Sıradaki içerik:

JavaScript Öğrenmeniz İçin 10 Neden

e
sv

Ücretli Android Uygulamaları Nasıl Ücretsiz İndirilir?

88 okunma — 22 Ocak 2021 20:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ücretli Android Uygulamaları Nasıl Ücretsiz İndirilir? 

Ücretli Android Uygulamaları Nasıl Ücretsiz İndirilir?  konusunu sizler için derledik. Ücretli Android uygulamalarını ücretsiz almanın bir yolunu arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. Google ve Amazon promosyonlarının yanı sıra, birçok üçüncü taraf web sitesi ve uygulaması, uygulamaları ücretsiz veya ağır indirimler için sunmaya devam ediyor. Kullanım, paradan tasarruf etmek ve korsanlığa düşmekten kaçınmak için bu yöntemleri kullanmalıdır.

Akıllı telefonlarınız en iyi arkadaşlarımızdır, buna hiç şüphe yok. Arama yapmamıza, mesaj göndermemize, fotoğraf çekmemize, video izlememize, sağlığımızı takip etmemize ve ne yapmamıza yardımcı olurlar. Bu görevleri yerine getirmek için mobil uygulamalara ihtiyacımız var. Birçok dahili Android uygulaması bu görevleri kolayca yerine getirirken, genellikle üçüncü taraf uygulamalara ihtiyaç duyarız.

Bu üçüncü taraf uygulamaları, ücretli olduğu kadar ücretsiz de olabilir. Ücretsiz uygulamalar genellikle tonlarca reklam ve uygulama içi reklamlarla birlikte gelir. Bu nedenle, insanlar mümkün olduğunda ücretli uygulamaları tercih ediyor. Ancak bu herkes için mümkün değil. Çoğumuz Android uygulamaları için ödeme yapmayı tercih etmiyoruz.

Bu yazıda size ücretli Android uygulamalarını ve oyunlarını ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi anlatacağım. Burada, onları yasal olarak ele geçirmenin yollarını paylaşacağım işte ücretli uygulamalar nasıl ücretsiz indirilir.

Bir başka makale: Ücretsiz ve En İyi Android Kamera Uygulamaları

Ücretli Android uygulamalarını ücretsiz olarak edinmenin yasal yolları

1. Günün Uygulaması Google

Ya her gün yeni bir ücretli uygulamayı ücretsiz olarak edinmenin kolay bir yolu varsa? Bu gerçek olamayacak kadar iyi gelebilir , ancak Günün Uygulaması ile mümkündür . Günün Uygulaması, her gün bir uygulamayı ücretsiz indirmenin veya belirli bir uygulamanın tüm ücretli özelliklerinin kilidini açmanın bir yoludur.

2. Google Ödüllü Anketler uygulaması

Google Opinions Rewards uygulaması , ücretsiz Play Store kredisi kazanmak için iyi bilinen bir yöntemdir. Bu krediyi, ücretli Android uygulamalarını ve oyunlarını Play Store’dan ücretsiz olarak almak ve para harcamamak için kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı Android cihazınıza yüklemeniz ve bazı anketleri yanıtlamanız gerekiyor. Lütfen her hafta bir ankete katılabileceğinizi unutmayın. Ödeme düşük ama fena değil.

2. Freapp – Günlük Ücretsiz Uygulamalar

Günün Uygulaması gibi, Freapp de Android uygulamanız için ücretsiz uygulamaları indirmenin başka bir yoludur. Bu uygulama her gün ücretsiz bir uygulama verir ve diğerlerinde ağır indirimler sunar.

4. Amazon

Amazon’un Underground programı, 31 Mayıs’ta başlayan kapatma ile yakında sona eriyor. Binlerce ücretli Android uygulaması ve oyunu ücretsiz sunuyor. Amazon’un yangın tabletlerinin sahipleri için bu ücretsiz program 2019’un sonuna kadar devam edecek. Diğer Android cihaz sahiplerinin hızlı hareket etmesi ve 31 Mayıs’tan önce uygulamaları kapması gerekiyor.

5. Play Store Satışları

Play Store Satışları , ücretli Android uygulamalarını ücretsiz almanın ve bazılarında ağır indirimlerden yararlanmanın başka bir yoludur. En sevdiğiniz uygulamaları bulmak için bu web sitesine yer işareti koyabilir ve düzenli olarak göz atabilirsiniz.

6. Haftanın Ücretsiz Google Uygulaması

Google, geçtiğimiz yıl Play Store’a haftanın ücretsiz tanıtımını ekledi. Play Store’un Aile bölümünden erişilebilirdi. Hala test aşamasında olduğu için, bazılarınızın buna erişememesi mümkündür.

Bu nedenle, sıfır maliyetle birinci sınıf Android uygulamaları ve oyunları almak ve korsanlığa düşmekten kaçınmak için bu yöntemleri denemeyi unutmayın. Ayrıca görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Ücretli Android Uygulamaları Nasıl Ücretsiz İndirilir?  konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: 2021 İçin Ücretsiz HD Film İndirme Siteleri

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli