Sıradaki içerik:

Instagram’da Yorumlar Nasıl Sabitlenir?

e
sv

Spotify Premium Aboneliğini İptal Etme

24 Aralık 2020 23:26
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify Premium Aboneliğini İptal Etme

Spotify Premium Aboneliğini İptal Etme konusunu sizler için araştırdık. Spotify birçok Y kuşağı tarafından kullanılmaktadır. Premium aboneliği, kullanıcıların en sevdikleri şarkıları herhangi bir reklam olmadan dinlemelerine ve bunları indirmelerine de olanak tanır. Aylık 9,99 $ ‘dır.

Spotify, en iyi müzik akışı platformlarından biri olsa da, diğer müzik uygulamaları premium aboneliklerinde kazançlı tekliflerle öne çıkmaya devam ediyor. Peki ya başka bir uygulamayı denemek ve Spotify premium aboneliğinizi iptal etmek isterseniz?

Spotify premium aboneliğini uygulama aracılığıyla iptal edemezsiniz, ancak bunu bir web tarayıcısı aracılığıyla yapabilirsiniz.

Spotify Premium Aboneliğini İptal Etme

Spotify Premium Aboneliğini bir tarayıcı üzerinden nasıl iptal edebilirim?

 1. Akıllı telefonunuzdaki herhangi bir web tarayıcısını açın ve resmi Spotify web sitesine gidin.
 2. “Hesap” düğmesine dokunarak hesabınıza giriş yapın.
 3. Şimdi ‘Planınız’ bölümüne gidin ve ardından ‘Mevcut Planlar’ düğmesine dokunun.
 4. Spotify Free seçeneğine gidin ve ardından ‘PREMIUM’U İPTAL ET’ düğmesine dokunun.
 5. Bunu yaptığınızda Spotify, premium aboneliğinizi iptal edecek ve bunun için bir onay mesajı da alacaksınız.

Yukarıda belirtilen adımları takip ederek Spotify premium aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ücretsiz bir deneme teklifini seçtiyseniz, ücretsiz denemeniz sona ermeden aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olun.

SSS

İptal edersem Spotify benden ücret alır mı?

Spotify’ın premium aboneliğini fatura tarihinden önce iptal ederseniz, sizden ücret alınmaz ve hesabınız ücretsiz bir hesaba dönüştürülür.

Spotify, faturalama tarihi gelir gelmez parayı banka hesabınızdan otomatik olarak düşüreceğinden, fatura tarihine dokunmanız gerekir.

Spotify Premium ödeme yapmadan ne kadar sürer?

Şu an itibariyle Spotify Premium’un ücretsiz deneme süresi üç ay sürüyor. Ücretsiz deneme hizmeti hem normal plan hem de aile paketi planı için mevcuttur. Spotify Premium ücretsiz deneme süresi sona erdikten sonra, kullanıcıların Spotify abonelikleri için ödeme yapması gerekir.

Spotify Premium’u iptal edersem çalma listemi kaybeder miyim?

Hayır, çalma listelerinizi veya indirdiğiniz şarkıları kaybetmeyeceksiniz. Ancak, Spotify Premium aboneliğiniz iptal edildiğinde çalma listenizdeki hiçbir şarkıyı çevrimdışı çalamazsınız çünkü çevrimdışı çalma listeleri ve indirmeler premium özelliklerdir. Bu çalma listelerine yalnızca çevrimiçi olduğunuzda erişebilirsiniz.

Spotify premium indirmelerinin süresi dolar mı?

Spotify premium’da bir kez indirdiğiniz müziğin süresi 30 günde bir platformda çevrimiçi olmadığınız takdirde sona erebilir. Ancak, yalnızca nadir durumlarda olur.

Spotify uygulamasında kartımı nasıl kaldırırım veya ödeme yöntemini nasıl değiştiririm?

Hesap sayfanıza gidin ve ‘Abonelikleri ve Ödemeyi Yönet’e dokunun ve Ödeme yöntemini veya kart ayrıntılarını değiştir seçeneğine gidin.

Artık tercihinize göre yeni bir kart veya orijinal bir ödeme yöntemi ekleyebilirsiniz.

Bir başka makale: Instagram İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli