Sıradaki içerik:

Sosyal Medya Görüntü Boyutları

e
sv

Türkiye’nin En İyi İnternet Hizmeti Veren Firmaları

13 Ağustos 2020 15:15
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye'nin En İyi İnternet Hizmeti Veren Firmaları

Son dönemlerde ülkemizdeki internet kullanımları en üst düzeye çıkmıştır. Bunun başlıca sebebi özellikle son dönemlerde ülkemizde ve dünyamızda etkili olan covid-19 virüsüdür. Bu virüs sebebi ile evlerimizde kaldığımız ve bu evde kalma sürecimizde bol bol dizi izlediğimiz film izlediğimiz internet sitelerinde dolaştığımız oyunlar oynayarak vakit geçirdiğimiz bir dönem geçirdik ve hatta geçirmeye devam ediyoruz.

Bu süreçte internet kullanımlarımızın bu kadar artması akıllarımıza Türkiye’nin en iyi internet hizmeti veren firmaları hangileridir sorusunu getirdi. Bu soruya yanıt vermek adına bir yazı dizisi hazırladık. Dilerseniz detaylara geçelim.

En Hızlı İnternet Sağlayıcıları Listesi

İşte Türkiye’nin en iyi internet hizmeti veren firmalarının güncel listesi:

1) Türk net Ortalama Hız: 3.30 Mbps

2) Turkcell Superonline Ortalama Hız: 3.27 Mbps

3) Vodafone  Ortalama Hız: 3.24 Mbps

4) TÜRKSAT Kablo Ortalama Hız: 3.12 Mbps

5) D Smart Ortalama Hız: 2.70 Mbps

6) Türk Telekom Ortalama Hız: 2.33 Mbps

Şimdi bu listede bulunan ilk üç internet sağlayıcısı hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Türk Net İnternet

Türk net 2018 ve 2019 yılında yapılan Türkiye’nin en iyi internet hizmeti veren firmaları araştırmasında 2 sene boyunca üst üste ülkemizdeki en hızlı internet sağlayıcısı olmuştur. İndirme hızı 32 Mbps olarak ülkemizdeki en hızlı internet sağlayıcısı olmayı başarmıştır. Üstelik fiyat aralığı açısından da çok uygundur.  Bu hızlı interneti kullanıcılarına sunarken uçuk fiyatlar talep etmeyen bir firmadır. 85 lira gibi bir fiyata 100 mbps’e kadar sınırsız internete sahip olabilirsiniz. Üstelik kurulumda modem ücreti dahi talep edilmemekte modem ücretiniz belirli bir süre faturalarınıza cüzi miktarlarda yansıtılmaktadır.

Turkcell Superonline İnternet

Türkiye’nin en iyi internet hizmeti veren firmaları arasında Turkcell 2. Sırada yer almaktadır. 100 mbps’e kadar sınırsız internete 114 lira gibi uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Turkcell internet çeşitlerinde 96 lira gibi bir kurulum ücreti ödenmektedir. Bu ücret karşılığında çok kolay bir şekilde uzman ekiplerimiz tarafından evinizde modem kurulumunuz yapılır. Pek çok farklı paket ve tarifeleri bulunan Turkcell internet konusunda da müşterilerinin yüzünü güldüren bir firmadır.

Vodafone İnternet

Vodafone da Türkiye’nin en iyi internet hizmeti veren firmaları arasında ilk 3’e giren başarılı bir firmadır. İnternet alt yapısına çok yüksek yatırımlar yapan vodafone internet alanında da müşterilerine pek çok avantajı tarife ve paket sunan kaliteli bir firmadır. 12 mbps’lik bir internet kullanımı için 65 lira gibi cüzi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Vodafone alanında en iyi firmalardan biridir. Özellikle yaptığı alt yapı yatırımları sayesinde müşterileri her konuda çok memnun olmaktadır.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli