Sıradaki içerik:

ABD’li Ünlülerden Para Çalan Hackerlar Tutuklandı

e
sv

Tiktok Mesaj Gönderme Sorunu Kesin Çözüm

43 okunma — 11 Şubat 2021 01:20
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

tiktok mesaj gönderme sorunu

Tiktok mesaj gönderme sorunu çözümü derleyeceğimiz bu makalemizde öncelikle Tiktok programı nedir ? konusundan bahsedelim. Türkiye oldukça kullanılan Tiktok artık fenomen olmak için insanların video çektiği bir yer haline gelmiştir.

Milyonlarca kullanıcı Tiktok mesaj gönderme sorunu yaşamakta ve çözüm bulamamaktadır.  Sizler için derleyeceğimiz bu makalemizde Tiktok mesaj gönderemiyorsanız nasıl gönderebileceğinizi derliyoruz. ama öncelikle tiktok nedir ? onu öğrenelim.

Tiktok Nedir ?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan bu program Türkiye’de bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Hatta ülkemizde o kadar yaygındır ki en çok ülkemizde kullanılıyor  da diyebilirsiniz.

Tiktok uygulamasını indir: AndroidApple 

Tiktok Mesaj Gönderme Sorunu Çözümü

Tiktok mesaj gönderme işlemi yapmak için öncelikle takip ettiğiniz kişi sizi de takip ediyor olmalıdır. Eğer kişi sizi takip etmiyorsa o kişiye mesaj göndermez ve mesaj alamazsınız bu birinci kuralımız. Mesaj gönderme işlemi kişiler birbiri ile takipleştikten sonra aktif olacaktır.

Karşı taraf sizi takip ediyor ve halen mesaj göndermiyorsanız bir sıkıntı var demektir. Öncelikle başka bir kullanıcıya mesaj gönderin bakalım başka bir kullanıcı da mesaj gönderme işlemi çalışacak mı ?

Android telefonlar için mesaj gönderme sorunu  Uygulamalar – TikTok – Önbellek Temizleme kısmından  verileri temizlemeniz gerekmektedir.

İoS telefonlar için önbellek temizleme işlemi olmadığından programı kaldırıp tekrar yüklemeniz gerekmektedir. Eğer programı yükledikten sonra halen aynı sorun devam ediyor ise bu adımları uygulayın.

 1. Profil kısmına tıklayın.
 2. Sol üst köşede bulunan ayarlar kısmına gelin.
 3. O bölümden ise probleminizi açıklamalı bir şekilde rapor edin.

Bu adımları uyguladıktan sonra tiktok adminleri işlemlerinizi yaparsa mesaj gönderme açılacaktır. Bu yazımızda sizlere tiktok mesaj gönderemiyorum hakkında nasıl düzeltilir bilgilerini verdik. Konu ile alakalı başka sorunlarınız var ise bu sorunları yorumlarda paylaşın sizlere yardımcı olalım.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli