniz.

Reddit Hesabı Tarayıcı Üzerinden Nasıl Silinir?

 1. Reddit, resmi web sitesini ziyaret reddit.com ve giriş hesabınıza aktarın.
 2. Kullanıcı adınızı gösteren ekranın sağ üst köşesine tıklayın ve açılır menüden Kullanıcı Ayarları seçeneğine tıklayın.
 3. Yeni bir sayfa açılacaktır. Şimdi aşağı kaydırın ve sayfanın alt kısmında bulunan Hesabı Devre Dışı Bırak düğmesine tıklayın.
 4. Kullanıcı Adı ve Parolayı girin ve isterseniz geri bildirimde bulunun.
 5. “Devre dışı bırakılan hesapların kurtarılamayacağını” onaylayan kutuyu işaretleyin ve Devre Dışı Bırak düğmesini tıklayın.

Reddit hesabını devre dışı bırakmayı seçtiğinizde gönderileriniz, yorumlarınız ve diğer şeyler dahil tüm verilerinizin tamamen kaldırılacağını lütfen unutmayın. Reddit hesabını sildikten sonra bir daha asla erişemezsiniz.

Reddit hesabını geçici olarak silmek veya devre dışı bırakmak diye bir şey yoktur. Bu yüzden hesabınızı silmeden önce dikkatli olun, önemli hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olun.

Telefonda Reddit Hesabı Nasıl Silinir?

Reddit’in masaüstü sürümüne erişemiyorsanız ve telefonunuza şifre kaydettiyseniz, bu basit adımlarla Android akıllı telefonunuz veya bir iPhone ile Reddit hesabınızı silebilirsiniz:

 1. Reddit uygulamasını açın, profil simgesine dokunun, Ayarlar’a  gidin , aşağı kaydırın ve Yardım ve SSS düğmesine tıklayın .
 2. Yeni bir web sayfası açılacaktır  , arama çubuğuna Hesabı devre dışı bırak terimini girin ve arama düğmesine tıklayın.
 3. Şimdi, ‘ Hesabımı nasıl devre dışı bırakırım? yazıp enterleyin.
 4. Yeni açılan sayfada bulunan bağlantıya tıklayın.
 5. Oturum kimliğinizi ve şifrenizi kullanarak
 6. Kullanıcı adını ve şifreyi girin ve isterseniz geri bildirimde bulunun.
 7. Yukarıdaki kutuyu işaretledikten sonra Devre Dışı Bırak düğmesine tıklayın.

Reddit Sıkça Sorulan Sorular

1. Reddit Postası Nasıl Silinir?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek bir Reddit gönderisini silebilirsiniz:

 1. Reddit, resmi web sitesini açın reddit.com , giriş senin Reddit hesabına ve adınızı musluk ana sayfanın sağ üst köşesinde mevcut.
 2. Açılır menüden Profilim seçeneğine dokunun , artık tüm gönderilerinizi ekranda göreceksiniz.
 3. Silmek istediğiniz gönderinin altında bulunan üç noktaya tıklayın.
 4. Ardından açılır menüden Sil düğmesine tıklayın.
 5. Ve tamamdır reddit hesabınız silindi.

2. Reddit Hesabımı Geçici Olarak Devre Dışı Bırakabilir miyim?

Reddit hesabınızı geçici olarak silmek diye bir şey yoktur. Hesabınızı kalıcı olarak silmek için kullanılan teknik kelime devre dışı bırakılır ve bu da kafanızı karıştırabilir. Ancak Reddit hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra, silineceği için bir daha asla erişemeyeceğinizi unutmayın.

3. Reddit Hesabını Devre Dışı Bırakmak Mesajları da Siler mi?

Hayır, kullanıcı adı Reddit’teki gönderilerinizden ve yorumlarınızdan kaldırılır ancak silinmezler. Bu nedenle, belirli bir gönderiyi silmek istiyorsanız, hesabınızı silmeden önce onu kaldırmalısınız. Hesabınızı bir kez devre dışı bıraktığınızda veya sildiğinizde, gönderilerinizden herhangi birini silmek için yeniden erişemezsiniz.

Bir başka makale: Ücretsiz Film İndirme Siteleri

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli